Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lenka3007
27. máj 2010

dufam že Agáta nezačne zase ocinka obskakovať, prať mu jak slúžka..

lenka3007
28. máj 2010

ale aký fešáci robia na kriminalke... inak som si všima že v tomto serialy sú velmi tolerantny (alebo skor blby) ludia,... Najprv odpustila Bajzová Michalovi neveru, potom Jančová Duškimu a teraz Švehla Ivanke.. No neviem či by to bolo tak aj v skutočnosti...

alica007
28. máj 2010

ja keby som pisala panelak by som urobila par zmien: kedze je to o osmej a pozeraju to aj deti dala by som menej sexualnych cien a viac deti. Ivana by prestala milovat Michala a lubila by iba Kubka. niet Terezky dala by som Kuba k Julke. A Alicu by som normalne dala k jednemu clovekovi so superstar - najlepsiemu slovakovi. ale nie to bol len vtip. 🙂

mamutka
28. máj 2010

mne uz to ide na nervy s tou Ivanou, ako sa snazi o dieta, ved sa ani o malu nestara. letela hned robit a nemusela, ktora ide dobrovolne od par mesacneho babatka? doobeda nakupuje a vecer sa flaka, decko si ledva vidi....a teraz sa podla mna snazi otehotniet preto aby mohla potom kludne chodit za Michalom, lebo ved on je najlepsi gynek.na svete.....trapne to je. ja uz fakt len Blicharovcov a Jancovcov sledujem, no a Zdenka, ta vie pobavit 😀

labelo
28. máj 2010

baby neviem ci ste si vsimli ako ukazovali Martinku v spravach,tak to bola fotka z Kordiakovho bytu a to akoze kto ju tam fotil Milanko si ju fotil do pamatnicku,alebo co? a kto ju dal polici,aby ju mohla supnut do telky??? 😒 nejake riadne pritiahnute za vlasy...

janette4
28. máj 2010

tak na to som pozerala aj ja.

mamutka
28. máj 2010

no, to som tiez cumela, ze Krausovi zase daco uslo, ale sak on si mysli, ze to kukaju hlavne zeny na materskej a tie uz maju demenciu asi 🙄

anelehka
28. máj 2010

Mne pripadala aj reakcia Soni trochu divna.Mne keby sa to stalo za par rokov,ze nacapam syna doma s frajerkou,tak takte zavriem dvere a nebudem tam hulakat jak traposka,ved je dospely.A mozem to s nim prebrat potom a nerobit sceny.No a Jakub,to je pako,ved nech ho Nika znova osklbe,ja by som jej druhy raz uz neverila.

salma22
28. máj 2010

naco chce ist angie za milanom ved ju isto teraz asi budu policajti sledovat......ha sa mi pacila mamicka ako ivane povedala rozhod nozka 😀 😀 xi xi dobra bola......nika nech urobi prievan na klinike....a som zvedava na fodrasa co jej povie zase ju asi tahat za nos bude.....uvidime co dnes bude

sharlotta
28. máj 2010

Co ste na tu Ivanu take krute, mne je celko sympaticka, ju obdivujem, ze ma nervy na toho Jakuba pribrzdeneho. Mat takeho chlapa doma, aj ja si najdem milenca 😅 A ta Angie co sa teraz nebavi s Maslakom? Sak nice neurobil, co sa mal nechat zabit? Co si ona mysli, ze oni sa tam hraju piskorky, ci co? 🙄

didiana333
28. máj 2010

...nestihla som začiatok...prečo tam boli putá a ako sa do nich Jakub zacvikol???? 😅

mamutka
28. máj 2010

sharlotta, keby bol jakub taka brzda, tak nema firmu a ivana nema ake prachy rozhadzovat po nakupoch, dobre ta vie preco je s nim.....on je proste trochu naivny dobrak, chlapec.
angie je chudera, aku hrdinku hra, ked jej kluce od bytu daval, tak bola ona ako maslo....
a neviem kde by chcela to male dieta tahat do nejakej prdele zdivocelej za milankom, kde uz ma hlavu ta ondulacia?

lussy23
30. máj 2010

včera som si pozrela stredajší Panelák a zase tam bola poriadná blbosť. Nika vravela najzovi, že má čislo od jakuba. Ale ten jej ho predsa nedal.
Jakub nie je pribrzdený. Len Ivana ho hreší za každú blbosť. Vynadala mu za Zdenku, za čo vôbec nemohol, ani zato, že ho Nika oklamala nemohol a ako ho nútila dať tú mamičku do sanatória! A ako ho zjadila, že dal Terezku mamičke, pričom sa ona o ňu vôbec nestará. A ešte ho aj ohovára kamarátkam.

majina.b
30. máj 2010

@lussy23
jéééj ako si to krásne a pravdivo zhrnula 😉

lila794
30. máj 2010

@lussy23, presne s tym cislom 😀 😀 😀

Z Kuba robi debila Ivana. On je len dobracisko. Iný by taku zenu posolal kade lahsie

salma22
31. máj 2010

v piatok mali ozivenie ....vztahu ale ze si ho chcel dusan fotit ha ha 😀 ,a fabry vzdy pride tak paradne-ked nema,a co sa chce zase fodras nastahovat k dcere nech to ani neskusi flakac jeden nic nerobi len jej chlapov odhana,a julka pekne povedala alici ze ako klame v tych historkach, ale aj tak by sa mohli rozist svehlovci a julka by ho potom mohla zbalit no a ci svehlova by nahodou reagovala ako zdena so zuzkou-co sa bili pred panelakom 😀 😀 😀 ha viem si to predstavit xi xi

mamutka
31. máj 2010

a nekupil Agate ten byt Fodras nahodou? ved cicka nemala nasetrene, ani teraz nic nerobi, nie? tatik bol bohaty, jej ostal byt, teraz on nema nic a ona ho vyhadzuje...ja teda ked si na nieco nezarobim, tak nevyblakujem ze to je moje, tak som hodne alergicka na pristup, kedy rodicia davaju, deti beru a este sa tvaria, ze ake maju zasluhy, ked ziskali byt 🙄

sharlotta
31. máj 2010

No nikto ma nepresvedci, ze ten Jakub nie je tr*ko! ked zena, ktoru akoze tvrdi ze miluje ho obhana a on radsej bude pozerat telku... A ta trapna akcna scena na gynekologii... 😀

murinka
31. máj 2010

vrchna je tehu? 😅 😕

salma22
1. jún 2010

sa mi pacili blicharoci stara aka-sa potesila ze ich vezmu so sebou na dovolenku😀 , ale sa mi nepacila ze sa nechce starat o malu ved nechsi odychnu jej rodicia to je krava ,draheho mama by bola rada keby sa nam postarala o malu- iba konstatujem 😀

jazminn
1. jún 2010

A nebola tá zastrelená Martinka M. teta Márie-tá čo vedela všetko zariadiť, tak ju Mária niekedy opisovala pred Michalom, že má takú všemocnú tetu veľkú podnikateľku, pre ktorú nič nie je nemožné 😎

katy2
1. jún 2010

jazmin, bola .-) a to je tiez nedomyslene, ze to ani Maria, ani Fabry (Martinkin brat) nejko nespominaju a neprezivaju....

arimzv
1. jún 2010

ja som si na to tiez presne vcera spomenula, ze Maria ani Farby Martinku neriesia 🙂

monikakn1
1. jún 2010

moj muz vravi,ze ten panelak je riadny sci-fi 🙂

majina.b
1. jún 2010

možno nesledovali krimi noviny na joj, 😀 a ešte ich nenávštívila polícia 😀 , a každu seriu alebo časti píšu iní scenáristi 😝

lussy23
1. jún 2010

Čo? martinka je Mariina teta? Asi nepozerala noviny.
A ten karol.... Dáva Nike darček a povie, že na. 🙂 🙂 🙂 🙂 Ach, robia z neho väčšieho truľka než z Kuba.
Ozaj vo štvrtok na budúci týždeň je v obsahu, že Jakub nečakane navštívi Julku a Alicu. Pravdepodobne, bude hľadať Ivanu, ktorá bude určite u Michala ☹ Alebo, v lepšom prípade sa budú bavoiť o tej dovolenke, kam chcú isť tie tri.
@majina. b - to nepíše len Andy Kraus?

monkula
1. jún 2010

Scéna s feťákom, trapas paneláka...
k nesediacim veciam sa nevyjadrujem..

A prečo dávajú zase Niku dokopy s Karolom? Vôbec sa k sebe nehodia, k nemu by s hodila nejaká zrelá žena, nie rozmaznaná Angie alebo detinská Nika.. 😝

majina.b
1. jún 2010

@lussy23 kraus napíše liniu deja, a dialogy a všetko okolo toho scenaristi, tuším su 3

nie som zdravotníčka, ale ketamín nepouživaju veterinári???, niečo sa mi mari ked v BA frčali ketamin prepady????

perla200
1. jún 2010

baby a zuzana haasová - teda sona jančová neporodila prednedávnom?

dadka212
1. jún 2010

@perla200 nie v skutočnosti jej dcérka má nejaké 4 roky a v seriáli nemá biologické deti