Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

anelehka
6. sep 2011

@katushka16 suhlasim,akoby nejako rychlo zostarla...

lussy23
6. sep 2011

ja mám už vtom chaos! Na začiatku paneláku mala Miška tri roky. (niekde to spomínali, už vted ymi to bolo čudné, lebo vyzerala na jeden rok.) Potom v nejakej sérií (asi v 4) Michal povedal,(ešte nebol s Ivanou a hovoril to tušim márií) že Miška má 5 rokov.
Lenže v júni oslavovala 5 rokov. tak ako to s ňou je????????? A odkedy sa chodí do školy 1. septembra?
mali by si v tom urobiť poriadok..

ma77
6. sep 2011

@lussy23 aj mne sa zda že koncom leta ked končila seria oslavovala 5rokov čo jej kupili bycikel tak asi je mudra a ide skôr do školy 😀 😀 😀 inač ako sa dostala Oxana do baru ? nevidela som cely minuli tyžden a nechce sa mi kukat archiv 🙂

lussy23
6. sep 2011

@ma77 - koridak ju tam musel dať, lebo ten Jurij na nich tlačil.

ma77
6. sep 2011

@lussy23 Diky 😉 a kto je majitel baru?

lussy23
6. sep 2011

@ma77 Kupovali ho Milan aj Maslák - tí majú 45 percent, Luciií ostalo 9 a Imro má jedno 😀 😀 😀 Takže majitelia sú asi títo štyria.

ma77
6. sep 2011

@lussy23 Dik aspon som v obraze čo sa udialo min.tyžden 😉

deina
6. sep 2011

Ja som uplne mimo obraz. 😅 Dlhsiu dobu som to nepozerala... kto je ta Iveta? Chapem, ze Sonina sestra, len kde sa takto odrazu vzala? Sona mala sestu na vychode, toto je dalsia sestra?

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamartinka
6. sep 2011

Alicka ma dnes meniny.

mamartinka
7. sep 2011

Dudko to vie z detmi 😀 😀

monline
7. sep 2011

baby a čo je nové s dvojčatami? naposledy si pamätám, že mali prísť už cez prázdniny od aleša k michalovi..zase o nich mlčia

dadka212
8. sep 2011

@monline tiež som si na ne spomenula, že od septembra mali ísť do školy na SK...

lussy23
8. sep 2011

@monline - zrejme na ne zabudli, laebo sa dvojičkam nechce hrať. 😖

dadka212
8. sep 2011

nechápem, prečo ich akože nedali ísť so Zuzanou a Alešom 😖 mohli mať pokoj 😝

jaja0110
9. sep 2011

Neviete preco este nieje vcerajsi ani dnesny Panelak na nete? 😕 Bol vobec vcera 7.9 Panelak ci nedali koli tej leteckej tragedii?? A dnes bol? 😨

claudica
9. sep 2011

Mne začína hrozne liezť na nervy matka Angie... a všetko okolo Angie. Bože, má jedno decko, zamestnaná je vo svojom paneláku a nedokáže sa o seba postarať a o svoje decko. Matka jej umývala dva taniere....večne musí každý okolo nej a Lukáška poskakovať. A matka čo robí s Karolom....vrcholne mi to lezie na nervy jak ho hucká a dáva falošné nádeje... 😠

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lussy23
9. sep 2011

@jaja0110 - bol. Ale je to zvláštne, lebo ja so mvčera videla stredajší Panelák na nete Skúste ešte pohľadať, musí tam byť,
Inak to kedy akože natáčajú Panelák? Keď tam včera Emil zapaoval sviečku? Vzhľadom na to, že sa to stalo v stredu poobede a štvrtok už zapaľoval Emil sviečku. kedy to natáčali?

dm1
9. sep 2011

@lussy23 Andy Kraus uz viackrat hovoril ze si nechavaju male brejky ktore v pripade potreby rychlo dotocia aby boli aktualny uz to viackrat pouzili tak veru

katushka16
9. sep 2011

@claudica aj mne už ona lezie na nervy a prečo nedá Angie Lukáška do škôlky? aspoň by nemusela stále otravovať mamu

pipera
9. sep 2011

nemali od septembra byt v panelaku Michalove dvojicky? nijako som to prepocula,alebo ich nespomenuli?

labelo
9. sep 2011

postavu Angie by mali zrušiť,takú neschopnú ženskú som už dávno nevidela,furt hádže len priblblé ksichty,lezie mi totálne na nervy aj s Kordiakom a s jej matkou 😠

ani_sama_neviem
9. sep 2011

joj ludia aj mne uz leze na nervy ta Angie :D a co spravili so Silvinkou Meszarosovou? :D kam ju dali uz tam nebude?

lussy23
9. sep 2011

@katushka16 - presne. jeho rovesníčka Terazka tam už chodí snáď od jedneho roka =)

nicky655
9. sep 2011

@katushka16
@pipera budme rady ze tam nie su. 😀 aspon ja teda nie som naa nich absolutne zvedava 😀
@ani_sama_neviem
@labelo neviem,ta postava angie je cela o nicom.najskor mala tazky porod,bola v kome (ci co to bolo) a potom ani nie o mesiac nastupila do roboty.a karol velice zarabal v spanielsku,tak nechapem naco sa do roboty teperila,ked si nevie sama poradit 😒

adelaida33
12. sep 2011

tak ja sa pridávam, za našu rodinu, postava angie ide tak "trošku" na nervy aj nam. môj mm, ked nahodou ide okolo tv a uvidi ju, furt povie: zas tá, čo nič nevie...
ta postava sa vôbec nevyvija, furt je rovnako pritiahnuta za vlasy... akoby sa veci diali mimo nej a ona je v nejakom vakuu...
a to su len reči či naozaj je maslák aj boborovsky homosexual? 😕

adelaida33
12. sep 2011

a, baby, ako sa vám páči dudkov syn paťo so svojou novou frajerkou marcelkou? 😝