Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
19. jan 2012

@lenka3007 len moj typ.

lenka3007
19. jan 2012

@mamartinka no v tom serialy je vsetko mozne... ja zas tipujem, že nie, lebo ked Miška zdrhla za Ivanou zo skoly, tak pred tym, ako Bajzovi zazvonil telefon, tak Betka povedala nieco ako "co cakas, ze ta s Miskou vezmem k sebe" alebo tak nejak.... No nechajme sa prekvapit, ale ja by som mu to dopriala, nech sa Ivana dozvie pravdu a este aj to, aby si Ivana mohla Mišku osvojiť (sak bajzovi by nevadilo, ze sa mu o dieta stara niekto iny) a skoncil by zas sam prepity...

959touareg
19. jan 2012

@mamartinka
no vidis, mas pravdu asi. zase az tak sprosty nie je. 😀 skor je vychcany. ma v zalohe dalsiu zenu. prizivnik jeden. uz by sa mohol prebrat a zacat sa spravat ako jeden inteligentny chlap. najma ked ma na starosti dieta. ale to by musel mat rozumv hlave a nie tam dole. 😝
ja len nechapem, co na nom tie baby vidia.

eva7780
19. jan 2012

kde vlastne byval Bajza,kym sa nastahoval k Ivane?akosi si nepamatam

lenka3007
19. jan 2012

@eva7780 ved oni mali dom rodinny, nie? ani ja si nepamatam, ale nezostal v tom dome?

eva7780
19. jan 2012

@lenka3007 to viem,ale zeby v nom ostal aj po rozvode???naco ho predal,mohli mat domcek

lenka3007
19. jan 2012

@eva7780 neviem, len na ten dom som si spomenula preto, lebo ho tam nachytali dvojicky s Ivanou... 😀

eva7780
19. jan 2012

juj ta Angina mama 😠 😠 len tak babky ked chodia varovať vnúčatá nosia u seba tolké prachy 😝
Michal trepe ....... ,keby som ho stretla,tak ho nakopem,uz len on si zoberie dovolenku cez prazdniny 🤐 🤐 🤐 a co mm o nom povedal,to tu ani napisat nemozem,hned by ma zrušili 😀 😀
Maslák by mal pani Janku trochu postrašiť s tou kamerou 😀 😀

zuzkatko
19. jan 2012

Bajzovci dom predali ked sa rozviedli peniaze si rozdelili potom si Bajza kúpil byt nepamätáte??? jednú dobu tam sním žila Mária strážila mu vtedy Mišku

zuzkatko
19. jan 2012

mne sa niečo marí že tam za ním chodila aj Betka ale vtedy spolu nespávali a chodila tam aj Silvinka a s ňou spával a teraz Jakubovy hovoril že so Silvinkou nespal klamárisko jeden

labelo
20. jan 2012

zuzatko
a ten byt zese predal? a kde ma s neho prachy,ked musi byvat u Ivanay a ona ho nemoze ani vykopnut lebo by nemal kam ist 😒

nicky655
20. jan 2012

@labelo aj to sme tu u z tusim preberali,len neviem presne s akym zaverom ☹ alebo zas nejaka nedomyslena vec v serialy ako obvykle ☹

nicky655
20. jan 2012

inak ta pani janka-ta ma vecne co riesit-tyzden riesi mrazak,tyzden kontajnery,teeraz kamera🙂vecne jej maju co najst

dajna11
20. jan 2012

@labelo to mal byt v podnájme iba...

kitty88
20. jan 2012

@nicky655 ked sa na dochodku nudi, musi si najst nejaku zabavu 😀 a nie je nic lepsie ako spehovat susedov 😀 😀 😀

adelaida33
20. jan 2012

@eva7780 tuším Bajza mal nejaký byt prenajatý, čo potom prenechal Márii s dieťaťom a on býval v práci - vo svojej ordinácii a spal na "koze" furt, sa mi dačo marí...

atinka22
20. jan 2012

To ako si včera gambaňa hádzala s Milanom nejakú loptičku v tom sitku - to bolo vrcholne trápne, krava sprostá, hraje sa ako malé decko.
Všimli ste si ako končí Panelák, tak tam beží logo na tú Továreň, ktorej logo urobila Monča, pekne robia reklamu 😝
Pani Janke vadí, že jej Cinege hovorí paničko, ale to, že mu ona systematicky komolila meno je samozrejme v poriadku.
Maslák nechce ísť s Nataly do hotela, lebo sa bojí, že ich niekto uvidí, ale to, že ho vidí celý panelák aj s pani Jankou, ktorá je kríženec FBI a KGB, to mu nevadí?

lenka3007
20. jan 2012

@atinka22 trefa 🙂 Gambana sa hra s Milankom s loptičkou a s vlastnym dieťaťom sa nehrala asi nikdy... No v panelaku uz robili na vela veci reklamu, raz si pamatam, este v starych castiach vsade pchali dzusy, neviem uz aka znacka to bola, ale uz to bolo okate az prilis....

lubenka131
20. jan 2012

Tak včera si myslím že to bolo vrcholne strašne s tou Zuzou čo dudkovi buchla auto!tak prezentuje sa to ako nejaká ďalšia jehula a drb obycajna jednodnova zalezitost!ale ved nic nove-vždy fakt dajú také upútavky aj do novin aj do telky že si myslíš aké zaujímavé a prd !tak ako aj s kolenikom v top stare.

nicky655
20. jan 2012

@adelaida33 jaj,ta postava bajzu je cela na hlavu.-tak maria ma decko s niekym inym a on jej plati byt.ale inak sme normalni 😀 cim dalej tym viac sa to zacina vzdalovat od reality.ako keby bajza nemal dost vlastnych deti,tak sa stara o to cudzie

dajna11
20. jan 2012

bajza je velmi pripečená postava....želala by som mu aby sa ivana dozvedela o betke a decku čo čaká.....nech si nemyslí že si betka zoberie jeho k sebe aj s malou miškou...ona sa nebude starať o cudzie....že mu nebola hanba nasáčkovať sa k ivane do maleho bytu a tam sa tlačiť,s jeho príjmom....mal zabezpečiť niečo väčšie....ale ako by mu na tej rodnke nezáležalo.ved nejakú dobu tam prežije,nejako bude,nejako sa to vyrieši.

liz_lemon
20. jan 2012

@dajna11 urcite sa to raz prevali 🙂
inak mohol ho hrat nejaky iny herec, lebo mne sa Miezga vobec nespaja s postavou takeho don chuana 🙂

henrietad
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dajna11
20. jan 2012

@liz_lemon juj veru to sa čudujem,že onmusí te ženy iba ak ukecať lebo sexepíl nič moc-

dajna11
20. jan 2012

@henrietad nie,mávali stále na stole Toma džúse.

lenka3007
20. jan 2012

@henrietad nie nie, to bolo este v tych uplne starych castiach, neviem ci Rio, alebo ktory, vsade bol, kazdy ho mal doma a na stole stale... no ale mas pravdu, teraz uz aj ta Orangina je vsade....

Inak baby, mna zaskocil vyrok Fedora, ked povedal Milanovi, ze nech je rad, ze sa este nestazovali na to vrieskajuce detsko... to sa da? to akoze co by zavolal policajtov?

lenka3007
20. jan 2012

@dajna11 noo, Toma dzus, presne 😉

dajna11
20. jan 2012

@lenka3007 no nad tým sa aj mne pozasavil rozum...ako kto má malé decko tak čo?ja som mala takú susedu podo mnou,moja dcera behala jej to dupotalonad hlavou tak mi do stropu buchala metlou 😀 😀 a to bola moja spolužiačka,moj ročník...len nemala deti tak nechápala...ako čo som mala malú uviazať o stol?

959touareg
20. jan 2012

@lenka3007
to mas pravdu s tymi reklamami. stale je tam nejaka zakomponovana. drzi sa dlhsie,alebo iba par dielov,podla toho, akodlho ten serial sponzoruje. raz to bol dzus, potom dlho davali jogurty, cely panelak s prepacenim zral od rana do vecera jogurty, zubne pasty, caje, potom to boli farma -firmy na ocne kvapky, rozne ine lieky, aj ockovanie tam bolo niekedy, vysvetlovali si to ako dementi kedy a co ockovat, aj proti chripke ockovanie bolo, rozne reklamy na koncerty, vstupenky na ne kde kupit, raz to bol aj nejaky mobilny operator - vtedy to stara Janka akoze s Emilom reklamovali, on jej to vysvetloval, aky pausal je vyhodne si kupit, nieco tam s SMS -kami hovorili............stale nieco, pripada mi to nie ako serial, ako ako reklama na rozne veci. uz ked vidim, ze tam zacnu nejaky produkt okate pretrcat viem, ze na konci dielu tam uvidim presne toho sponzora.

anelehka
20. jan 2012

ahoj,s tymi reklamami je to fakt,nedavno na Ramu,alebo Fernet stale slopali...inak ja byt na Moncinom mieste,tiez jej nic nevratim-Lube,nemala to kupovat a mala ju vyhodit,ja by som ju vyhodila aj s jej podlozkami 😝 a vsimli ste si,ako malo tam ludia varia??Tam vari len Sona aj to naprd,nie jak ja kazdy den 😖 inak vcera to Spajzovi pekne povedala,nech im Misku nestrka stale,somar 😠