Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lussy23
14. apr 2010

Prečo, keď prišiel ten Plučšenko do baru, tam bola len Engie? O pár minút na to prišiel do Baru Dušan a bola tam sama Denisa ☹
Blichárovci pozerali odsúdené aj včera aj dnes???

lussy23
14. apr 2010

Majina b čo je NY?

majina.b
14. apr 2010

new york- NY

majina.b
14. apr 2010

pluscenko podľa všetkeho prišiel do baru doobeda, obsluhovala Angie, a jevgeni zašiel za milanom k. 😀 , a potom odcestoval do košic , kde mal vystupenie (13.4)

lenka3007
14. apr 2010

betka mala fajnove saty ked sa rozprávala s michalom o tej sestričke...

lucia78lucia
14. apr 2010

Ale ja nechcem, aby sa rozviedli, predsa len oni sú taká panelákovská klasika 🙂 ... no bude zaujímavé, že ako zareaguje Ivana, ale vyzerala byť total v šoku, myslela si, že sa jej prišiel Kubko ospravedlniť a bum rozvod...

lenka3007
14. apr 2010

lucia78lucia ale ked si to vezmeš ako real, tak myslim že žiadny, alebo len nesvojprávny chlap by si nenechal tak skákať po hlave ako ivanka skáče kubovi... keby bol aspon aj on taky chrapun alebo volačo...

lenka3007
14. apr 2010

a karolovi nech už daju nejaku inu bundu, lebo mi to pije krv, robil v argentine, teraz je spoločnik vo firme a nema ani na nejaku inu bundu...

majina.b
14. apr 2010

dominika pri hlasovaní mala rozpustené vlasy, a po už do copu

lenka3007
14. apr 2010

agátka dobre odpisala otca- že ked ho týždeň neuvidi tak bud ejeho fotka v kriminovinách... hehe

honey023
14. apr 2010

Dnes je to dobré aj napínavé 😉 inak pekné momenty medzi Ivanou a Kubkom, hlavne s malou Terazkou, musím uznať, že Ivana resp. Diana fakt vie zahrať rôzne emóicie 🙂 a tie tri s tou mačkou 😀 ja z nich nemôžem.

monkula
14. apr 2010

a koho by zaujímalo, čo bola za pesničku an konci, keď prišiel Maslák k Milanovi, tak to bolo Gorilazz - Stylo 😀

mychaella
14. apr 2010

ivana je svetova, uz sa tesim na zajtra o com sa s nou chce kubo rozpravat...jaka ostala zarazena,
a Alica tiez nema chybu, ta furt musi mlet 😀 ale na nej sa vzdy nasmejem
Anjeli dnes pochovavali, keby im chceli dat mastnu pokutu....heh

egyptanka
14. apr 2010

zeby sa Michal priznal Kubovi ze mal nieco s Ivanou .... 😲

mamartinka
14. apr 2010

Baby tak o com bolo dnes?O kom bol ten pohreb?

mychaella
14. apr 2010

pochybujem, to by podla mna neurobil alebo y to urobil uz davno..

pochovavali macku ktoru dunco roztrhal

heleniatko
14. apr 2010

ale scenarista bol asi dlhodobo v bezvedomi, ked pisal scenar,, lebo ja si jasne pamatam, ze chlapci s Karolom mali ist do Argentiny a potom zrazu uz len Mexiko z toho bolo......

zuziiiicek17
15. apr 2010

Lenze oni tam povedali ,ze sa to meni na Mexiko.Povedal to myslim noro agate v bare.

marketka152
15. apr 2010

Ja mam velmi rada panelak a najviac sa mi paci Ivanka a Alica 🙂

lenka3007
15. apr 2010

nooo ten scenárista bol naozaj v kóme lebo lucinku nám posielajú na prijímanie a keď boris čital lucinke o Gagarinovi, lucia povedala načo ju to uči ved je len prváčka a myslím že na celom slovensku chodia deti na prijímanie v tretej triede

mychaella
15. apr 2010

Mozno sa na to potrebuje poriadne pripravit a kym sa rozhybu tak bude tretiacka... 🙂

monkula
15. apr 2010

ja som bola dokonca až v štvrtej triede...

mamartinka
15. apr 2010

Sa mi pacil ten Boris a Lucia.Ako sa nanho potom vrhla.Sa mi paci ze sa takto davaju dokopy spolu.Pasuje im to.A som zvedava ako dopadnu Nika zo Zdenou a pochovanim macky.Co povedia a ako dopadnu s tou policiou.To ich niekto nahlasil,ci ako policajti vedeli ze tam idu pochovat macku?A Alica no koment.Pusa jej riadne melie aj tam kde nema.Ivanka sa ako rozplakala.Co myslela.

lussy23
15. apr 2010

Ahojte. Scenárista bol naozaj v bezvedomí, ako píšete. Včera, keď Dušan išiel odpratať tú Mačku a zvonil pri nesprávnych dverách. presne si pamätám, že minule pri nich totiž zvonil Jakub a otvorila Agáta. A zrazu tam býva Patrik

lenka3007
15. apr 2010

lussy on išiel vysvetliť agáte že čo sa stalo, aby zavolala otcovi, lebo ten počul dusana s patrikom ako sa bavia "leži tam na zemi celá v krvi" aby si stary fodráz nemyslel že patrik zabil zdenku

lucia78lucia
15. apr 2010

No dnes sa máme na čo tešiť, zostalo tam veľa nedoriešených vecí zo včera... už bol niekto v tej kaviarni? 🙂

eva7780
15. apr 2010

tá Agáta je riadne trafená,už by ju mohli stiahnuť z obrazu 😝

susi157
15. apr 2010

ivanan sa ale nepriznala ze bola s bajzom alebo hej ale to by kubo nebol taky pokojny

honey023
15. apr 2010

Dnes aké hovadiny tam robia, sa doma smejeme 😀