Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

monika15
8. aug 2013

@mamartinka kedy sa to uz zacneeeeeeeee hihih

marianax
8. aug 2013

Ja panelak sleduj tak ze obraz ako tak vidim a zvul sem tam nieco zacujem rada by som si sadla k telke a vychutnala si to .o pri mojich celach co hucia ked nemaju sa to velmi neda ale Simonka moja dcera si niekedy da sluchadka na usi tak ma potom trochu informuje 😀

mamartinka
8. aug 2013

@monika15 ved uz som pisala ze 19.08 a hore je aj video niekde spotu Panelaka.

mamartinka
8. aug 2013

A hned to zacne ze Mizu bude mat havarku z Terezkou a auto zacne horiet.Terezka bude v plamenoch a Kubko ju zachrani.

monika15
8. aug 2013

@mamartinka heeej uz su obsahy och.. idem rychlo prestudovat som nevdiela sorry 🙂)) dlho som tu nelistovala heheh

monika15
8. aug 2013

@mamartinka och o 21.30 to asi kvoly vyvolenim no neviem... by som dala opacne asi heheheh 🙂)))

mamartinka
8. aug 2013

@monika15 obsahy su ale az cez vykend nahadzem.A ako pises najprv mohol ist Panelak a az potom Vyvoleny.Akurat stratia divakou takto.A uz to bude chodit aj streda.

monika15
8. aug 2013

@mamartinka jeeeej super super TESIM SA VELMI hihi 🙂))) kuknem tu na tie obsahy 🙂)))diki

malinkaaninka
8. aug 2013

videla som uputavku dnes."to dieťa musí prežiť" fuj hnus,to fakt lákajú divákov na neštastí herečky???grc

graceful9
8. aug 2013

@mamartinka kde nájdem obsah, prosím ťa ? cez víkend tu nebudem a do pondelku nevydržím 😀

mamartinka
8. aug 2013

Bajza uz vo svojej novej ordinacii http://strategie.hnonline.sk/spravy/media/panel...

mamartinka
9. aug 2013

V novej eurotelevizii kto ma moznost je pisane o 12 serii Panelaka a je tam aj Ivana s Fabrym. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=7084905...

labelo
10. aug 2013

@malinkaaninka
tie uputavky su všetky dojedneho otrasne na grcanie 😝 ja keby som bola ta čo to nataca a videla sa potom v tej uputavke tak koniec...vyplieštaju tam všetci oči s otvorenou hubou,niečo otrasné najhoršie čo mohli vymysliet,ja to vždy prepinam,nemožem sa na to pozerať 😒

egyptanka
10. aug 2013

Su uz niekde obsahy?

mamartinka
10. aug 2013

@egyptanka az bude cas ich sem dam.A inak baby dalsi babyboom v Panelaku.Lucia caka babetko http://www.topky.sk/cl/100313/1358064/Babyboom-...

mamartinka
10. aug 2013

Pondelok 19.08(Ohen,voda,vzduch) Marcel a Anicka si uzivaju nadhernu dovolenku pri mori a Marcel tu stretava stareho znameho.Tibike sa sem utiahol,ked doma zacalo byt prilis horuco.Tibikemu sa Anicka paci a chce,aby sa dala na modeling.V bare maju novu posilu.Denisa prijala na vypomoc svoju tetu Kvetku.Michal,Silvia a Petra su uz v novej ordinacii a cakaju na prvu pacientku.Max ma za sebou velmi uspesny mesiac.Ich kapela sa chytila a na internete sa stali doslova hitom.Patrik si cez prazdniny nasiel novu frajerku.Vola sa Romana a je to poriadna baba,co lavou zadnou zvladne jeho aj Dudka.Karola z Danicou ktosi podviedol a vyhodil z bytu.Angie im narychlo vybavi Jakubov byt po Egonovi.Egon vybavil dievcatam luxusnu vilu v Chorvatsku.U Cinegeho planuju velku oslavu na pocest svadby Jogiho a Inci.Sona je v nemocnici koli rizikovemu tehotenstvu.Danica sa omylom vtlaci do Jakubovho bytu a je z neho ocarena.Konkurz na opatrovatelku konecne priniesol vytuzene ovocie.Na Misku najviac zposobila mlada Barbora na motorke.Ako zastupujuci domovy dovernik Dusan povolil fajcenie na chodbe,no kedze sam prestal fajcit,zacina mu to vadit.Imre a Gejza prichadzaju za Duskom na necakanu navstevu a Stana so Simonou prepadne ich nastvana babka.Ako general im chce zreorganizovat rodinny zivot.a Maxovi zatrhnut hudobnu karieru aj nerestny spolocensky zivot plny alkoholu a cigariet.Michal vezie Terezku domov a havaruje.Terezka ostava uveznena v horiacom aute. Utorok 20.08(Nehoda) Fabry pomaha Terezke von z horiaceho auta a Michal sa deorientovane hybe smerom prec od neho.Mala je v poriadku,ale Michal je v bezvedomi.Miska sa prelakne,ze ocko zomrel.Jakub je nastvany na Michala,ze ohrozil Terezku a podozrieva ho,ze bol opity.Terezka prezradza,ze posledne,co Michal vykrikol,bolo Zuzana.Imre a Gejza su spet.Vraj budu zateplovat vedlajsi panelak a Dusana poziadaju,aby im vypocital,kolko lesenia usetria,ked pouziju cast z toho stareho,aby zostalo dost kovu a penazi aj na jednu dobru dovolenku.K Slusnym prichadza Simonina mama a je poburena,ze Max hrava v neakej skupine,a navyse je divne pomalovany a smrdi od cigariet.Babka je general a Max sa pri ranajkach dozveda,ze z hranim v kapele je koniec.Tibike presvieca Anicku,aby sa dala na modeling.Anicka vaha,ale napokon suhlasi,ze by to skusila.Boji sa,aby ju nenutil k niecomu necudnemu,ale Marcel ju upokojuje,ze Tibike je stastne zenaty a ma tri deti.Patrikov projekt vyhral stipendium a trojtyzdnovy pobyt v Norsku,ale jeho to vobec netesi,lebo chce bit s Romanou.Basa vezie Misku na Tenis.Na kurtoch sa spoznava s Jakubom a hned mu padne do oka. Baby rozkuskujem to ak nevadi lebo su strasne dlhe tie obsahy.

lenka3007
10. aug 2013

Ahojte, juuuj sa tesim na novu seriu... len prosim vas, neskoncila ta predosla s tym, ze Maslaka odviedli kuklaci? bo tu v obsahu je ze je na dovolenke... no som zvedava, tesiiim, len skoda ze to dali na taky cas ako dali 😒 no co uz, uz len sa modlit aby nespoplatnili archiv ako konkurencna TV.

mamartinka
10. aug 2013

Streda 21.08(Laska a nenavist) Jakub vysvetluje,preco Michal v ohrozeni zivota volal Zuzanu.Bolo to meno jeho byvalej manzelky,ktora pred niekolkymi rokmi tragicky zomrela.Ivana upokojuje Misku,ze ocko je v poriadku a odpociva.Koceny rozoberaju Esmeraldinu vestbu o Terezke v ohrozeni.Karol necitlivo opisuje zazitky s Angie a rozcitlivena Danica place a ziarli.Romana a Dusan prehovaraju Patrika,aby vyuzil sancu a odcestoval do Norska ako vitaz sutaze.Patrik vsak vyherny projekt nerobil sam,ale este s jednym spoluziakom.Karol potiahne Angie mobil,aby mu Maslak konecne zdvihol telefon.Fabry je ochotny vypomoct v Michalovej ordinacii aj zadarmo.Imro zatuzil po druhom dietati a Kvetka mu dava uzitocne rady,ako by tomu mohli dopomoct.Anicka foti svoj prvy fotobook.Tibike dalej presviedca Marcela,aby ostal pri mori a obchody riadil na dialku.Tibike laka Marcela fotkami nadhernych domov,do ktorych by sa mohol okamzite nastahovat.Babka chce zariadit u Fedora,aby Max nemusel hrat v kapele,ale vnuk jej vykrici,ze ju nenavidi. Stvrtok 22.08(Polepetko) Imro sa rozhodol vyskusat zarucenu metodu oplodnenia a po milovani zdvyhol Angelike nohy,aby gravitacia spravila svoje.Zial,spravil to tak nesikovne,az jeho manzelke vyskocili dva stavce.Karol vzal Lukiho so sebou na rozvoz vina.Kratko na to Angie uteka do Samorina,lebo jej volali z akejsi putiky,ze tam niekto zabudol maleho chlapca menom Luky.Basa sa zlakne privelkej zodpovednosti a s opatrovanim Misky chce skoncit.Energicka babka-general zatrhla Maxovi hudobnu karieru aj nerestny spolocensky zivot plny alkoholu a cigariet.Alica sa snazi Egonovi vysvetlit pravidla golfu,ale jeho vecsmi zaujima vplivna klientela nez biela lopticka a zeleny travnik.Na tenise Jakub osviezuje Basu klebetami o spolocenskom a sexualnom zivote doktora Bajzu.Michal je stale v kome,ale vazne zranenie nema.Imre vypocuje ohnivy rozhovor medzi Egonom a Jakubom a je jasne,ze ich maly podvod s lesenarskymi tycami im nevysiel.Marcel chce vidiet kazdu zmluvu,ktoru Anicka dostane,inak ziadne profesionalne fotenie nebude.Terezka dava Fabrymu svoj darcek,no aj on jej cosi priniesol,a nielen jej. Piatok 23.08(Preber sa!) Michal preziva sen,v ktorom mu neboha byvala manzelka Zuzana prebehne pred autom a on musi dupnut na brzdu.Okolo jeho postele sa rozozvucia vsetky pristroje,no stale ostava v kome.Az ked sa mu sniva o Ivane,zrazu sa prebudi.Alica vysvetluje Imremu zaklady golfu.Objasnit nezname terminy dezorientovanemu pomadarcenemu Slovakovi si vsak vyzaduje nadludsky vykon.Tibike zariadil,ze Anicku chcu na fotenie do Moskvy,ale Maslaka vecsmi zaujima,kto mu ide po krku.Anicka je rada,ze sa jej s fotenim dari,ale este sa nerozhodla,ci to chce robit profesionalne.Max musi do kapely vziat dalsieho bubenika,s ktorym sa budu striedat,aby obisli zakaz prisnej babky.Pani Jana je spet z dovolenky a nevychadza z uzasu,ake novinky sa v dome udiali.Dusana zvozi pre fajcenie na chodbe a predlzene otvaracie hodiny v bare.Emil ma pasmovu nemoc a nevladze pocuvat manzelkino ponosovanie.Maslak si koli otravnemu Karolovi vypol mobil a zmeskal spravu od tehotnej Kristiny,ktoru medzitym odviezli do nemocnice. Baby zatial tolko aspon.Az budu dalsie obsahy opet doplnim.Snad vam aspon toto zatial staci.

mamartinka
10. aug 2013

@lenka3007 ak nestihnes tak kazdy den podvecer to budu na jojplus opakovat.

mamartinka
10. aug 2013

@lenka3007 a ano tak sa to skoncilo ako pises ze Maslaka odviedli kuklaci.

dossy
10. aug 2013

@mamartinka a čo je s hofou??

labelo
11. aug 2013

@mamartinka
nevieš presne o kolkej na tej pluske? to je fakt potiahnute za vlasy 😖 oni asi zabudli,že ho odviedli kuklači a zrazu je na dovolenke 😎

mamartinka
11. aug 2013

@dossy tak to neviem.

mamartinka
11. aug 2013

@labelo http://panelak.blogspot.ie/2013/08/pozname-term... Kazdy pracovny den aj na joj plus 16.45