Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

nicky655
27. sep 2011

ach,a ten patrik-taky trtko 😀 skade ruka skade noha, a raz jedn ababa raz druha,no to by som chcela vidiet v skutocnosti ,ci by sa nanho tak baby lepili,na taky typ chalana 😒

lenka3007
27. sep 2011

@nicky655 😀 😀 😀 mna to tiež napadlo, ale zober si, ze to mu otec poradil, ze ked nechce ta maca tak nech ide za druhou, by som chcela vidiet normalneho otca, aby toto syna ucil...

eva7780
27. sep 2011

ale ked Marcelka chcela tak Pato nevladal 😀 a teraz ked ona trucuje tak sa ztazuje,ze je malo

nicky655
27. sep 2011

@eva7780
@lenka3007 a vssak ako typicky chlap,ani tak ,ani tak nie je dobre 😀 no neviem,taky typ chlapa ako je dudko,tak mozno aj take typy chlapov existuju 🙂 jeden nikdy nevie 😀

lussy23
27. sep 2011

mne sa v noci o paneláku snívalo. Niečo sa stalo a Miška sa objímala a mazlila s Ivanou. Normálne ju brala ako mamu =DDDDDD A dostala aj malého psíka, bola úplne dojatá.

adelaida33
27. sep 2011

no čaute spoludiváčky 😀 , musím povedať, že paťo je otras, to som už spomínala dávnejšie a tá mia bude asi riadne plesknutá po hlave, ked ho po druhý raz "chce". som celkom pekne zvedavá na voľby a guláš a tiež na fábryho odchod a nového doktora. inak, kubo riadne pchá prachy do ivany, by som bola zvedavá, či aj naozaj existujú takí "nezištní" rozvedení muži. teší ma, že sa dudko so soňou udobrili, teda ak som to pochopila, až na tú jeho kandidatúru 😀 . mirka sa celkom pekne rozbehla, aj chôdzou, aj balením karola 😝 . ale ten zaver včerajsej časti som nejako zmeskala, resp. nepochopila som, prečo naša gamba zvoní milanovi a on neotvára... vie mi to niekto vysvetliť? dakujem.

tibinka22
27. sep 2011

@adelaida33 No Angie mu volala a nebral jej, tak sa zlakla ci sa mu nieco nestalo, tak ju Denisa poslala hore mu zazvonit....
Tak Kubo Ivanu stale miluje a asi takto dufa, ze sa ona k nemu vrati. 🙂

nicky655
27. sep 2011

@tibinka22
@adelaida33 ved som aj zvedava,ci sa nakoniec ivana aj nevrati.veru,takeho hlupaka ako je jakub by tazko hladala-druhy by sa na nu vykaslal.si si vybrala tak ma. ale teda.ked davaju sceny-kombinacia michal -jakub-normalne nemozem od smiechu 😀 ked si to predstavoim v reale 😀

tibinka22
27. sep 2011

@nicky655 tak vies, ale ona ho strasne komandovala Jakuba, tak sa mu aj cudujem, ze ju stale ma rad... No tak ale niektori chlapi to potrebuju, ze ano?? 😀 😝
K Michalovi si tolko nedovoli a aj vzajomny respekt je vo vztahu dolezity.... No ale toto je len serial, uvidime co Andy vymysli.... 😎

adelaida33
27. sep 2011

@tibinka22 ahááá, dakujem, to som nevidela 🙂 . jasné, miluje ju, je to až neuveriteľné, ale aj ja som jedného takého chlapa poznala a ženy to zvykne otravovať... toľko dobroty... ako sa hovorí, od dobroty aj kone podochnú... ale ked má zas žena už svoje "odbehané" 😀 😀 😀 , tak si vie takého pridobrého chlapa vážiť. a taký chlap zas nutne práve vôbec nemusí byť hlupák. @nicky655 😉

tibinka22
27. sep 2011

@adelaida33 Tak ale zasa si ho nemôže pohenevať aj kvôli peniazom, vie že keď na niečo potrebuje súrne, že jej vždy dá. Aspoň mám taký dojem z toho... 😕

adelaida33
27. sep 2011

@tibinka22 veru, ivana si je ním istá viac nez je zdravé... 😒

eva7780
27. sep 2011

nechapem tu gambanu,stale kohosi zhana k malemu a zrazu ho ma celu sluzbu na babyfone 😕sameho doma, zlate to dieta,stale spinka 😀

tibinka22
27. sep 2011

@eva7780 ale bola jej mama za ním, ona si až potom išla zaniesť kabelku a vzala babyfon...len to neukázali 😅

lenka3007
27. sep 2011

hahaaa, Dudko ako sa naplašil toho plagatu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

majina.b
28. sep 2011

http://www.pluska.sk/soubiznis/zo-sveta-zabavy/...

ja keď som prečitala titulok, hneď ma napadla Angie, ale je to o inom

adelaida33
28. sep 2011

môj mm včera nechtiac prepol na panelak, akurat stala angie s milanom pri dverach jeho bytu a otrčala zas svoju gambu a môj mm hovorí: tá je este stale tam, to ju nemôze prejst auto alebo čo? 😲 😀 no hrozne, ako ju niektorí uz nemusia 😉 . a pritom je to citlivy muz 😉

anelehka
28. sep 2011

ahoj baby,no a Calfova,jak ta by isla do Ameriky,ked som vcera videla toho truhlika Pata ako bol obleceny,jak saso,na mna je strasne vychudnuty 😝 postava o nicom,nepaci sa mi ako s nim Dudko stale rozobera sex s Marcelou,je to take trapne,tatko a syn,furt len o tom sa bavia,akoby nemali inu temu na rozhovor 😠 no a nemozem nespomenut zdutu kravu Angie,ona toho maleho ponuka jak na kolotococh.kazdemu,sak sa niekto najde... 😖 a Dominika tiez nic moc,stale tie iste dialogy s Maslakom,bolo by treba posunut dej,lebo sa mi zda,ze v poslednej dobe v Panelaku furt tocia o tom istom...

nicky655
28. sep 2011

@anelehka ale nezda,to uz ako vtedy,ked odisiel karol do spanielska, a dva tyzdne sa to nehybalo,len ze kde je karol🙂

tak a pato-reci ako reci,ale aby si taku srandu robil z vlastnej frajerky-riadny debilko 😒
a calfova-no,asi tak,ze volam sa vtierka, a budem tu byvat 😀
a ked zapotilize u nas sme kupovali vazu a keramiku,skoro som sa pocikala od smiechu 😀
jaj,len kedy uz ten novy doktor dojde-taka som zvedava 🙂

adelaida33
28. sep 2011

no hej, tá čalfová sa poriadne vtierala, ale tak ja som asi nepochopila fábryho - najprv sa mi jeho odpoved zdala riadna fajka, že si z nej uťahuje, ale tak potom sa mi uz zdalo, ze to myslel s čalfovou vážne... , hmmm??? ako ste to vy pochopili???

adelaida33
28. sep 2011

a inak bajza mi uz asi tri časti pripadá, ze je riadny pipík... keby mal s kym, tak by uz ivanu podviedol... akoby čakal, kedy sa mu nejaká dobrovolne bez jeho nátlaku ponúkne a on bude akoze nevinne zvedený 😝

lussy23
28. sep 2011

@eva7780 presne a ešte také veľké, ktoré už nezbedné.

ma77
28. sep 2011

to kde šiel dnes dudko taky vyobliekany? na ten predvolebny gulaš? 😀 😀 😀 inač riadne halo robia kolo tych volieb jak keby premiera volili 😀 😀 😀 a Ivanke riadne spadla sanka ked prišiel Michal čapnuty 😀 😀 😀

majina.b
29. sep 2011

@lolitka25
škoda Oxany, ešte v minuly piatok ma zarazilo, pri pohľade na ňu, ako sedi v LD na tv M, hneď za moderátorom, a bola vždy v obraze. To sa dalo čakať

anelehka
29. sep 2011

ahoj,co myslite,pojde Klarika s Fabrym,ci nie????Mohla by,ze??
@ma77 mas pravdu,riadne jej padla sanka 😀

lussy23
29. sep 2011

Miška ako sa zastávala Dudka =DDDDD
Takže niečo obsahu na ďalšie dni. Malá Miška dostane od Ivany psíka.
Karol a Kordiak sa pobijú. štvrtok, 6. oktobra sa dozviere kto vyhral voľby. 😉
Ivana bude žiarliť na nejakú Michalovu pacientku