Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

asitka
9. apr 2009

teším sa....tam stálo...ak som dobre prečítala....

zuzitka
9. apr 2009

teším sa písal zuze .... ale on dostal sms, ked bol v ordinácii v brne .... a tam neviem, čo bolo

asitka
9. apr 2009

tam to neukázali....či hej??? neviem....

asitka
9. apr 2009

emil nemá chybu 😀 😀 😀

mamartinka
9. apr 2009

no neukazali to co mal Bajza v sms.no Emilko bol dobry.som zvedava co s toho vznikne a co povie Janka.bude mat asi post do maja ako mu povedala a nie udenu rolku 😀 a Karol ako myslite ze dopadne?Zuzane pride v utorok nevolno.da si to teda vziat ci nie?aj na to som zvedava.a Angie z Lukym je bez chyby.ta si ho aspon uziva.nie ako Ivana Terezku.ale strasne je zlaty Luky.taky usiacik usaty.a kde sme dnes mali mamicku z Vierkou?

womenne
10. apr 2009

Lukaško je nadherne babetko 😵 😵 😵
pukačku som nechapala 😕 to kvoli tomu plakala?no Zuzana nespackala tu akciu pekne prachy dostane,som zvedava čo spravi stym tehotenstvom a nemože to byt s Michalom kolko su už rozvedeny to nehovoril.si myslim že sa ksebe vratia si pišu sms 😅
No karol to zase spackal 😠

veronikahel
10. apr 2009

karol asi v pohode, ked bolo pisane, ze agata objavi pasovany tovar...

eva7780
10. apr 2009

ešte nás do utorka dobre ponapínajú s Karolom,sama som zvedavá ako to dopadne 😉

mikalove
13. apr 2009

videla som upútavku tak karol dorazí v pohode,len nas naťahuju,nech už idú dalšie časti,som zvedava na to zuzanine tehotenstvo....ale všimli ste si ako rychlo ukončili ten vzťah lucie a milana,jeden diel jej dava prsteň a o dva dalšie už akoby ani ni nebolo 😅

claudinka
13. apr 2009

veru veru traposi

mamartinka
14. apr 2009

20.04.-Strata Dovery
Obsah tejto časti: Vzdá Ivana svoj boj s riaditeľom? Sára a Júlia situáciu komplikujú. Moderátorka Dadka vymyslí pre Zuzanu malú pomstu. 21.04.Babicka.
Obsah tejto časti: Emil bol skontrolovať Kordiaka, ako si plní funkciu krstného otca. Babička sa dozvie o Karolových problémoch. Pomôže Angie?
22.04-Komisia. Obsah tejto časti: Zuzana sa konečne rozhodla. Chystá sa do Rakúska. Jakub kladie Jarmile nepríjemné otázky. Bude bojovať o svoju lásku? 23.04.Kopacky. Obsah tejto časti: Vyhrala Martina boj so zákernou chorobou? Imro chystá svadobné oznámenie. Milan chce obnoviť svoj vzťah s bývalou láskou. 24.04.Pirat. Obsah tejto časti: Lucia sa zoznamuje s Imrovou mamou. Michal urobil vážne rozhodnutie týkajúce sa rodiny. Súvisí to aj s Ivanou.

asitka
14. apr 2009

aspon tie šanony v michalovej kancelárii mohli poukladat normálne...a nie hore nohami 😀 😀 😀

kamilecka
14. apr 2009

Kolko rokov ma v skutocnosti mala Miska?

mamartinka
14. apr 2009

no co hovorite na panelak?dnes sa mi to nezdalo nic moc,take suche.az na tom velkonocnom pondelku som sa sulala.Kubko z mamickou nemali chybu,Ivana ze keby mohla tak mamicku tak vyslaha 😀 no a samo pan Emilko.ty aj z manzelkou dnes u mna na prvom mieste.a Angie mama ako nacuvala ked sa Karol z Angie sprchovali 😀 a Zuzana tiez s Tluckovou no koment.aky salat robila.

eva7780
15. apr 2009

oni asi čítajú mk,ved pukačka nemala pukačku 😕 čo už bude robiť Bajza,ked mu odchádzajú pacientky?aj tak len vysedávajú 🤐čo myslíte pojde Bajzovka na potrat?

leninka75
15. apr 2009

a čo milanko s tou detskou pištolkou????!!! 😀 😀 😀 😀 😀

matullienka
15. apr 2009

a zuzana ako sa nahanala s chalanmi s vodou po byte

veronikahel
15. apr 2009

asitka, fakt naopak sanony 😀 raz, ked boli konecne v tej ordinacii s pacientkou, tak tam bol plagat a bol po slovensky...
a angiina mama spala u nich zo štvrtka na piatok a zrazu tam bola v pondelok rano 🙂

ukmima
15. apr 2009

...v panelaku idu rychlejsie dni 😀

eva7780
15. apr 2009

kukáte? 😕
mamička je jasná 😀

asitka
15. apr 2009

ináč...ja chcem byt bajzová....vždy dokonale upravená...nalíčená...vlasy super upravené---..3 deti...stíha sama s prácou...super zarába...och...kde sa ja hrabem 😀

podla mna to nebude fodrás....ten jarmilkyn milenec...len nás natahujú..... 😝

eva7780
15. apr 2009

asitka je to možné 😉 mišku som ešte nepočula rozprávať,aspon zasmiať by sa mohla

asitka
15. apr 2009

eva...máš krásne fotky v albume...fakt nádherné...dobrú noc...vám...

mamartinka
15. apr 2009

tak bude to Fodrasz mamickin milenec?ja myslim ze ano.a pukajda bola vyjavena ked Bajzu nevidela.