Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

strapco13
21. jún 2012

@mamartinka konci panelak..ako uplne, ci len letna pauza?

mamartinka
21. jún 2012

@strapco13 letna pauza.Od septembra fachsia nanovo.A 28.06 stvrtok ide posledna cast. 😉

mamartinka
21. jún 2012

Pondelok 25.06(Mirkino Tajomstvo)Prečo Mirka prežíva pri Danovi psychický blok a nemôže sa uvoľniť? Dôvodom je ďalšia zamlčaná osobná tragédia, ktorú prežila po autonehode a nik o nej nevie. Ani jej bývalý frajer netuší, že prišla o dieťa. Až teraz sa barmanka Mirka zdôverí šokovanej Angie o svojej traume. Milan oznámi Angie, že cez leto sa s Maslákom púšťajú do nového kšeftu a na dovolenku nebude mať čas. Patrik sa dozvie, že tento rok na dovolenku nikam nejde a ostane doma strážiť byt. Soňa zariadi, aby ho pravidelne kontrolovala Mia. Dušan a Silvia si zvykli na spoločnú cigaretku na chodbe, kde sa Silvinka pravidelne sťažuje, aké trápenie má s Jakubom. Pani Janka pátra, odkiaľ sa šíri nepríjemný cigaretový zápach a Duško jej dá tip na Ivaninho nového amanta. Malá Miška žiarli na Ivanu, že chce ísť večer na rande s Urbanom. Tesne pred odchodom za ňou Miška príde, že je jej veľmi zle.
Utorok 26.06(Uz ziadna Mia)Patrik je vážne nahnevaný, že mu mama organizuje život a pred Miou vybuchne, že sa k nej nikdy nevráti. Angie je v miernom šoku z Mirkinho odhalenia, že má za sebou potrat a radí jej, aby to bývalému frajerovi Danovi povedala. Emil objednal dovolenku cez internet za výhodnú cenu, ale stihne sa jeho pani pobaliť do dvoch dní? Pani Janka a Dušan ostanú nemilo prekvapení, keď zistia, že na dovolenku letia do toho istého hotela. Miška musí ísť na pohotovosť a Ivana ruší rande s Urbanom, ktorý odchádza na dlhú pracovnú cestu. Keď Zlatko oznámi Fedorovi, že u nich s masírovaním končí, Monča je smutná a Fedor ju zvozí, že sa do neho zabuchla. Vďaka kuriérovi so zásielkou pre Kláriku dievčatá na klinike odhalia, že Klárika a Fábry sa už vzali. Streda 27.06(Spolocna Dovolenka) Jakub, ktorého vzťah so Silvinkou stagnuje, navrhne Ivane, aby šli spolu na dovolenku. Ivana ho vyrazí. Jančovci a Blichárovci vďaka náhode cestujú na dovolenku spoločne - do toho istého hotela. Pani Janka sa obáva, že Dušan s rodinou budú celý čas iba žúrovať a ona sa bude musieť starať o ich malého Sebastiána. Fábry musí odcestovať do Ameriky skôr než plánoval, ale Klárika môže kedykoľvek prísť za ním. Fedor a Monča sú sklamaní, že ani nová posteľ nevylepšila ich lubostny zivot.Patrik je proti dvom zenam absolutne bezmocny.Mia chce zit s nim a Sona chce vidat svojho vnuka.Pripita Alica je presvedcena,ze firemna manazerka Janulka je Egonovou milenkou a ziada jej okamzity vyhadzov.Za Domonikou na kliniku prichadza Cameron.Denisa ma pre Mirku zle spravy.Bar bude cez leto zatvoreny,no ak chce,moze ist s nou robit do Viedne. Stvrtok 28.06 posledna cast Panelaka(Leto sa zacina)Jakub prehovára Ivanu na sex, keď sa v dobrej nálade vrátila zo zábavy a on u nej stráži deti. Angie tajne vysadila antikoncepciu a dúfa, že otehotnie. Mirka prijme od Denisy ponuku na letnú prácu v Rakúsku a teší sa, že zdrhne preč od svojho frajera. Pripitá Alica stvára Egonovi pred Janulkou žiarlivé scény a odmietne ponuku na sex, aby si neskazila dobrú náladu. Dnes jej totiž v škole vyznal lásku svojrázny chovanec Borároš, čo ju úplne dojalo. Na klinike sa nečakane objavi Cameron a Dominika je v pozore.Nataly o tom informuje Maslaka,a ten neostane lahostajny.Jakub slubi Silvii ze do konca septembra sa prestahuju do domu a pojdu na dlhu dovolenku,no na oplatku od nej ziada aby prestala fajcit.Patrik ma konecne volny byt,auto a velke plany,no prichadza vyparadena Mia a Pato je z nej uplne hotovy a pozyva ju dnu.Danica a Karol navstivia Milana a Angie,aby sa dohodli na dovolenkach,no medzi chlapmi sa opet prejavi ich rivalita a skocia do seba.Angie sokuje Milana,ze ona na ich spolocnom potomkovi pracuje uz davno.Antikoncepciu prestala brat uz pred mesiacmi a uz niekolko dni jej meska perioda.Hura,leto sa zacina.

andrea.m
22. jún 2012

tak dudka ja žerem 🙂

radkatalajkova
22. jún 2012

@andrea.m Dudko nemá chybu , je perfektný 🙂 😉

eva7780
22. jún 2012

dominike by som dala par faciek,nech sa preberie

kacickah
22. jún 2012

Dudko:Ty si nejaká harmonicky vyrovnaná 😀 😀 čo by zato iní chlapi dali keby mali doma harmonický vyrovnanú ženu..Maslák mi teraz môjho psychopatického ex s výnimkou že môj ex nemal tolko prachov.. ☹ A Gambana tá sa nejak rozbehla stými dovolenkami nejaká je nenažraná ja budem rada ked sa pôjdem tot vedla do dediny okúpat na jazerá...Už mi lezie malá Miška na nervy stým prehováraním..Je zlatá ale asi by som jej už rázne povedala niečo.Náhodou mne sa ten Urban páči..Zlatý..Alica a jej kniha chudák Egon.Stej knihy robí aký trhák 😀 😀 😀 chcela by som ju čítat by som sa uštala smiechom

barushkaaam
22. jún 2012

Mne sa lubilo, co Dudko vcera zadrel...
Sonicka : co keby sme si dali taky maly sexik? A Dudko tak kuka, ze : "vies co, ser na to, ja to rozchodim" 😀 😀 😀

kacickah
22. jún 2012

@barushkaaam tak to bol iní gol

barushkaaam
22. jún 2012

@kacickah ale ten jeho straaaasne "nadseny" vyraz, ked mu to Sonicka navrhla 😀

kacickah
22. jún 2012

@barushkaaam no neviem čo by som ja robila keby mi to povedal môj mm.takto ma odpálkovat ten by si doma dlho nepichol asi

trdielko149
26. jún 2012

dievcence vo vcerajsej casti ked daval Maslak ten naramok sperk tej Natalie hrala v tom prekrasna piesen ako podmaz prosim vas ak nahodou niektora viete ktora to bola pisene-nazov napiste mi budem vam velmi vdacna!! ale poprosim vas pekne aby ste ma oznacili inak si to nenajdem 😎 Ďakujeeeeem Vam za odpovede 😵

kacickah
26. jún 2012

Ked včera Maslák dával exkluzívnej milenke darček som kázala manželovi nech sa povinné pozerá a učí ako sa odprosuje...Sonička mi fakt ako leze na nervy najprv na Miu nadávala a teraz sa hrá na Babku roka..Gambana nevie čo od radosti 😠 A Veverica sa zahráva a skúša Maslákovú trpezlivost.... 😀 😀 😀

lenka3007
26. jún 2012

baby, ja som vcera pozerala len tak zbezne, ale z kadial vytahovala gambana tu dosku na zehlenie a tu "obrovsku" kopu na zehlenie? mne to pripadalo ako z balkona 😀 😀 😀

radkatalajkova
26. jún 2012

Mne zasa lezie na nervy Patrik, si myslíš že čo? že všade musí byť? ja na mieste jeho rodičov by som ho z bytu poslala kade ľahšie , ani škola ani robota, nič.

mamartinka
26. jún 2012

@lenka3007 Presne z balkona to brala vsetko.Ale mala tam susiak na pradlo tak asi s toho brala pradlo uschnute.Som pozerala aj ja ze zehliacu dosku vybera z balkona.Nechapem inak odkial je Dudko taky opaleny ked Sonicka s Patom su bledy.Sa v tom cinziaku opalil?A Pato?Ved nech si ide zarobit na dovolenku.Mohol mat peniaze od Krsneho a nie ich dat Zuzi.Alica,Jula vcera bohove.Ako Ivanku vypravovali na rande. 😀

radkatalajkova
26. jún 2012

@mamartinka moja, počuj. mám na teba takú malú otázočku 🙂 nevieš, koľko mala Mirka, keď ochrnula a koľko má teraz v paneláku myslím? Veľmo by si mi pomohla , lebo sa mi zdá, aj kamoške, že to by bola nejaká mladá, keď bola tehotná

mamartinka
26. jún 2012

@radkatalajkova Tak to neviem.Ale teraz v realnom zivote ma 23 rokov.V Panelaku teraz neviem kolko ma.

radkatalajkova
26. jún 2012

@mamartinka a nevieš ani jak dlho bola ny vozíku? lebo šak podľa toho všetkého by bola veľmi mladá keď bola tehotná či?

mamartinka
26. jún 2012

@radkatalajkova Neviem.Skus na Panelak blog spot napisat.

radkatalajkova
26. jún 2012

@mamartinka ďakujem moja 🙂 😉

mamartinka
26. jún 2012

Hviezdny svet Avonu https://www.facebook.com/?ref=logo#!/AVONSlovak Betka s dcerkou.

radkatalajkova
26. jún 2012

ty kks, tak Soňa dobre zotrela dudka, Ty budeš pako v akomkoľvek vzťahu k hocikomu 🙂 Som nemohla z toho 🙂

radkatalajkova
26. jún 2012

Ale že jak Maslák divno vyzerá v tom bledom, celý čas naučená len na tmavé 🙂 No ale koniec koncov, riťku má teda riadnu v tých nohaviciach 😉 😝 😅

radkatalajkova
26. jún 2012

že Nidšnajderová alebo čia je, tak to by bol pohľad na ňu v plavkách, asi aj za všetky drobné 😀