Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lenka3007
22. jan 2013

baby ja som Paťa, ako herca videla v jednom filme, kde hral zidovskeho chlapca pocas 2.sv.vojny, nepamatam sa ako sa to volalo, ale zahral to velmi velmi dobre, lebo ja slovenske filmy moc nemusim a pri tomto som sedela ako prikovana...

A Gargamelom ste mali pracdu, Dudko mu povedal Adam a este za tym ze "hups pardon" ale ten malinky je zlatyyyyyyyy, by som vystiskala..., Anicka jaka velka gangsterka 😀 az mi smiešno je ze za tak rychlo... To jak Brutalna Nikita, urobia z nej najomneho vraha 😀 😀 😀 😀 😀 Maly Max je zlaty, t jeho mama by nemusela byt az taka furia. S tou billou je to uz jaka reklama, az to boliiiiii...

luna22
22. jan 2013

Mohli by tam dať aj moletnejšiu ženu, to čo sú všetky baby také chudé? Teda jedna bola Jankina kamoška a ani t ta nedavajú. Som videla ju v inom eriáli, neschudla?

959touareg
22. jan 2013

@lenka3007 ano, citala aj pocula som to o Patovi ze tu ulohu zvladol bravurne v tom vojnovom filme, ze bol uzasny. on je ako herec sikovny velmi. 🙂

mamartinka
22. jan 2013

@lenka3007 tak sa mi to nemarilo.Viacere ste si vsimli ze ho nazval Dudko Gargiho Adam.Ale inak cely Haraksin to je.Zlatulinky strasne.

mamartinka
22. jan 2013
daniela1185
22. jan 2013

Ja by som si priala aby toho malého Sebastiánka prisúdili jeho Bio matke, pretože všade mu bude lepšie ako u tej hysterickej odutej urevanej Soničky a pomaly dementného Dudka. Sice jeho hlášky môžem ale tí dvaja sa na výchovu dieťaťa nehodia. Vlastne všetky tie detičky tam vyrastajú v strese. Hádam sú si isté len svojimi matkami oteckovia sa tam striedajú rychlejšie ako točenie ventilátora. Celé je to tam jeden veľký bordel. Neviem kto píše scenár ale tak zdehonestovať rodinu ako je to tam ..... to stojí za zamyslenie. Ja som začala pozerať panelák od začiatku ale postupne ako to tu už aj písali je to stále horšie nič sa už nedá vymyslieť a keď aj vymyslia nie je to reálne. Ešte kto za niečo stojí je Jula ale nejak ju už vynechávajú páčilo by sa mi keby viac rozviedli ten jej vzťah s čechom. A tiež si myslím že Ivana sa dozvie o tom nemanželskom dieťati len to ešte stále naťahujú pretože ešte to by snáď prilákalo ľudí späť k obrazovke.

sari24
22. jan 2013

Ale tu nejde o to, že sa hádam..tiež si len vyjadrujem svoj názor na to, čo diskutujúca napísala predomnou 😉 Či? Neviem čo zakaždým ak dakto trošku viac nesúhlasí s názorom druhého a povie si svoje tak automaticky sa háda

@monika15 Mimochodom to som dosť nekonfliktný človek a do poslednej chvíle, čo tu prebiehali tieto milé debatky som bola ticho a pacifista, čo sa do hádok nezapájal a vyjadrovala sa k téme 😉 Raz dačo poviem a už píšeš o odstavení 🙄

stardust
22. jan 2013

@mamartinka no Morova hra, akoby bola stale hladna...mozno by sa jej herecky prejav zlepsil, keby sa poriadne najedla.

Ale Anicka sa pekne vyvija, momentalne je to moja najoblubenejsia postava.

ssisska
22. jan 2013

Mne sa tiez zda ,ze reziser by mal viac davat do scenara Julu a Zdenka,su dost zaujmavy par,tie lesby by mohli zrusit uplne,Kraus len poburuje konzervativnych slovakov moralne hlavne krestanov.Tie dve lezbicky su tam uplne zbytocne,aj ta Angie s Imrom,uplne o nicom dialogy,tiez zbytocni,aj Ivana je tam zbytocna,aj Egon s Alicou ako par o nicom.Nuda .

monika15
23. jan 2013

@ssisska PRESNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

erni
23. jan 2013

Ten film sa volal Nedodrzany slub a naozaj bol dobry...a poculi ste vraj Shakire sa narodil chlapec a dala mu meno Milan, zeby Kordiak? 😀
ako nic proti inak orientovanym mensinam,ale nato ze Mirka bola hetero, zrazu je homo potom bi a to ze tam zakopnonovali aj adopciu dietata to sa mi vobec nepaci 😝

lenka3007
23. jan 2013

Baby aj vy mate pocit, ze ten kto pise scenar, tak nas tu cita... minule sme sa bavili, ze uz ani Michalove dvojicky nespiminaju a zrazu idu za nimi, alebo ze Betka uz nie je poriadne v obraze a zrazu tam bude viac.. a vela takych veci, co sme tu spominali sa o nejaky tyzden-dva objavia tam... ci sa to len mne zda?

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zabka88
23. jan 2013

júúúj baby, to ma mrzí s tým pánom Emilom, jeden z mála čo v paneláku môžem .-) mne sa lúbia inak aj Monča s Fedorom, aj keď niekedy mam pocit že sa ludia z vychodu môžu citiť doktnutí, tých nových Slušných na tých si neviem zvyknúť ☹ nejako mi tam nezapadli... ale ten ich malý je zlatý, len tie texty čo mu dávajú ☹ Dutkove hlášky sú super, aj Imro s Gejzom, Sonička sa nam zopsula riadne niekedy už sa ani Moorova nechyta 🙂 kvitujem že Angie je tam oveľa menej..
kebyže má Lenka pravdu a niekto nás tu číta, tak ja osobne by som ocenila keby trošku bližšie rozobrali tú zápletku - Milan, Maslák a milenka, lebo to mi príde také umelé.. Milan vážne furt čučal doma, strážil malého Lukyho alebo robil a zrazu že aký veľký kšeft a milenka k tomu.. a Maslák ako svätosväte prisahal Angie že nič nemá s tým zmiznutím , či to len preto že ju chcel zas do postele? nesedí mi to tam nijak..

mamartinka
23. jan 2013

@zabka88 a vraj je ohrozene piatkove dni Panelaka.A dovie ako to vsetko dopadne.

mamartinka
23. jan 2013

Pondelok 28.01(Starí rodičia) Na Dušanovu radu sa Soňa a Fedor hrajú na starých rodičov Sebastiána a Soňa je presvedčená, že všetkým okolo nej šibe. Soňa žiarli na biologickú mamu Evu, že má veľkú rodinu. Anička sa pred Nataly preriekne o unesenej Kordiakovej milenke a prezradí jej tajomstvo Maslákovho DVD, ktoré mu darovala jeho mama na Vianoce. Michal je v šoku, keď zistí, že Betka sa chce skamarátiť s Ivanou a už plánujú spoločné výlety.K Stanovi nečakane prichádza Hoffa a má pre neho návrh. Zdeněk láme Julku,aby sa k nemu prestahovala a on za nou nemusel stale dochadzat,ale Jula si od rozrusenia musi dat prasky na upokojenie.Krst u Gejzu nakoniec dopadol na ocakavanie dobre.Maslak je na druhy den uplne rozbity a aj pani Janka ma rano riadny bolehlav.Anicka mla na oslave obzvlast uspech a vajda jej za odmenu poslal husle ako dar. Utorok 29.01(NeSlušný návrh) Stano Slušný dostane prekvapujúci návrh od Hoffy. V jej byte môže Stanov syn Max hrávať na bubnoch, ale iba vtedy, keď tam nebude malá Terezka. Max má za sebou prvú zvukovú skúšku v Terezkinej izbe a rád by tam chodil každý deň, ak to Jakubovi nebude vadiť. Soňa a Fedor sa hrajú na starých rodičov a Soňa je presvedčená, že všetkým okolo nej šibe. Michala ide poraziť. Betka sa zbližuje s Ivanou a chce si s ňou užívať ako s kamarátkou. Aké tajomstvá vyzradí Betka Ivane na vylete do Prahy?Pani Jana chce spravit Emilovi na meniny tortu v tvare Dunca a po Gejzovi a Imrem chce,aby jej spravili podstavec na tortu.Pato sa pripravuje na zajtrajsi opravny termin,no mala Zuzka mu znova neda pokoj.Imre pomaha Cinegemu s opravou garaze a halogenoveho svetla,ked v tom sa ozyva rana a Cinegeho krik. Stvrtok 31.01(Monokel) Monokel pod okom Nataly vyvoláva úškrny aj dohady. Za Hoffou prichádza jej manžel Tomáš a prináša rozvodové papiere. Cinegeho pricvikla automatická brána od garáže a Jogi sa nebojácne vrhol pod vráta, aby Cinegemu neodseklo ruku. Liška pomáha Cinegemu zastaviť hlavný uzáver vody, ale namiesto toho sa voda začne valiť všetkými smermi. Anička sa vracia k Maslákovi, lebo ju vraj vyhodili z penziónu. Tomáš zastavuje Ingrid na parkovisku, aby jej povedal, že sa zmenil, prestal piť a rozvodove papiere nepodpise,lebo ju stale miluje.Fedor a Monca prinasaju do firmy objednane srdiecka,no netusia,ze firma patri Egonovi.Ked sa to Egon dozvie,chce od nich vydrankat zlavu. Piatok 01.02(Max a bubny)Mala Terezka prezradi na chodbe Simone,ze jej syn Max ma u nich dobre schovane bicie.Zakazane bicie!Pani Jana oznamuje manzelovi,ze sa s Marienkou rozhodli podnikat.Budu vyrabat torty.Za Maslakom prichadza jeho mama a chce vidiet zenu,ktoru u seba pred par dnami veznil.Imre a Gejza pomahaju pani Jane priniest z balkona tortu Dunca a nechtiac mu odrazia hlavu.Ked prichadza pan Emil,snazia sa skodu zamaskovat,ale velmi im to nejde.Anicku vyhodili z penzionu,lebo vraj nedodrziavala pracovny poriadok.Maslak sa nastve a chce,aby sa o seba zacala starat sama.Nataly zacina na Anicku nebezpecne ziarlit.

mamartinka
23. jan 2013

Pondelok 04.02(Podnikateľky)Pani Janka si myslí, že podnikať s exkluzívnymi tortami bude jednoduché a chce, aby Monča s Fedorom boli jej obchodnýmni zástupcami. Pán Emil je zúfalý, lebo sa mu nedarí odhovoriť manželku od bláznivých nápadov. Naopak, účinok je opačný a Janka je nadšená viac než kedykoľvek predtým. Lenže Monča má iné problémy a nevie, kde zoženie ďalšie hovoiace srdiečka. Do baru prichádza sociálna pracovníčka aj s malou Viky, ktorú si Denisa mala adoptovať. Denise je do plaču. Emil sa v bare sťažuje na manželkine výmysly, no Imro ho nechápe a chcel by kúpiť tortu v tvare traktora na narodeniny svojho syna. Emil žiada Imreho a Gejzu, aby Janku odradili od nápadu s tortami, ale účinok je opačný a Janka je nadšená viac než kedykoľvek predtým. Duško plánuje valentínske prekvapenie pre Soničku. Maslákova mama zúri, že synáčik nechal ujsť ženu, ktorá im môže narobiť problémy. Mal sa jej zbaviť nadobro! Na druhý deň prichádza k Maslákovi znova a konečne sa stretáva zoči-voči s Aničkou. Utorok 05.02(Veľké sťahovanie) Ivana má novú vzpruhu do života - chce sa sťahovať. Nový byt sa jej vôbec nepáči a Michala žiada, aby sa presťahovli späť do ich starého bytu. Ráno ide za Dudkom, aby mu oznámila, že svoj byt si berie späť, a navyše by chcela odkúpiť aj Patrikovu izbu výmenou za byt na treťom. Dušan sa na Ivane dobre zabaví a zabuchne jej dvere pred nosom, ale Soňa je z toho na nervy, lebo by prišli o svoju investíciu. Denisa je rozhodnutá uprednostniť adopciu pred milenkou a s Mirkou sa zhodnú na tom, že najlepšie bude, ak sa rozídu. Nahnevaná Betka je rozhodnutá odísť z kliniky. Hoffa dostáva obálku od manžela a teší sa, že konečne podpísal rozvod, no všetko je inak. Pani Janka dokončí prvú exkluzívnu tortu a poverí Monču, aby rozbehla biznis. Stvrtok 07.02(Had na hrudi) Za Maslákom prichádza jeho parťák Vilo, aby mu oznámil, že jeho matka sa tajne stretáva s jeho účtovníčkou Kristínou. Hoffa dostala od manžela list, v ktorom jej píše, že odchádza zo Slovenska nevedno kam. Hoffa je rozhodnutá podať žiadosť o rozvod sama. Betka je u Ivany na návšteve a Ivana jej vysvetľuje, prečo sa chce odsťahovať. Škaredý byt a Hoffa nad hlavou... Liška je na péenke a po klinike sa šepká, že ho zbil Matúš. Betka nechala malú na stráženie u Ivany a od Matúša chce vedieť, čo sa stalo. Michal sa vracia domov z práce v dobrej nálade, no tá ho prejde, keď zbadá, ako Ivana drží v rukách malú Alžbetku - jeho dcéru, ktorú má s Betkou! Ale vie Ivana, že má v náručí Michalovu dcéru? Piatok 08.02(Karkulka) Anička behá po paneláku ako Karkulka s košíkom v ruke a roznáša ľuďom ich nákupy. Ivana drží v rukách Betkinu dcérku a netuší, že je to aj Michalovo dieťa. Michal je na infarkt, že sa jeho tajomstvo čochvíľa prevalí a nevie, ako sa má k vlastnej dcérke správať. Jankina exkluzívna prezentačná torta zmizla z balkóna a ona musí rýchlo upiecť novú, aby sa rozbehol biznis. V núdzi použije Emilov vzácny rumík z Venezuely. Emil je psychicky zničený a torta má čudesnú chuť. Matúš vysvetľuje Betke, že nikoho nezmlátil, ale Liška si dochrámal ruku sám, keď ňou v kancelárii trieskal po stole. Po klinike sa rozkríklo, že Betka a Matúš idú preč, a Cinege má strach, že sa začalo veľké prepúšťanie. Kristína sa vracia k Maslákovi a radí mu, aby sa dal s matkou znova dokopy. Ivana osloví Gejzu s Imrem, aby jej pomohli presťahovať Dušana. Ten už z Ivany stratí nervy a pošle u rovno do pekla. Maslák sleduje auto, v ktorom sedí jeho matka, a vidí, ako prichádza Kristína. Sadá si k nej a spolu odchádzajú preč.

daniela1185
23. jan 2013

Neviem či sa to len mne zdá ale Soňa keď tak rýchlo melie hltá koncovky niekedy jej nerozumiem. A tiež si myslím že niekto tieto komentáre číta.