Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lubenka131
27. mar 2012

@malapepka tamagoči-sama jama sere se to 😀

lussy23
27. mar 2012

včera to bolo trápne s tými čínanmi. bože. nepochopila som to a vidím, že nie som jediná

erni
28. mar 2012

ahojte vcerajsi diel sa mi pacil 🙂 typicky chlapi- ako sa Maslak tvaril,ked mu to Dominika povedala,ze ako si mi to mohla urobit ?,to ze on spaval v ich posteli s exkluzivnou milenkou sa uz nerata 😝
a Emilkovi sa cudujem,este aby mu zena po 30 rokoch manzelstva hovorila kedy ma ist spat...
.. ten Jakub je aky zlaty,skoda ze tu nie je smajlik s boztekom 😀

tinika
28. mar 2012

inac furt ma napadne ale nie som tu ze aj ta klarika ma uz aku velku dceru? a furt vo vaničke ju vozi haha a este dačo ma napadlo le nteraz si nespomeniem

mamartinka
28. mar 2012
mamartinka
28. mar 2012

A dnes Sonicka meniny.

janka.janegova
28. mar 2012

To vážne Dominika bude tehotná? A s kým? Teraz to trochu zanedbávam lebo pozerám farmu, ale ráno ak sa dá pozerám opakovanie no vacsinu viem odtialto...
A tú Janku by som prizabila keby sa dalo...otrasná ženská... 😉

mamartinka
28. mar 2012

@janka.janegova bude tehotna s tym Cameronom.Ale bude to chciet hodit Marcelovi na krk ze to je jeho nakolko on tuzil po dietati.

atinka22
28. mar 2012

Ja nechápem jednu vec, Blichárovci si obedujú v nedeľu v reštike, minule tam vymenúvali, že Janíčko pomáha, dôchodky majú slušné.... ale keď bolo treba zaplatiť zasklenie dverí, museli predať kreslo. NECHAPANDOS! 😠

strihalka
28. mar 2012

@lussy23 baby jen ohledne tamagoci z minuleho tydne...no ja to pochopila as jedina....u nas petrzke fakt chodili po barakach zena a chlap cinani, ci veitnamci... chteli zachranit moji dusi, teda tak tooni nazyvali....ja jsem byla uplne v soku, ze jakmile vylezlo slunicko, ze zacali vylezat ale cekala jsme spise jehovisty, ale toto me dostalo...tak jen tak...z emozno to je na ukor toho...lebo vzdy se najde situace, ktera se odehraje v normlnim svete a oni to kratko na to vlozi do panelaku..

lenka3007
28. mar 2012

@strihalka a ani tí co chodili v skutocnosti nevedeli slovensky ani slovo, len "zachran svoju dušu" a potom opakovali vsetko po tebe ako verklik? lebo mne sa zdalo cudne to, ze ta idu nahovarat na nejaku vieru a nevedia rozpravat.... ale inak suhlasim, ze ked vyleze slnko, tak vyliezaju policajti, podomovy obchodnici a jehovisti 😀 😀 😀

strihalka
28. mar 2012

@lenka3007 absolutne jim nebylo rozumnet...ale neopakovali...tak pribarvit to trocha museli 🙂

lenka3007
28. mar 2012

@strihalka viem si predstavit, ved ja nerozumiem ani takym, ktory ziju na slovensku aj 10 rokov? hehe, sranda to musela byť 😀 😀 😀 duchaplný rozhovor 😀 😀 😀

tinika
28. mar 2012

@atinka22 ja tam vela veci nerozumiem
inac tan maslak jaky pako, hra urazeneho, podvedeneho pritom on dominiku podvadzal este ked bola doma

jasminet
28. mar 2012

@tinika ale to je ineeeee - dominika sa zalubila a maslak mal exkluzivnu milenku len na sex 😀 😉 😉 😉

sari24
28. mar 2012

@tinika @erni podľa mňa nebol urazený, on to len musel zahrať, lebo keby sa tváril ako by sa nič nestalo bol by podozrivý aj on 😀 Tak do toho vložil typickú reakciu podvedeného muža a podľa mňa to len využije vo svoj prospech, však na to celý čas čakal 😝

A Klarikina Hermiona ma už určite rok, tiež som si všimla, že ju len vo vaničke vozia 😅 Teda vidno, že je to prázdny kočik 😝

tinika
29. mar 2012

@sari24 hej to aj s lukaskom tak bolo ze vanička do neviem akeho veku :D

mamartinka
29. mar 2012

Baby ale ta Hermiona je len babika nie.Tak neni cuda ze ju vo vanicke este vozia.Ale zas aj babika sa da posadit 🙂 Inak tu je dnesny video diel a obsah http://panelak.joj.sk/panelak-novinky/z-inci-bu...

sirene
29. mar 2012

na mieste dominiky vymením kaderničku, to je strasne co ma na hlave.vlny sa jej hodili a to vyzehlene čudo judo je des

s_i_s_a
29. mar 2012

neviete niekto ako sa volá herečka, ktorá hrá Inči - Cinegeho dcéru??

s_i_s_a
29. mar 2012

no už som to našla 🙂 ...

mamartinka
29. mar 2012

Inak ty 3 chlapi v chalupe nemaju chybu 😀 Najlepsi bol vcera Egon a Kubko ked hral ten nocnik 😀 a Egon to este aj vypije.Sa mi paci teraz panelak ma take grady hlavne Egon teraz,Dudko a Cinege.A Monca u Blicharovcov no koment 😀 Som zvedava co Rene knaz ked zisti ze bude Monca krsna ked od nej tie hrnce nakupil.

sari24
29. mar 2012

@sirene To iste som si povedala, že hrozne ma tie vlasy, mne pripadá až tak mužatkovsky, nič ženské z nej teraz nevyžaruje a popritom v tvári je to pekná žienka 😝

labelo
29. mar 2012

mne sa je uces paci lepsie ako predtým 😀 rozmyslal som,že aj ja taký nahodím

lolitka25
29. mar 2012

Mne Dominikin uces pride hrozny - aj mojmu mm - len s udivom pozerame,ako ju dogabali... 😀

mamartinka
29. mar 2012

Pondelok 02.04( Masáž)Monča si objednáva masáž, aby sa jej uľavilo od bolesti po páde z okna. Prichádza masér Zlatko a Fedor nesmierne žiarli. Jurij sa neodváži povedať Viktórii pravdu, že je ženatý, a tak súhlasí s tým, aby si spravili ďalší svadobný obrad aj na Slovensku. Maslák im pôjde za svedka, ale Jurij sa najprv musí rozviesť so svojou súčasnou manželkou. Daňový expert Milan dostáva novú bojovú úlohu - musí spraviť z Jurija sociálny prípad, aby jeho žena nedostala ani cent... Cinegeho dcéra Inči sa zvŕta v novej robote zjavne viac než dobre, lebo tringelty či „gaťkovné“ jej sypú celkom slušné peniaze. Ak si chce Jakub domov nasťahovať Silviu, musí vyhodiť Egona aj Michala. Ale ako im to oznámi? Utorok 03.04( Kaštieľ) Vďaka nedorozumeniu si Alica myslí, že Egon sa chystá kúpiť kaštieľ a uteká šíriť klebetu do sveta. Čochvíľa o tom vedia aj Ivana, Miška a Silvinka. Emilovi zatelefonuje istá Evička Bognárová, s ktorou sa údajne nevidel už celých dvadsať rokov. Pani Janka šípi, že sa deje čosi nekalé a uvedie sa do stavu najvyššej pohotovosti. Maslák varuje Jurija pred Viktóriou, ktorá zháňa informácie o jeho finančnej situácii a majetku, no Jurij je slepý, hluchý a beznádejne zamilovaný. A chce sa s ňou ženiť, hoci je ženatý... Fedor sa dotrepe domov s vlastným masážnym stolom, chce začať robiť masáže. Milan a Angie sú zbalení a pripravení na dovolenku, no prichádza Maslák s hromadou dokumentov v rukách... Dušan povolí synovi Paťovi, aby si domov priviedol na noc Zuzku. Netušia, že Soňa sa predčasne vráti zo služobnej cesty a prichytí ich in flagranti. Streda 04.04(Fedor masérom) Fedor sa chce stať profesionálnym masérom, berie kurzy a trénuje na Monči. V záchvate žiarlivosti takmer uškrtí barmana Zlatka, ktorý jeho ženu doteraz masíroval. Soňa je na mŕtvicu, keď prichytí Paťa so Zuzkou v posteli. Ani tentoraz sa nepodarí Milanovi s Angie šťastne odísť na dovolenku. Zaspali... Ivana dostala na starosť nového chovanca a je s ním nadmieru spokojná. Konečne má po dlhej dobe prípad, čo ju baví. Radosť ju prejde, až keď za ňou príde jeho otec a obviní Ivanu z toho, že ho mláti... Miška vytasí svoje detské zbrane a prosí strýka Jakuba, aby ich nevyhadzoval s domu. Na Emilovu radosť a Jankino zdesenie im neskoro večer zazvoní pri dverách - Evička Bognárová! Stvrtok 05.04(Facka) Ivana sa bráni obvineniu, že vyfackala svojho chovanca, no jeho otec jej neverí a chce na ňu podať sťažnosť. Dominika sa snaží odhaliť, čo spája Masláka s Nataly a čo jej obaja zatajujú. Nečakaná návšteva Emilovej známej Evičky Bognárovej pani Janu zjavne rozrušila nad všetky medze a nik ju nedokáže upokojiť. Kňaz René prichádza k Jančovcom vysvätiť ich príbytok a Dušan láme Masláka, aby im šiel za krstného otca. Egon nechce, aby Miška podstúpila pohanskú šibačku. Jurij je nespokojný s papiermi, ktoré mu Milan vypracoval. A nakoniec prichádza to najhoršie - Evička Bognárová sa Emilovi nečakane prizná, že po celé tie roky túžila len po ňom!

mamartinka
29. mar 2012

Pondelok 09.04(Šibačka) V paneláku vypukne šibačkový ošiaľ. Aj na klinike sa šibe hlava-nehlava, až kým nedôjde k hmotným škodám. Priamy zásah vedrom vody schytá aj Maslák, ktorý chcel pred šibačkovým bláznením ujsť aj s Dominikou do Viedne na relaxačný pobyt. Dôchodcov Emila a Bartelta zaskočí láska z mladosti, ktorá sa nečakane vynorí po rokoch. Emil chce na Evičku navždy zabudnúť, Bartelt ju stále miluje. Dominika sa zdôverí Silvii o svojich problémoch s Marcelom a prezradí jej, že je tehotná. Lenže otcom nie je jej manžel! Utorok 10.04(Dominikino tajomstvo) Dominika sa zdôverí Silvii o svojich problémoch s Marcelom a prezradí jej, že je tehotná. Lenže otcom nie je jej manžel! Prizná sa Maslákovi, alebo si vybaví „krytie“, že otehotnela s ním? Veď Marcel tak veľmi chce svojho potomka... Jančovci rozoberajú, aké dôsledky by Paťovi prinieslo súžitie so Zuzkou, budúcnosť však nevyzerá ružovo. Kvôli údajnej facke Ivany chovancovi sa do ústavu chystá kontrola z ministerstva. Ivana je zničená a vybíja si zlosť. Potrestali ju zákazom činnosti psychologičky, kým sa všetko riadne nevyšetrí. Zatiaľ, čo si balí veci, prichádza otecko dotknutého chlapca, pán Urban. Streda 11.04(Mama)Jančovci nasadia špičkové informačno-technické prostriedky, aby vyšetrili, či malý Sebastián už skutočne vyriekol svoj prvé slovo „mama“, alebo sa im to len zdalo. Do kolégia expertov na výskum odpočutej nahrávky priberú aj bláznivú Monču a zmanipulovaného Fedora, ktorý aj tak všetko dopletie. V hre je aj falošná nahrávka! Maslák a Domča znova zapracovali na svojom potomkovi, hoci Dominika je už tehotná s iným mužom. Alica láme Egona, aby kúpil kaštieľ a zrekonštruoval ho na luxusný hotel. Pán Urban, otec chovanca, ktorého Ivana údajne vyfackala, sa jej prišiel domov ospravedlniť, lebo synček sa mu priznal, že si to celé vymyslel. Situácia sa vyvinie zaujímavo. Zatiaľ čo pán Urban ostal v byte baliť Ivanu, synátor šiel čakať na otca do panelákového baru. Stvrtok 12.04(Krst a suši) Po krste Sebastiána a Patrika zorganizoval Dušan hostinu v suši bare. Podaktorí pozvaní sú v šoku. Viktória dokonca zamdlie, ale stane sa tak až pri čítaní súpisu majetkov svojho nastavajúceho manžela Jurija. Ivana je šokovaná priamočiarym sexuálnym návrhom otecka problémového žiaka. Mirka v bare obletuje Ivaninho žiaka, ale nemá šancu. Pani Janka chce prestavať nábytok podľa zásad feng-šuej, aby zamedzila prúdeniu negatívnej energie v ich byte. Nesmierne žiarli, že ju nikto nepozval na hostinu – ani Jančovci po krste Sebastiána a Patrika do suši baru, ba ani Kordiak s Angie k ich svadobnému stolu. Maslák si chce dať pauzu s milenkou a Cinegeho dcéra znervúzňuje vrchnú sestru, lebo sa odmieta od nich odsťahovať. Angie je nervózna, lebo Karol ešte stále nepriviezol Lukyho. Karol volá, že mali haváriu, ich hovor sa však náhle preruší.