Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

zabka88
16. dec 2011

@ma77 si môže za to sam Jakub, sa sprava jak trtko sorry za vyraz..
@et35 to som zvedava aj ja že do koho sa zamiluje, silvinka ešte lepšie ale si predstavte žeby sa do martiny 😖 😀 😀 😀

jasminet
16. dec 2011

este sa moze do mirky zamilovat ked ju tak strasne vcera okukoval (sice v opojeni). a jej by to tiez vela vyriesilo - nema kde byvat, jakub je za vodou atd atd 😉

dadka212
16. dec 2011

@jasminet no zamilovať sa má v pondelok a na konci stretol Silvinku, a hovoril tuším Sára a tak to skončilo...videla som len koniec takže neviem povedať 😀

et35
16. dec 2011

za všetky postavy zodpovedaju scenaristi,škoda,že VK musi hrat kuba takto mohli mu nechat saru ale ako sa zda postava kuba je v panelaku len pre vysmech čo je škoda no....

jasminet
16. dec 2011

@dadka212 hej, to som videla... ze by tam cely vikend stali a zamilovavali sa? 😀 a mozno sa zamiluje do sary konecne a zabojuje 😅 (aj ked pochybujem) 😀

dadka212
16. dec 2011

@jasminet no uvidíme, čo zas vymysleli 😝

et35
16. dec 2011

keby sa zamiloval do sary to by ma potešilo no kedze sa ma jakub vyspať v 9 serii s alicou tak tažko no...

ma77
16. dec 2011

@zabka88 Ved ja viem že si za to môže sam ale aj tak mi je ho luto 😢
@jasminet Mohol by sa Kubo zamilovat do Sylvinky ved ona slobodna prachata aj on slobodny prachaty dobra partia 😀 😀 😀

zabka88
16. dec 2011

@ma77 ja viem, však on je dobrák, bohužial práve taký väčšinou dopadnú najhoršie 😖 som zvedavá čo bude dnes..

ma77
16. dec 2011

@zabka88 Dnes nič je piatok 😀 😀 😀 až v pondelok tak veru za dobrotu na žobrotu 😲 😝 😀

zabka88
16. dec 2011

@ma77 fakt, uplne mi to vypadlo...

et35
16. dec 2011

Sara je pre jakuba podla mna lepšia je aj ovela krajšia a zdalo sa ze kuiba mala rada zo silviou to kubo 2x nevyra to rovnako rozkazovačna ako ivana len by ho komandovala ako koridiaka...je škoda,že nezostal zo sarou kristina mečko je fakt sympaticka,ale hlahne je škoda,že postave kuba scenaristi nedopraju stastie a hlavne by sa už ta postava jakuba začala chovať trochu normalne nech by sa už zamiloval do kohokolvek len nech je kubo normalny a trochu stastný lebo VK je tiez sympatak ....

et35
16. dec 2011

a okrem toho myslim že ked teraz z nepochopitelneho dovôvodu odiešiel egonko tak kuba skrachje a ziadna ho už chieť nebude tak zas bude len najvatčši blb ako vždy to je už osud tej postavy....

mamartinka
16. dec 2011

@et35 Ja myslim ze sa predsa len do tej Silvie zamiluje.Aj Silvia akosi ostala na Kubka paf.Sa aj jej zapacil sa mi zda.

et35
16. dec 2011

@mamartinka -bude to sice divne,lebo silvia je tiež rozkazovačna ale ked už nie sara,tak nech kuba miluje aspon niekto a nech je už trochu normalný-mimochodom po postave Sary som dala meno dcere teraz ma mesiac....

mamartinka
17. dec 2011

Silvestrovsky Panelak Sobota 31.12 Je len pol deviatej ráno a v paneláku sa dejú čudné veci. Na prízemí postáva slávne trio tenoristov La Gioia a spieva Tichú noc. K Maslákovi sa zrejme niekto vlámal, lebo na jeho prázdnom byte tresli dvere. Jakub vyhral skupinu La Gioia v tombole a doviedol ju k Ivanke ako silvestrovský darček. Lenže Ivana odišla silvestrovať k Alici a nik mu neotvára. Nahnevaní tenoristi nemajú kde a pre koho spievať. Jakub odíde za Silvinkou na kliniku, ale tam vybuchne automat na kávu a obeťou je Michal Bajza... Na Silvestra bývalo v bare plno a žilo sa do rána, ale dnes sa všetci obyvatelia rozpŕchli. Maslák, Dominika, Angie a Kordiak sú na lyžovačke v Rakúsku. Ivana žúruje s Egonom a Julkou u Alici a o svojom depresívnom exmanželovi nechce ani počuť. Pani Janku s Emilom oblaží svojou návštevou Marienka, spieva koledy a popíja koňačik celá šťastná, že stretla Haberu v nákupnom centre a získala jeho autogram. V bare je len Denisa a Imro, ktorý podľahol konšpiračným teóriám, očakáva vyhlásenie výnimočného stavu a chce si vyrobiť bunker so zásobami potravín a zbraní pre prípad apokalypsy. Fedor s Dušanom chystajú na balkóne ohňostroj, keď nastane pohroma – vypadne televízny signál a Fedor spadne na balkón Maslákovho bytu, v ktorom navyše pobehuje akýsi chlpatý muž v spodkoch. Pani Janka zalarmuje políciu a spoločne vyrazia dvere na Maslákovom byte. Aké prekvapenie ich tam čaká? Čo sa večer odohrá v bare, kto sa tam stretne, kto koho bude chcieť znásilniť, kde napokon zaspieva trio tenoristov La Gioia a akú úlohu v tom zmätku zohrá červenovláska Simona zo skupiny Ladylicious? Dozvieme sa v Silvestrovskom Paneláku.

et35
17. dec 2011

no ak sa už kubko zamiuje do silvie,no tak čo už ked sa scenaristi tak rozhodli aj ked mne ta postava silvie priliš nesedi a herečka Kristina Turianova mi tie nie je velmi sympaticka ja by som silviu a kuka dokopy určite nedala,no uvidime čo to bude za vzťah...no ale v poslednej dobe začina byt panelak trochu divny,ale ako sa vravi proti gustu žiaden dišputat....

labelo
18. dec 2011

ja neviem či som staromodna,ale neviem načo tam dávajú sceny Dudko+ Iveta,že musela byť Iveta horebez...prišlo mi to nechutné
a nepochopila som Dudka,ked mu Sonička povedala,že ostáva,tuším bol sklamaný 😠

dadka212
18. dec 2011

Ešte ak sa KUbo zamiluje do Silvie, načo pre boha sa zas ide Ivanke strkať do zadku s La Gioia ??
už ma to fakt moc nebaví, vôbec neriešim ak som nevidela niektorú časť...dokonca na to aj zabúdam, čo som predtým čakala kedy to konečne začne 😀

et35
18. dec 2011

@dadka212 to je spravny postreh ak ma kubo milovať Silvu ,tak načo nejaky silvestrovský dar pre Ivanu?ja som nikdy palelak nepozerala pravidelne,lebo pri 3malynkych deťoch sa ani neda...pozeram asi len pre kuba je mi sympaticky VK ale ta jeho postava je čim dalej viac na hlavu a ked mu už dali peknu sympaticku partnerku tak ju zrušia,ako čislo domu...a v celom seriali je viac veci na hlavu napr.ten Egon ako odiešel z firmy od kuba,alebo ako bajza vymyslel vyhovorku,pre ivanu,že si odbehol,aby mohol Miške vraťiť psa,alebo ako svoje deti Bajza hodil na krk cudziemu človeku...atd atd...tuž to veru ani nma velmi nebavi hlavne ked kuba stale robia blbca...

nicky655
19. dec 2011

@labelo hej,dudko bol sklamany(alebo ako to prensne nazvat).lebo ivete stale hovoril,ze sona ho urcite opusti a ony dvaja budu spolui. ale sam sa so sonou rozist nechce!
mne to riadne dviha adrenalin.tak ona potrati a on spi s jej sestrou.a inak su obaja celkom v poriadku s hlavou!!! 😝 😝 vsak by som ho roztrhla na dve polovice anie ze s nim ostavat!

nicky655
19. dec 2011

a inak,mna uz aj ta mirka riadne rozculuje-ake vypocitave tahy -zohnat neikoho nech ma kde byvat.neskutocne!!!fakt,ako keby s engie sestry boli

et35
19. dec 2011

@nicky655 však keby zbalila napr.takeho Kuba,tak je za vodou aj aj spať ma kde..možno jej ešte scenaristi najdu nejakeho bohateho nabijaka,čo ju bude ziviť,kedže je vlastný brat na nu zvysoka kašle 🙂

nicky655
19. dec 2011

@et35 verz,z toho nora sa riadny pako vyklul 😠 najprv bude agate vycitat ze neostane v nitre sa starat o vsetkych a teraz ju podvadza!!

mamartinka
19. dec 2011

Nove dievcatko a postava v Panelaku http://panelak.blogspot.com/2011/12/uvidime-na-...

happy3
19. dec 2011

ten dudko je pako,takto ma prijat,tak sa na pate otocim a prcham od neho co najdalej 😠

andrea.m
20. dec 2011

nestiham sledovať čo nove?

andrea.m
20. dec 2011

@majina.b úžasne sú herečky 😀 ale zuzka(sonička)je najsympatickejšia

adelaida33
20. dec 2011

postava mirky - hrala či nehrala tá herečka v seriáli dr. ludsky tú jeho študentku-milenku?