Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

eva7780
6. mar 2009

možno aj chcela,len neviem či sa kvoli vierke michal s kubkom nebobiju 😉 kto ju skor migne 😀

zuzitka
6. mar 2009

a to sampanske kordiakovi ... este dal tomu trtkovi 10 euro sprepitne 🙂
moja penazenka zaplakala 😝

hasleerka
6. mar 2009

no moja dcera sa dnes dívala na panelák a otázka na mna a mladého fodrasa, že mama čo chce šmiknúť 😀 😀
sme s mm len oči prevrátili a strihali akože ofinu ... deti sa už nedívajú na panelák

eva7780
6. mar 2009

hasleerka 😀 😀 😀

hasleerka
6. mar 2009

inak dobre som počula že vierka si za ten mesiac u bajzovcov zarobila 2400,- to je veľa čí málo, ako to frčí v blave

eva7780
6. mar 2009

podla mna aj dost,ked ma toho viac,aspon vždy tak tvrdi

hasleerka
6. mar 2009

no hej ako koľko toho môže mať moc, šak doobeda u švehlov, poobede u bajzov a šak musí mať aj niaky program voľný

eva7780
7. mar 2009

však ktovie či to nepyta za týžden 😉

asitka
7. mar 2009

a u nich len upratuje....a to si tuším tie tety pýtajú týždenne...či hned po uprataní...ináč...to trochu už mimo reality...kolko je takých rodín, teda rozvedených žien s troma malými detmi, čo si možu dovolit upratovačku....??? či úplne engie bez problémov, akože asi jej ani nie je..... od niekolko týždnového dietatka išla do práce...??? 😨

claudinka
7. mar 2009

presne tie iste dve otazky si kladiem po kazdej casti

chymenitta33
7. mar 2009

asitka--No lukáško môže mať tak cez 2 mesiace lebo akože bola dva mesiace v kome, ale aj tak ako je to trochu čudné..

asitka
7. mar 2009

chymenittka...ale šak vianočné bábo bolo terezka...nie??? toto sa narodilo neskor...či ako to bolo??? ja už ani neviem....ale aj tak...ako keby to bola nejaká lekárka, čo má súkromnú ordnináciu...či topmanagerka...či ja už neviem, fakt doležitá funkcia...tak je to skor pochopitelné...nechce príst o prácu..ako ja som šla od skoro 9 mesačnej dcéry...a mala som problém...sa s tým psychicky vyrovnat...a nie od 2 mesačného bába....a tuto...prišla z nemocnice..kde ležala dva mesiace v kome...ako píšete...a hádam na tretí den sa šla pýtat o prácu??? ved nech sa trochu tí scenáristi zamyslia...čo to za bludy vymýšlajú....či s bajzovcami...ja som dodnes akosi nepochopila, kde býva bajza??? a ako to vlastne funguje v tom brne???

lekno
7. mar 2009

Asitka, Bajzovci sa rozviedli a Bajza pracuje v Brne a domov chodí už len kôli deťom.

asitka
7. mar 2009

lekno...to viem...a kde býva??? normálne...lebo viem, že z domu si už aj kefku slávnostne zobral...či ako si platí v bratislave penzioooon??? to potom musí v tom brne sakra dobre zarábat...s tými prídavkami, čo zuzana chcela od neho...a platením upratovačky...bože....de ja som bola...keď sa bajza ženil 😀 😀 😀 😀

maca793
7. mar 2009

ahojte, tak ten Kubko je ale poriadny chaosák ale sa nám strašne zmenil a bajza by rád pretia---- svoju sestričku 😵

ewwe
8. mar 2009

angie porodila maleho v poslednej casti minuleho roku, tesne pred silvestrom, si myslim

mikalove
8. mar 2009

videla som upútavku,ivana strelí kubovi facku 😕

lekno
8. mar 2009

Asitka, neviem, kde býva. Asi tak rúzně 😀 V Brne a potom neviem kde.
A Kubo sa má priznať Ivane, potom sa majú pohádať a Kubo má ísť preč z bytu. Vraj 😀
Tak som to čítala 😝

mikalove
8. mar 2009

a kam pojde k mamičke??alebo s karolom bude spať na pulte? 😀

lekno
8. mar 2009

Toš nevím 😀
Nechajme sa prekvapiť 😝
Akosi z Paneláka všetci chlapi pomalu utekajú. najskôr Bajza, potom Karol, teraz Kubo...

egyptanka
8. mar 2009

Angie porodila prave na Stedry den.

Ale v piatok to co vytrepla Agata u Angie? ... "ja som spala s Karolom, ty spavas s Karolom, treba ten kruh nejako uzavriet, nie?"

claudinka
9. mar 2009

to bolo maaaaaximalne trapne 😀 som kukala, ze to co 😕

womenne
9. mar 2009
egyptanka
9. mar 2009

wom, fuuuuha ... tak to je sila.

mikalove
9. mar 2009

to hej,myslela som že mladý odíde s dlhym nosom a vidím že nie 😀

mamartinka
9. mar 2009

fuha.tak to uz sa teraz tesim.

claudinka
9. mar 2009

tak to sa uz tesim 😀

mikalove
9. mar 2009

aj ja,aj na dnes večer som zvedavá ako kubo dopadne

mamartinka
9. mar 2009

tu mate casti na dalsi tyzden panelaka. 16.03(Kytice).Jakub kupi svojej manzelke kvety.Ivana vsak dostava este jednu kyticu.Kto jej ju poslal?Emil zacina konat. 17.03 Utorok(Vybuch).Karolovi necakane praskli nervy.Nepaci sa mu,ze svokra narusa jeho sukromie.Situacia u Blicharovcov sa vyvija necakane.Konat zacina Jana. Streda 18.03(Simonka).Petra z Michalom sa pokusia definovat svoj vztah.Zuzana zastupuje v praci Dadku.Ako zareaguje skusena moderatorka?K Bajzovcom prichadza nadejna nevesta. Stvrtok 19.03(Surodenci).Agatina sestra Eva ma vazne problemy.Pomoct sa jej snazia surodenci,na vec maju vsak odlisny nazor.Jakub sa prestal ovladat. Piatok 20.03(Mama a Syn).Jakub dostal od Ivany ultimatum.V opacnom pripade bude oteckom na materskej dovolenke.Iniciativy sa chopila Jarmila.tak aspon tolko.

mikalove
9. mar 2009

😕 no nech daju aspon po dve časti naraz