Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lubenka131
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kitty88
24. jan 2012

@lubenka131 to aj moj manzel pomaha s upratovanim, koberce prasi, vysava a tak, ale mna najviac dostalo, jak nanho vyskocila, ze sa musi starat o lukasa a lauru, ale najhlavnejsia je chodba... no a milanko sa hned chytil metly 😀 asi by jej z ruk odpadlo, keby tych par m2 a styri schody utrela... vrr, normalne som fakt mala chut jej s tou metlou trepnut po hlave, manzel sa len smial zo mna, ze co sa rozculujem 😀 😀

lenka3007
24. jan 2012

@lubenka131
@kitty88 baby mate pravdu, jake nervy chytila, jak keby tam ona nebyvala v tom panelaku... ona chce mat s Milanom dieťa a potom už co bude robiť? ani do sprchy nepojde, lebo nebude stihať 😀 😀 😀

kitty88
24. jan 2012

@lenka3007 no co myslis, ze bude robit, ked bude mat s nim to dieta? nic ako doteraz 😀 😀 aj tak sa onho budu starat vsetci okolo, len ona nie a z milanka bude tata na plny uvazok 😀 😀 😀

lenka3007
24. jan 2012

@kitty88 no ved to som myslela ironicky, že nebude stihať 😀 Oduje gambu a vsetci budu skakat okolo jej zadku...

kitty88
24. jan 2012

@lenka3007 viem, ze ironicky, tak som to aj brala 😉 a mas uplnu pravdu 😀

lubenka131
24. jan 2012

@kitty88 ja som včera kukala sama mm zaspal takže som tu nadávala iba ja 😀 inak nadavame spolu 😀 aj naposledy ked milan zahlásil že "vieš koľko chlapov by mi ťa závidelo?" a mm hneď no ukáž ktorý debil by ju chcel?ona musí byť úplne že najsamlepšia v posteli jedine inak netuším čo na nej vidia 😀 krava zduta.jaku ona vlastne robí láskavosť všetkým že ma decko 😀

jja
24. jan 2012

ahojte baby, citavam vas tu dlhsie, ale dnes musim prispiet...mne sa najviac vcera pacila Ria..akym flegmatickym postojom sa pytala Angie ze co za to che, ci vybozkavat ruky nohy🙂))co robila je druha veec a kde bola, ale ten pristup ku gambatej bol dobry...sme sa s mm na nej nasmiali,🙂

kitty88
24. jan 2012

@lubenka131 to by som aj ja chcela vidiet toho idiota 😀

959touareg
24. jan 2012

to vcerajsie spravanie gambane bolo neunosne. nechapem, co tak blacala na Riu. ta mala uplnu pravdu, ked jej kludnym hlasom povedala, co na nu hulaka, , ze to by snad mal Milan. naozaj to, co stvarala vcera nema obdoby. a ked jej tu tasku smarila na zem, to co bolo? ako prasivemu psovi. normalne som v tom monente lutovala Riu, aj ked je to tiez pekna mrcha.
ja si nemozem pomoct, no ta gambana mi je uz tak vrcholne nesympaticka, aj vcera tie pysky tak oduvala, este aj s tou hubou co robi, ako rozprava, na grc. ja tu zenu neznesiem nielen v tejto ulohe, v zivote nikdy som ju nemala rada, ako osobu , ked som videla, ze v Panelaku bude hrat jednu z hlav. postav iba som prevratila oci, no aspon vidim, ze jej dali rolu situ na mieru, pretoze hrat to nemusi, aj v sukromi je riadne vymleta a primitvna. od incidentu, ktory mala pred niekolkymi rokmi a ako sa zachovala ju nenavidim a urobila som si o nej svoj nazor.
a to, ako nemusi deti vidno aj tu v serialy. ved toho Lukasa ani nechyti za ruky, nepohladka,nezoberie na seba, nic. uplne odmerane a chladne sa ku nemu sprava, vobec nie, ako matka. ale jasne, ze si vztah k nemu nevybudovala. ved od narodenia sa jej o neho stara stale niekto iny, ona ho akurat porodila. je to az neprirodzene, ale mam z nej pocit, akoby sa stitila deti.
a ten Milan, tak z neho sa stava riadny trulo pri nej. obratil sa o 180 stupnov, chlapec.

959touareg
24. jan 2012

@jja presne, Ria vcera bodovala, mne sa tiez pacila jej komunikacia s gambanou. ona kludne, rozumne rozpravala a gambana div ze z koze nevyskocila.
je pravda, ze tak, ako sa zachovala Ria tiez nebolo fer, no to, co stvarala gambana, tak to hranicilo z nepricetnostou.

atinka22
24. jan 2012

959touareg - čo prosím ťa mala gambaňa za incident? Akosi nemám prehľad.
A to včera malo čo znamenať? Gambaňa vybehla na Milana, že nemôže dať Laure čípok, lebo nevie, či nemá na niečo alergiu. A Dominika jej čípok normálne dala. To jej robila nejaké špeciálne vyšetrenia, aby to zistila? Jasné, že nie. To len Gambaňa musí zo seba robiť super múdru a dôležitú, ťava jedna. 😝
A nechápem tiež jednu vec - to nikto v paneláku nemá žalúzie alebo rolety, že museli celú noc spať pri svetelných náletoch?! 😨

jasminet
24. jan 2012

@atinka22 pre lauru si prisla ria, milan akurat drhol podlahy v panelaku. a krasavica div ze hysak nechytila, ze kde je vysvetlenie preco si ria az teraz pre malu prisla, mala revala aj ked bola zdrava. tak ria, ze ci bola aj chora a hentu uz amok chytal, ze hm, no nie, mala 2 dni teploty z ockovania a MUSELI sme ZALARMOVAT detsku doktorku, este ze byva tu v dome 😀 😀 😀 mna tu az triaslo od smiechu a jedu zaroven 😀 😠
a ten cipok som ani ja nepochopila, tak bud ma decko horucky a dam mu nieco na to... ved ani ja neviem ci moje dieta nema na nieco alergiu. aspon nie pri prvom cipku ktory jej v zivote davam... mala ju zobrat na pohotovost nech jej tam daju cipok, ked teda mala taky strach 😀

atinka22
24. jan 2012

Ja som to včera videla 😉 len ma zaujímalo, aký incident mala gambaňa - v súkromí, aspoň tak som to pochopila z príspevku 959touareg.

jasminet
24. jan 2012

@atinka22 jaaaj, pardon 🙂 som nepochopila ze aky incident, necitala som vsetko co pisala @959touareg 😀 😀 😀

zabka88
24. jan 2012

júúúj baby, ale tu dávate 🙂 ale máte svätú pravdu, tiež som sa nad tým zamyslela že by si mohla trošku vážiť že milan sa jej stará o Lukyho bez slova a ona má furt kecy o malej.. no však má čo chcel si ju vybral..

včera sa mi lúbila malá Miška že na Ivanu že mama..

trdielko149
24. jan 2012

ahojte baby! napadlo ma ze minuly tyzden bolo v jednej casti ze nemala gambaňa rozky a malemu Lukymi povedala ze nemame co papat kupime si nieco cestou ..to mu nevie spravit krupicovu kasu ?? alebo jogurt s vlockami?ceralie zaliate mliekom? alebo ovocie?? na dovolenke kopec deti pri mori papa na ranajky pokrajane ovocie... ja mam vzdy doma mlieko,jogurt,cerealie,vlocky,kasu,ovocie ... 😕 to ma dorazilo toto ...doniesol Miláánko malu Lauru a nevedia si ani len prdnut pri 2 detoch co nestihaju a ked budu mat este vlastne decko tretie v rodine ich spolocne potom co ??taky pekny vikendik-Luky,Laura a ich spolocne decko to by bolo! 😀 😀
som zvedava inak na ich svadbu co to zas bude ak to bude bude ...
@959touareg to ze Angie nemusi deti som si nejako vsimla zvlastne sa sprava presne ako pises nepohladi maleho nic ..ja cely den moju krpaňu oblizujem a objimam 😀

lucka1987
24. jan 2012

@trdielko149 a to nevies ze v panelaku ziju iba tzv ROŽKOŽRÚTI ? 😀 gambata radsej kupi lukimu sladky dzisik a nieco v mc donalde asi 😅 veru by ma to neprekvapilo

trdielko149
24. jan 2012

@lucka1987 aj ja som rozkozrut ...a tiez ich mam povacsine doma ...ale aspon moja dcerka by nevydrzala tak dlho byt rano hladna musi "hned" papkat a hocico 😉 a ja taktiez keby sa rano nenajem je mi zle ..

lubenka131
24. jan 2012

@959touareg tak k tomuto príspevku musím dať veľký súhlas.Šak ona tie gamby strašne špuli 😲 jak mi lezie na nervy sviňa zduta och!!! A presnejší mi páčil velice pristup Rii 😀 ha dobre jej naložila 😀😀😀 a čo sa to stalo v súkromí?či niečo o čom nechceš hovoriť?a

inak s tým čípkom to bol vážne gól to je fakt veľa.a lukymu jak dala čipok pri teplotach?ta urcite volala hne mamu tata a este nevhem koho.ale urcite aj 112😀😀😀

daniela1185
24. jan 2012

Dievčence ja byť na mieste Rii tak tej gambane takú flasnem že jej tá gamba odpadne a ten myší chvost čo mala na hlave jej uletí. Mňa by asi nezdražalo nič ja by som jej musela vypáliť za to chovanie. Naša matka roka zas perlila. A ten debil Milan jej to žerie. Táto lenivá voš nič nerobí ráno jej rožky prinesie debil odnesie jej decko do škôlky potom ide do baru kde sa pretrča a večer tam má mamičku čo sa jej hrá so synom alebo si ho vezme Karol. Viete na čo čakám? Kedy ju debilko Milanko zoberie na nejaký relax pobyt za to že sa tak " obetovala" kvôli jeho dcére. Fúúúúúúúúúúúúúúúúúúj jak já tu ženskú nemusím....

lolitka25
24. jan 2012

Jooooooooj kocky, ako mne v poslednej dobe ide serial na nervy 🙂 a napriek tomu ho stale pozeram 🙂
Gambata mi lezie na nervy a normalne som zvedava ako pani Janka, co za incident s nou mala @959touareg 🙂
Mne je vrcholne nesympaticka a ani to ako ju v novinach oznacuju za sexicu nechapem... podla mna nema sexepíl ani ako derava ponožka 🙂
Ja serial vlastne pozeram len kvoli Rysavej s Cinegem, malej Miske a Ivane, Emilovi, Jurij, Maslákovi a Mlanovi a este Egonovi 🙂 Najnovsie ma fakt bavia borci z východu - sama som z východu a podľa mňa sú perfektní 🙂 aj ten prízvuk tej Monči - úžasne.. presne taký dennodenne som počúvala ked som este zila na SVK...
Uffff rozpísala som sa 🙂 Moje monology a výlevy iste nik nebude čítat, ale ulavilo sa mi 🙂

lenka3007
24. jan 2012

Inak volaco na tom bude, co ste pisali, že gambaňa nie len ako postava, ale asi aj ako clovek, ta herecka, nema vztah ku detom, vsimli ste si, ako malinka strasne plakala , ked mala akoze horucku a gambava isla volat Rii a dala malu Milanovi, tak sa mala ukludnila a ked na nu kukla a isla ju vziat späť, tak opat zacala malinka strasne plakat...

eva7780
24. jan 2012

@labelo ani by som ho nespoznala 😀 😀
z Pata akeho kanca robia 😝

zuzana581
24. jan 2012

Baby aj vám tak lezie na nervy pani Janka? Dneska ako zasa začala s tou kamerou som mala chuť rozkúsať televízor.

andrea.m
25. jan 2012

ja som už 2 týžne nevidela ani jeden diel a poviem vám ani mi to nejak nechýba.aj ked sa priznám že sa tu dozviem čo sa deje 🙂

indiankaindi
25. jan 2012

Ako tak čítam, ako tu odsudzujete Endži, tak ja neviem, ale mne príde tá Ria ako riadna sviňa a Endži sa čudujem, že jej jednu nefliasla. Ako matka jednoznačne odsudzujem Riino správanie a Endži si v tomto smere podľa mňa zaslúži medailu... 😖