Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lenka3007
29. sep 2011

a kto bude "šefka" miesto Oxany? Ani Lucia, ani Oxana..no dlho sa tam neohriala... som zvedava...
@anelehka Ja si myslim, že nepojde Klara s Fabrym, aj tak je to divne, ako rychlo dokazu zahodit taketo veci a ta ich dcera teraz nebude vidiet rok otca? Podla mna to mohli spravit tak, ze ked chceli odstavit Fabryho, mohli s nim poslat aj Klariky, mohla byt svadba a šlus... ved sa nechajme prekvapit dnes...

eva7780
29. sep 2011

@lenka3007 možno Milan dá gambanu 😀 teda ak sa nemýlim,že aj on je vlastnikom baru 🤐 .Fabryho mi je aj luto,ja by som hned šla s mm,len mne nič take nehrozi 😀 😀

lenka3007
29. sep 2011

@eva7780 hej, Milan je spoluvlastnik... Šak ale zober si, že jaka bola Klarika nadšena, že bude svadba a teraz to len tak zahodi, tak isto aj on to zahodil... Ja by som tiež isla aj na kraj sveta...

adelaida33
29. sep 2011

takže to po oxaninej smrti bude vyzerat zasa tak, že gambana ostava v paneláku nadobro 🙄 a uz bude usta vypulovat na večné veky 😝

tibinka22
29. sep 2011

Ach baby, normálne som si na tú Oxanu zvykla, aj mi bude chýbať.... 😔

majina.b
29. sep 2011

oxana:
nformáciu potvrdilo aj PR oddelenie TV JOJ, postavy Oxany zomrie v nasledujúcom týždni. Onedlho vám prinesieme aj informácie, kto sa stane novým prevádzkarom alebo novou prevádzkarkou baru.

adelaida33
29. sep 2011

@majina.b fííííha? žeby tiez došiel na to miesto niekto nový??? neumrel niekto na markíze v ordinácii??? 😀

eva7780
29. sep 2011

@adelaida33 😀 😀 😀

majina.b
29. sep 2011

@adelaida33
tip prevádzkar: Imriško - profesne najdlhšie 😉
prevaádzkarka - Mirka, aku taku prax už má 😀
Len Angie nie - dufam, ale čitala so dopredu a v polke oktobra sa Angie natrvalo sťahuje k Milanovi

eva7780
29. sep 2011

@majina.b aká Mirka?????? 😕

majina.b
29. sep 2011

@adelaida33

Ja ordináciu som nevidela ani titulky, tak prehľad nemám

ale z TV Mara prešli M. Hilmerova / tu možem/, P. Polnišová /tu nie/, aj tu je možnosť prevádzkarky

majina.b
29. sep 2011

@eva7780 Mirka / milanová sestra, závoznik Karola/ a budu spolu chodiť

eva7780
29. sep 2011

@majina.b jaj,ona je Norova sestra 😉

majina.b
29. sep 2011

ale sestra niečia je 😀 , už mám v menách hokej 😀

eva7780
29. sep 2011

juj s Fabrym by som šla aj na kraj sveta,pre mna je to strašne charizmatický chlap 😅

lenka3007
29. sep 2011

baby a Sonička je v kolkom mesiaci, ked si tak pohodlne na bruchu spinka???? teda ja ked som bola tehu, tak som nemohla na bruchu spavat už od tretieho mesiaca, preto to teraz dospavam 😀 😀 😀

lenka3007
29. sep 2011

jeeeežiš, kto tu spominal Studenkovu? uz ju tam mame nanominovanu...

nicky655
29. sep 2011

uz tusim nikto dlho neumrel,tak to chcu dobehnut.ma to riadne prekvapilo.ale tak nejako to musi kolovat ti herci.
inak,ta klarika ako pokaze na platna,stale to iste dokola toci,tak kto normalny by nevyuzil ist do ameruíky.a ona najvacsie chudiatko musi is s nim,vsak len na rok 🙂

lenka3007
29. sep 2011

@nicky655 nestiham pozerat, len utrzky, takze Klarika ide do USA?????

nicky655
29. sep 2011

jaj,som to nedopozerala.aj ukazali toho noveho doktora?

monline
29. sep 2011

@nicky655 veru ukázali, sympoš, neviem ako sa volá ten herec, ale bude svojský, lebo mal šatku s lebkami, určite motorkár 🙂

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anelehka
30. sep 2011

ahoj baby,dufam,ze nebude prevadzkarka Studenkova..... ☹ to nie,alebo Polnisova,ta osba ma strasne vytaca 😒 mohla by to byt lesbicka,co?Sak je tam dlho,je symposka,celkom.Dudko aky plagat vcera mal,s malymi Bajzo-Svehlovkami.Dobry bol,sak Janku uz porazi...a co za psa to Ivana dovliekla,nejaky bol velky,ja by som osobne do takeho maleho bytu akurat tak civavu kupila,alebo nieco take,mne to pripadalo ako nejake plemeno neurcitej rasy... 😀

majina.b
30. sep 2011

tak veľa bolo po reklame??? nevidela som už....

tinika
30. sep 2011

@anelehka mne ten pes pripadal ako tie čo chodia su sudkom do hor zachranovat ludi hihi takze ked to je ten tak v tom byte chudak bude

tinika
30. sep 2011

@lenka3007 neide pokial viem sa pohadali

tinika
30. sep 2011

@lenka3007 no aj ja som na to včera myslela aj ako ju dudko smaril na gauč a skočil na nu :D ja pri prvom spala do 5m na bruchu v poho, teraz len do 3

tinika
30. sep 2011

a čo mi uslo? oxana ide het?

tinika
30. sep 2011

@majina.b a to prečo???? nevedia sa jej inac zbavit?

nicky655
30. sep 2011

tak ja osm mala plnisovu celkom rada,ale teraz? ved nedavno hovorila,ze konci aj s ordinaciou aj s partickou,a zrazu bum-a mame ju najojke.asi zoistila,ze bez penazi sa zit neda 😒