Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dada1212
30. jún 2009

Ten záver bol podľa mňa taký uzavretý asi preto, lebo ked robili posledný diel tak ešte nevedeli ako budú pokračovať, teraz sa to môže dalej rozvíjať hociako lebo všetko čo bolo predtým sa uzavrelo 🙂

kiksa3
30. jún 2009

Kde si môžem pozrieť včerajší diel? 😕

jozinkazbaziny
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
egyptanka
30. jún 2009

este je koooopec veci co treba doriesit ... Ivanina nevera s Michalom, prezradenie Petrovi ze Zuzana s nim cakala dieta, vztaha Milana a Agaty, Jarmilka - ziva alebo mrtva?, Karol - co vyvedie v zahranici?, kto bude novym sefom Ivanky v praci, plus dalsie nove postavy ako rozviria hladinu v Panelaku ... a pod.

mamartinka
30. jún 2009

baby a preco Ivana zrazu nepracuje?a Terezka bola akasi mrzuta vcera.a kiksa3 mas ip.a panelak ide na www.panelak.joj.sk teraz som si ho pozerala este raz vcerajsi diel.

angelik
30. jún 2009

no som divna, ze som neplakala?
ale celkom slusne to zakoncili, akurat, ze toto Jacksona tam nemuseli dat, no ale chapem, ze chceli zahrat na emocnu strunku 😝
Agatu v tomto seriali nemam rada, teda najma asi kvoli tomu divnemu vztahu s Kordiakom
Viki Rakovu napr. v Kutylovi naopak, velmi rada vidim 😵

tiez je to jediny serial, co viac-menej pravidelne pozeram
(neratam Kutyl s.r.o., Profesionalov, lebo to su o inom)

a v septembri si ich opat zapnem 🙂

veronikahel
30. jún 2009

mamrtinka, ivana ma prazdniny v praci, nie?

vevusiatko
30. jún 2009

mamartinka maju prazdniny

mamartinka
30. jún 2009

dakujem.aj som si myslela trocha ze asi prazdninami to bude.

jozkasuper
30. jún 2009

baby, ta pesnicka na konci bola krasna. kto ju spieva. taka dojimava pesnicka 🙂

mamartinka
30. jún 2009

ktoru myslis.to bol teraz slavne uznavany Michael Jackson.ja ho nemusim ale pesnicky ma pekne.moj manzel zrovna peni ked to meno pocuje a este o nom vsade pisu. 😝

jozkasuper
30. jún 2009

dik, takze jackson.... a prečo tam bola len hudba? a prečoo ňom píšu? niečo viviedol?

michalag
30. jún 2009

jozka, ved on zomrel

jozkasuper
30. jún 2009

fakt? ani som nevedela

mamartinka
30. jún 2009

jozkasuper nic v zlom.ale vsade je o nom pisane a zeby si ty nevedela o tom?

eva7780
30. jún 2009

ked nie pisane ale aj ukazujú,mamartinka,moj manžel tiež nemusi jacksona asi tak ako tvoj

veronikahel
30. jún 2009

jozkasuper, si robi podla mna srandu... uz tu zalozila jednu temu a hned z nej aj zdrhla...
susedia... 😝 😝 😝 😝

mamartinka
30. jún 2009

no je to akasi cudna osoba ta jozkasuper.dovie preco je tak super 😀

jozkasuper
30. jún 2009

veronika, ja som musela odist, vsak bola burka! pockat.... hadam ten jackson, nebol ten mladucky chalan!

mamartinka
30. jún 2009

jozkasuper nerob zo seba blazna.ved vydim ze mas internet.tebe tam o nom nepisu?nerob sa hlupou ako keby si neviem odkial spadla.

veronikahel
30. jún 2009

ano jozka, ten mladucky chalan to bol...

michalag
30. jún 2009

ze mladucky chalan, ved mal 50 😅 😝

mamartinka
30. jún 2009

inak jozkasuper ze by si zalozila este temu Michael Jackson? 😕 toto je tema panelak.snad sa este tuna o nom pisat nebude.staci ze toho je plny net a vsade.

veronikahel
30. jún 2009

michala, ved to vie kazdy kto bol jackson... 😝

mamartinka
30. jún 2009

no jozkasuper kdezesi zmizla.zasa burka? 😀

mamartinka
30. jún 2009

nieco na precitanie... http://www.panelak.blogspot.com/

leva
1. júl 2009

Jeee,aka pipina sa to tu zasa nudi 😀Baby,mne sa tiez velmi pacil ten zaver,ked mala Terezka pri babicke pro lôzku bola,to mi prislo luto,Zuzana Michal na svadbe boli podareny.

evea80
1. júl 2009

a tema stale zije 🙂 supeeeeeer 🙂 inak terezka je strasne chute babo a este aj vybrali rysave aby malo akoze vlasy po mame 😀

leva
1. júl 2009

jasnacka,treba ju sem tam aj cez leto vyniest na predok 😀 nech vieme ze tuto temu mame 😀 Ano je chutna ta Terezka,no ja uz som pisala ze nam s manzelom sa strasne paci maly Lukasko,straaasne je podareny.