Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

monika15
5. apr 2015

@mamartinka jaaaj masko a jak kruci s ricu mnam ;) heheheheh

mamartinka
5. apr 2015

@monika15 no a v utorok ich nacape Angie na pohovke.Morovku a Maslaka.To bude zaujimave.

mamartinka
5. apr 2015

Pondelok 13.04(Dve lentilky) Magda dáva Dušanovi definitívne zbohom. Sociálna pracovníčka informuje Julku a Zdenka o svojom rozhovore s deťmi. To, čo sa Julka o sebe dozvie, naozaj nečakala. Je v šoku. Noro sa dozvedá, že spolu s Maslákom musia obetovať jedného chlapca, ktorý pôjde na dva roky do basy. Bude to Vilo alebo Luky? Orgován nečakane prichádza k Ivane. Správa sa provokačne, dáva jej najavo, že získať povolenie zo súdu, aby mohla nakladať s Terezkiným podielom v Egonovej firme, bude pre ňu mimoriadne ťažké. Bajza už pozná verdikt súdu. Utorok 14.04(Chrobák v hlave) Jana stratila pamäť. Nechápe, čo robí Emilko doma, nespomína si, že piekla nejakú tortu. Soňa má problém, chýbajú jej dve vtáčie búdky. Jednu daroval Dušan Terezke, druhú rozbila malá Lujza. Ako vyrieši tento problém, aby neprišla o prácu? Hoffa konečne nájde odvahu a povie Albertovi pravdu o svojom oplodnení. Streda 15.04(Úprimná debata) Michal navrhuje Nine zúfalý pokus o Marekovu záchranu. Terezka nepripúšťa možnosť, že by sa z paneláku odsťahovali do nového domu. Byt jej vo všetkom pripomína ocka, na ktorého ona nechce zabudnúť. Ako vyrieši tento problém Ivana? Paťo šokuje svoju rodinu. Navrhuje, aby pozvali Romaninho otca na večeru, chce sa s ním zmieriť.

mamartinka
11. apr 2015

Pondelok 20.04(Gentleman) Doktor Mráček dal Inči peniaze za gaťky, dokonca ju pozval na drink. Doktora Michala Bajzu čaká súd s pacientkou Skotnickou. Týka sa zanedbania povinností ošetrujúceho lekára. Jula bola na rodičovskom združení, kde odvážne povedala svoj názor, čo však bude mať neblahé následky. Niekto si jej výstup nahral na mobil a zavesil na internet. Ako zareaguje Julkina dcéra Maruška? Goran neprišiel pre Terezku na tréning a nedvíha Ivane mobil. Ivana je znepokojená, jej obavy sa potvrdili. Goran je zranený. Utorok 21.04(Som tehotná) Jula prikáže Maruške, aby zabezpečila zmazanie inkriminovaného videa na sociálnej sieti. Cíti sa mizerne, kvôli videu ju volala učiteľka do školy. Má pre Julku lákavú ponuku.Soňa má novú prácu, bude doma šiť návleky na topánky. Potrebuje však šijací stroj, ten má v paneláku jedine pani Janka. Požičia jej ho? Ivana, Goran a Terezka po návrate z kina zistia, že majú celý byt rozhádzaný. Streda 22.04(Poslušný baránok) Maslák oznámi vyšetrovateľke Judite meno chlapíka, ktorého obetuje. Ivana je presvedčená o tom, že byt jej rozhádzal Fábry. Terezka sa v byte bojí, opäť chce využívať striedavú starostlivosť a chodiť aspoň k dedkovi na chatu. Peter sa chce stretnúť s Romanou v bare. Romana súhlasí.

mamartinka
12. apr 2015

Baby novu skupinu Divokych koni som zalozila.Kto to sleduje,chcel by hocico pridat tak kuk sem- https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/rodinny-serial-divoke-kone/

mamartinka
13. apr 2015

A Maslak v Divokych konoch.

monika15
13. apr 2015

@mamartinka yup ja teraz slintam hehehe

mamartinka
14. apr 2015

Inči a jej Valentínka.

mamartinka
14. apr 2015

Pani Janka pojedla pár tabletiek a hneď je z Inéz princezná Amálka! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fcchelsea
15. apr 2015

ak ti mám pravdu povedať už teraz nie ja neviem už to nie je to čo bolo ale pozerám na wau staré časti

dossy
22. apr 2015

panelak ma teraz poriadne grady .. je skvely..skoda ze andy nebol takyto kreativny aj v minulosti ... a dufam moc ze to bude len docasna pauza... pretoze my co zijeme v zahanici sme mali dkokonaly relax a vypli sme od vsetkeho a pocuvali aspon trochu slovenskej reci 🙂 a co dava ten imre na tom som sa tak zasmiala ako nikdy.. a to som neni ten typ ze sa viem zasmiat len tak .. takze vdaka za vsetky tie klapky 🙂 a ti co nadavaju a nepaci sa im ..tak nech to nesleduju alebo natocia nieco lepsie 🙂 shapoo 🙂 😉
angie naivita sa konci , ivanina postava sa tak rozvinula ako nikdy.. jakub mi vobec nechyba .. ..a v podstate kruh sa uzatvara ..

pupkana
22. apr 2015

kedy ide posledny diel??

monika15
23. apr 2015

@pupkana v juni

mamartinka
27. apr 2015

@majina.b ta hrala v Panelaku?

besnota
27. apr 2015

@mamartinka hrala Norovu sestru Mirku na vozicku

dossy
30. apr 2015

@mamartinka no ty taketo nevies ?? 😀 😀 😀 mirkaaaa

majina.b
4. máj 2015

Fenomén Panelák: Seriál dal prácu 650 hercom, niektorí vďaka nemu našli životnú lásku
http://zivot.cas.sk/clanok/20193/fenomen-panela...

labelo
9. máj 2015

zrušia panelak a vymyslia další nekonečný seriál
http://www.topky.sk/gl/293127/1559479/Morovej-b...

mamartinka
11. máj 2015

@dossy zial nie ale uz si spominam. 😉 😀

mamartinka
16. máj 2015
mamartinka
16. máj 2015

@pupkana posledny diel ide utorok 16.06