Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

asitka
24. okt 2008

minka....ale vrznú si.... 😀 šak edo hovoril...že aj keď chodil s agátkou...tak si vrzol aj pomimo....no aby si teraz nie?? 😀 šak nám nejakú zápletku vymyslieť musia....a ešte tam neni postava....ktorá kade chodí....tade...atď....v ordinácii tak michal...kade chodí...tade deti robí 😀 😀

minkak
24. okt 2008

myslis????no mozno sa zmenil-zamiloval sa 😅 a zase to nieje ziadny dr.Gregor 😀 no nie??? 😀
no pondelok je daleko ,musime vydrzat 😀
ale je tam taka postava co si zabudla na Kordiaka? 😀

tamia
25. okt 2008

mne je kubovej mamy luto tak do polovice vety ktoru vyslovi a potom pride to jej> .... kubko ale je som tvoja mam a musis brat na mna ohlad.... ako aj v tej jej poslednej ked bola rec o jej stahovani na tretie.

alebo, ze na koho stane na jej alebo na ivaninej je kubo ked sa v niektorej casti hadali...

asitka
25. okt 2008

minka...uvidíme...idem kuknúť...či na teletext už nedali diely vopred.... 😀 ti zreferujem...

tamia...mne jej neni ľúto....niet nič horšie...ako syn "zakakaný" za mamičkou...viem o tom svoje.... 😲 😝 ....nie u mňa konkrétne...ale môj otec....to je taká mamina sukňa...a čo mamička povie....no zloby čo sa už v rodine narobilo....ja švehlovej fandíííím priam 😀

minkak
25. okt 2008

ved to ,uz davno mali byvat sami....to nerobi dobrotu 😖
asitka no co si zistila?

tamia
25. okt 2008

asitka,
tak som to myslela, ze kym to hovori tak normalne tak pohoda ale ak zacne mlet to svoje, ze je kubova mama a tak tak mi jej vobec nie je luto, ved to robi iba zlotu v rodine

asitka
25. okt 2008

že angie vytuší, že sa čosi prihodilo....blichárovci sa ubytujú v zlom hoteli...ale Janka ešte dúfa, že sa to napraví....ivanke sa splní sen...a svokra sa odsťahuje...a čo to tam ešte bolo??? ak máš txt jojky...tak kukni...klikaj postupne..od 332...asi 3 časti dopredu sú.... 😀 😀 😀

tamia...tak veru..... 😀

a lucinku máme de???? 😀

tapkos
25. okt 2008

mexx - Bajza tam je vzdy preto, ze do Brna chodi na vikend. V pondelok sa vracia domov a v piatok odchadza.

A inak tie co nestihate pozerat v telke, mozete pozerat cez net. Ja tak pozeram vsetky casti kedze JOJ nechytame.

minkak
25. okt 2008

asitka jeeeej ja som na to leniva a ked sa uz zapne telka ani nemam cas,lebo mala si tam dava hned nejaku rozpravecku 😉 ale dakujem za vycuc 😅

tapkos
25. okt 2008

baby a co to znamena ze Angie ma fontanu pre zuzanu?

monkula
25. okt 2008

tapkos, tam ej víkend stáel mám pocit..
A angie hrá hlavnú rolu v muzikále Fontána pre Zuzanu..

vesi
25. okt 2008

muzikál Fontána pre Zuzanu - hrá tam 😉

monkula
25. okt 2008

prvaaa 😀 😀 😀

vesi
25. okt 2008

nooo, nezblázni sa... vždy sa musíš predbehnúť?😀 😀

monkula
25. okt 2008

vždy nie.. ty si ma predbehla o pár rokov 😀 😀 😀 😎

vesi
25. okt 2008

😀 😀 😀 teraz si ma dostala 😉 no toto prvenstvo by som ti kľudne prenechala 😝

monkula
25. okt 2008

ja ho nechcem.. 😀

vesi
25. okt 2008

už je aj tak neskoro, ale možno z teba bude babka skôr ako zo mňa 😀

monkula
25. okt 2008

no,a kbudú po mne.... aj áno.... 😀

kocurik16
25. okt 2008

Asitka,ja síce Ivane nefandím,lebo niekedy je zákerná aj kedˇby nemusela a predsa raz je to jej svokra a niečo pre Kuba urobila minimálne ho vychovala a býjú v jej byte,ale ja som mala tiež zákernú svokru a tak viem o čom to je.Neprajem to nikomu zažiť lebo môj muž bol tak vedený k úcte k starším,že čo sa týkalo svokrovcov to bola slepá poslušnosť.

claudinka
25. okt 2008

babule, a co ste pisali o Bajzovi, sak on chodi na vikendovky 😀 😀 a vtedy sa nevysiela predsa panelak.. som zvedava, ci tam v pondelok bude, ked vravel, ze pride az v utorok.. 😉

tapkos
25. okt 2008

monkula, vesi - dakujem za vysvetlenie. A kde a kedy sa ten muzikal hrava? Ja uz dlhsie nezijem na SK tak mi take veci utekaju 😒

A monkula nie je tam vikend - ved Bajzovci vodia deti do skoly.

A mne je zase Ivana velmi sympaticka 😅 a Kubova mama nie. Vsak musi vidiet ako sa koli nej stale hadaju. Ja byt nou tak sa sama hrabem prec len aby som mladym nekazila manzelstvo. Urcite by spolu lepsie vychadzali, keby sa len navstevovali.

tapkos
25. okt 2008

Uz som si ten muzikal nasla na nete. Vyzera to dobre. Videl to uz niekto?
Ale asi odbocujem, ze?

monkula
25. okt 2008

jaaj ,so mto napísala opačne.. som mylslela ,že tam nemajú víkend, že len stále odchádza... 😀

asitka
25. okt 2008

mon...na čom fičíš??? 😀 😀 😀

kocúrik...ja mať doma takú svokru....tak nie som iná.... 😀 😀 jedno je úcta...a druhé...ako si písala...slepá poslušnosť.....a až oidipovský komplex.... 😀

kocurik16
26. okt 2008

ja viem svokrovci mali dvoch synov jeden robil čo chcel a všetci sme museli byťv pozore 😝 a môj muž držal ako sa hovorí hubu a krok.Bolo to hrozné.ako zomreli žijeme uplne iný život.Ivana a jej svokra sú uplne rovnaké,jedna druhej nič nedarujú,raz ľutujem jednu raz druhú

kocurik16
26. okt 2008

každá má svoj diel pravdy a chudák Kubo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ☹ ☹ ☹

xena22
26. okt 2008

No ja si zasa myslim,ze na to ze byva Ivana u svokry,tak sa tam dost roztahuje a hubu otvara,postavu Ivany mam rada,ale tento konflikt tak trochu nechapem - nikdy by ma nenapadlo vyhadzovat svokrovcov s vlastneho bytu - na to mam svoju hrdost 😀 a vobec,preco sa na tretie neprestahuju oni? Aj tak tam platia najom,tak co,,,no ale zas co by sa v seriali riesilo,ze ano? 😉

Inak Betka s tym behanim v spodnom pradle mi tiez uz lezie na city,to im tam tak dobre kuria v tom panelaku? 😀

monkula
26. okt 2008

xena, a jaj som mala pred dvomi rokmi rovnaký termín ako ty... 😉

claudinka
27. okt 2008

tapkos hned by som na ten muzikal isla, nebyt maleho 😒

kocurik tak tak chudak Kubo 😀

xena no vidis, tak takto som este nerozmyslala.. ale nemala jej zase slubovat, ze sa odstahuje 😀 mnoo asi im tak kuria.. mas 4 rocky medzi detusmi vsetkymi? to si tak planovala? 😉