Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
18. nov 2010

Juj baby vyzera to ze si dnes sama zo sebou pisem.Ale dnes je to len o placucom udoli.Ten Milos nemam slov.Hnusny je na Betku.Naco su spolu potom ked ju nechce za manzelku a ani dieta s nou nechce?V bare dobra atmoska.A Dusko sa na Sonicku aspon dobre zachoval.Tiez ju lutujem.Ako plakala som aj ja mala slzy na krajicku.Ale docela dobra cast dnes.Dudko,Sna dnes boduju.

zuzana581
18. nov 2010

Ahojte. Prosím Vás, je tá Jančová tehotná? Nestihla som to dnes.

zuzkat1
18. nov 2010

@zuzana581 nie je

zuzkat1
18. nov 2010

@mamartinka vsak su taki chlapi co chcu len zenu nie manzelku len tak "na divoko" a su aj take zeny...a ona sa tak asi doteraz spravala

mamartinka
18. nov 2010

@zuzana581 Sona ma neaku infekciu.Nieje tehu.Teraz bol Kubko dobry.Alica mu dala rady 😀

zuzana581
18. nov 2010

Ďakujem za odpoveď 🙂

claudinka
18. nov 2010

Ahojte, neviem, ci si ma niektore pamatate 😀 chodila som sem davnejsie 😀 😀
myslite, ze Janco umrie alebo bude mat nejaku nehodu? 😠 😠
chuderka betka.. ja by som sa s nim asi rozisla..

perla200
18. nov 2010

baby a čo bolo napísané na tom lístočku čo milan poslal angie z nemocnice resp. čo mal vo vrecku?

mamartinka
18. nov 2010

@claudinka Preco by mal Dusky zomriet alebo mat nehodu.
@perla200 neukazali to co tam bolo napisane.Ani sa to uz dnes neriesilo.

zuzkat1
19. nov 2010

ten kubo je totalny trapko...nechapem co sa zas hrabe k ivane... nestaci mu ta ukrajinska sl... a a ta "tanecnica"? ivana ho podla man nechce (aspon dufam) a alica...to bol zas napad!😀

anelehka
19. nov 2010

ahojky,baby ta Dominika jaka koza,ze idem do baru,Maslak jej zavola jak takej chudere,ze uz mozes ist hore 😝 ,nema nejaku hrdost v sebe.Alica sa do vsetkeho moc stara,mala by sa radsej setrit,kedze je chora,a nie sa montovat do veci,do ktorych jej nic nieje 😒 Imro mi uz ide tiez na nervy s jeho Jenet,sak on nic ine neriesi,dokola to iste 🙄 asi najlepsi je tam teraz Janco 😉 Dusi-chudak s tym tiketom,mohol mat konecne prasule 😅 a zase nic.No a Angi mama,dobra,ide vecer chlastat s malym deckom...a ze ja som Luba 🙂 a Denisa akeho napadnika ma 😀 a este toho paka Karola by som zabila,tak jemu vratili 10 %,sak ten zajazd musel stat,na Seyschely,nie?A teraz,ze Kanare,ale mne sa zda,ze tam nieje nejako teplo teraz,alebo nie?No uvidime,co bude dalej,zas tam montuju tu Zdenu,to je ale taka mala k... 😅

mamartinka
19. nov 2010

Dnes zas Dusi bude ziadat od Soni sperk.

atinka22
19. nov 2010

Zdenka si koleduje, keď sa zahráva s Maslákom. Dudko včera nemal chybu, zachoval sa super a nakoniec to "zakončil" tak, že Sonička zabudla aj na to, že nie je tehu. 😅
Angiena mama - super sa odviazala,len keby chudáka Lukáška neťahala po baroch neskoro večer, ale vyzeral, že sa tiež odviazal. 🙂
Myslíte, že Ivanka nepodľahne alebo Kubo zaboduje? 😉
Uvidíme, čo dnes Angelička. 😵

mamartinka
19. nov 2010

Emil sa mi este vcera pacil ked povedal Janke ci nema insie na robote len stale do kukatka pozerat 😀 Aj minule bola Janka dobra ked Dusi hladal v popolnici ten tiket ako mu z balkona kricala kam co patri do akej popolnice.Papier tam to tam.Dobra bola 😀 😀 No Imrisko tiez vcera dobry s tym rozhvorom cez telefon.

vodnarky
19. nov 2010

ahojte...
teraz to moc nesledujem,lebo nam vypadli programy,ale ten tiket na tu vyhru co Dusi stratil,to naozaj stratil,alebo mu ho zobrala ta jeho tanecnica???alebo sa este nevie?? 😕 ......... 😉

mamartinka
19. nov 2010

@vodnarky Katka mu ho vyhodila.Povedala to Jakubovi ze to nemoze Dusimu povedat ze by ju zabil.

vodnarky
19. nov 2010

@mamartinka -no pekne... 😀 😀 😀
dik moc za info... 😉

lussy23
19. nov 2010

@mamartinka - Veľmi milá žena ☹ Tak ďusi sa snaží, aby jej splnil želanie a ona toto. ☹

mamartinka
19. nov 2010

Tak Kubko stravi z Ivankou noc a Dusi bude chciet aby mu Sona pozicala neaky sperk.Tak zasa bude dnes zaujimavo 😕

kristina16
19. nov 2010

ahojte, tak ja tu nepisem, len si citam vase prispevky, co ma bavi dokonca citat kazdy den. Ale nasla som list, ktory dostala angie od milanovho otca, tak vam posielam link a je to tretia fotka: http://panelak.joj.sk/panelak-seria-vi/10-11-20...

majina.b
19. nov 2010
mamutka
19. nov 2010

Milanko pise taky list a pritom plati najvacsej ludre z okolia byt a travi s nou cas? musel sa riadne opit, ked to pisal. Hlavne ze bedaka, ze dlhy musi poplatit, inak ho caka basa a tej rysani plati byt. To je nejako cele na hlavu.

weiya
20. nov 2010

@mamutka presne...

kristina16
20. nov 2010

Dievcata, mohla by som sa aj ja pripojit do diskusie? Kamarat, s ktorym som serial rozoberala ho uz velmi nepozera, tak nemam s kym komentovat co sa deje🙂 Inac vsimli ste si, ze v stvrtok vecer angie nemohla ist do prace, lebo jej otca operovali a na dalsi den uz doma popijal slivovicu s karolom?? Teda ta dnesna medicina je fakt zazracna.Pomaly by uz mohli knihu vydat s nazvom Chyby panelaku.

mamartinka
20. nov 2010

Panelak Pondelok 22.11(Rozlucka)Karol sa jemne pod vplyvom alkoholu prizná, že by si to vedel predstaviť s Angie. Soňa sa začína nudiť. Má však riešenie. Panelak Utorok 23.11(Sestra)Noro má vážny problém, Agáte navrhuje sťahovanie z paneláku. Angie sa dozvedá, že Kordiak sa prebral z kómy. Panelak Streda 24.11(Trojka)U Kordiaka v nemocničnej izbe je Angie s Maslákom. K Ivane nečakane prichádza Jakub. Koho u nej nájde na návšteve? Panelak Stvrtok 25.11(Alica2)Jana oznamuje Emilovi, že ich nevesta Amy bude opäť nakrúcať na Slovensku. Soni lezú ich košickí hostia poriadne na nervy. Panelak Piatok 26.11(Intelektual)Herečka Amy trénuje v bare, obsluhuje hostí. Jakub má zvláštny erotický sen. Angie sa dozvedá, že Maslák požiadal Dominiku o ruku.
13. nov o 20:00 • Odpovedz

mamartinka
20. nov 2010

Panelak Pondelok 29.11(Talent)Dominika je v poriadnej kaši. Dušan je v šoku, Soňa zúri. Čo sa stalo? Klebety sa šíria rýchlosťou blesku. Panelak Utorok 30.11(Suka)Agáta pochopila, že v paneláku nemá kamarátku. Alica sa zoznámi s kolegyňou Ritou, ktorá ju zastupuje. Panelak Streda 01.12(Kufor)Alica sa stretáva s Máriou. Jana je presvedčená, že Amy fičí na ľahkých drogách. Cinege má strach. Panelak Stvrtok 02.12(Liska)Malú Lucku zastaví na ulici jej biologický otec. Maslák prichádza za Dominikou, chce jej všetko vysvetliť. Panelak Piatok 03.12(Pacientka)Polákovci spia u Ivany. Karol sa prišiel do nemocnice udobriť s Nikou. Právnik nemá pre Dominiku dobré správy.

claudinka
20. nov 2010

@mamartinka co ja viem? mne to len tak napadlo.. ked sa furt hovori, ze pat ludi odide z panelaku.. tak konstruujem 😀 😀

mamartinka
20. nov 2010