Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lenka3007
10. máj 2010

ale myslim v skutočnosti tá herečka sa mi zdá len že ju maskujú týmy širokými tričkami, lebo raz jak stala pri sporáku z boku tak to tak vyzeralo...

sharlotta
10. máj 2010

😀 To s tou vahou bolo dobre 😀

mamartinka
10. máj 2010

Ako dopadne ta ponozka u Dusky 😀 Som zvedava.Ivanka vydis zbytocne si si saty kupovala.Neboj Kubko ja ich este vynosim.Bajzovi sa predvediem. 😀 Tie Ave Marie nemali chybu.A Imrisko sa boji do Dubaja 😀 Ja mam zenu blondinu 😀 Ani ty tam nechot Angie.

eva7780
11. máj 2010

inak celkom nechapem,preco je vinna ta sestricka(neviem ako sa vola) za problemy,ktore vcera nastali u tej pacientky,ved keby neprisla,tak ani nik nezisti,ze ma problemy 🤐
a na take sukromne sanatorium,je riadne divne,ze sestricka,ktora narobila kopec problemov,oznamuje smutnu spravu oteckovi,podla mna to by malo byt na lekaroch

mamartinka
11. máj 2010

eva7780 vola sa Silvia ta sestricka 😉

zuzitka
11. máj 2010

som toto nepostrehla:

čo sa stalo tej mamičke /inge sa tuším volá/ čo prebrala chlapa Silvinke /tej zdrav.sestre/? Silvinka ju nejak rozčulovala alebo sa dozvedela, že chodí s jej mužom na kávu alebo? a čo sa stalo miminku?

dakujeeem za objasnenie 😉

popelka
11. máj 2010

ahoj zuzitka,to male zomrelo.....nie ona ju nerozculovala,nastali nejake komplikacie,a ona zacala rodit.tak nejako,,,uz sa tesim co bude dnes v tom panelaku,papik

lussy23
11. máj 2010

Škoda, že svadba sa zrušila.
Ja mám Kubka veľmi rada a myslím, že by sa k nemu hodila Julka. Obaja sú osudom skúšaní ☹

mamartinka
11. máj 2010

popelka ten maly Adamov zomrel?Ved vcera vravela este Silvinka Adamovi ze je v inkubatore a ze to dobre nevyzera.Nehovorila o umrti.A neviem co dnes bo nepozeram.Az v archive.Pozerame hockej.Co je zatial dnes v panelaku?

eva7780
11. máj 2010

mamartinka na konci vravela,ked sa pytal ako je na tom,tak povedala,ze je jej to luto ☹

sharlotta
11. máj 2010

Milanov otec povedal Angie, aby sa do konca tyzdna vystahovala, a to male zomrelo a obvinuju z toho Silviu, lebo ostala ako jedina sestra, ktora sa o tu mamicku mohla postarat, ostatne boli na operacke a nastali u nej komplikacie a muslela ist rodit.
Inak ako ta aupair prisla do baru, tak si myslim, ze nakoniec bude lesba a daju sa dokopy s tou ...ako sa vola?
Ja prepinam, medzi hokejom a Panelakom. Tento vecer ale asi bude Panelak lepsi 😖

eva7780
11. máj 2010

Sharlotta volá sa Denisa 😉
inak nikomu nie je divne,že na pomoc tam bola len ta jedina sestricka a este ked aj chcela pomoct,tak sa to otoci proti nej 😕 teraz sa mi zda,ze jednala tak ako treba nie?

sharlotta
11. máj 2010

Eva aj mne....nechapem...je to hovadina. denisa, hej, mne napadalo ze Andrea, nevola sa tak v skutocnosti?

eva7780
11. máj 2010

máš pravdu,hrá ju Andrea Karnasová 🙂

eva7780
11. máj 2010

smutný koník na škváre 😀 😀 😀

mamartinka
11. máj 2010

Aky smutny konik?

eva7780
11. máj 2010

Lucia tak povedala Imriškovi,ked sa tvaril smutne 😀 😀 😀
zo svokrou na svadobnej ceste,no nič moc 😝 radšej doma sedieť

eva7780
11. máj 2010

že sa tak tvari 😀 😀

eva7780
11. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀 aspon budú mať novú telku 😉

majina.b
11. máj 2010

no Alica fakt nemá chybu 😀 😀 😀 😀

sharlotta
11. máj 2010

Co sa stalo?Prepla som na hokej 😕

honey023
11. máj 2010

Aj u nás sa dnes prepínalo Panelák - hokej, Panelák - hokej... 🙂 aj Panelák aj hokej stáli za to 😉

lenka3007
12. máj 2010

baby neviete aká pesnička to hrala v pozadí asi v 31 minute, ked došla Lucia do baru a imro sa tváril ako koník na škváre...

monicka101210
12. máj 2010

to je dobreee s tym tipom na lesby denisa a aupair-ka, nechapem preco martinka ostala v bare a neisla hore za angie......

siouxsie
12. máj 2010

mne vcera skolo cvrklo od smiechu na konci serialu, ked "spolocensky unavena" Alica chcela zazvonit u Svehlovcov ale rozmyslela si to a nakoniec zazvonila u Dusana. vysla von Sona a Alica zaimprovizovala s neurcitym pohladom: "Jeee Soni ahoj... eee... co si mi kupila na narodky?" no valali sme sa s manzelom od smiechu 😀 😀 😀

zuzitka
12. máj 2010

alica je perfektná 😀 😀 😀