Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

leva
11. dec 2008

tak,tak,chudak a tak chcel vidiet vnucku ☹

minkak
11. dec 2008

no uz ani neviem 😀 😀 😀
ivane zomrel ten otec ako sme predpokladali,bola vybavovat....a zanechal im nasetrene korunky,nepovedali kolko ,ale vyzera,ze dost,aj kubko sa vytiesal 😅
kubko s mamickou v tom case varovali malu...o tom krmeni si asi citala,co sme pisali....s tou srnkou 😀

bajza chce ist uz povedat do prace ako sa rozhodol...bajzova ho presvieca aby este pockal....on ze preco stalo sa nieco dolezite......a ona ,ze mozno sa stane....vyletel si tehotna 😕 😕 😕 😅

ona ako trinity si s nim na utorok dohodla rande 😉

minkak
11. dec 2008

to bolo pre zuzitku,ste ma predbehli 😀

melory
11. dec 2008

daju sa do kopy?

minkak
11. dec 2008

a este prisiel robit rososo balaz k blicharovcom 😀 😀 😀 myslel si ze to robili do 3 😀 😀 😀
tak to bola sranda 😅 som sa nasmiala

leva
11. dec 2008

No ked zisti Michal o koho ide asi ho porazi,ale som zvedava ako to Zuzana chce spravit,tam normalka dojde... 😕

z.g.
11. dec 2008

s tou srnkou, to bola sranda 😀 😀 😀 😀 😀

melory
11. dec 2008

asi ano a asi to bude peklo alebo strasna romantika

minkak
11. dec 2008

jaaaj a karolka cakal pred panelakom edo....
v ukazke bolo ,ze angie vola na policiu,ze neprisiel vecer domov...cakala tam aj jeho babicka

sirinka
11. dec 2008

dnes to bolo smutne ako michal odbil zuzanu s tou definitivou...a to len kvoli nejakej virtualnej znamosti a aky si je isty sam sebou...normalne mi jej bolo luto...

no a lucia s tou party pre kordiaka, to uz pan scenarista trosku prehnal, take nieco je veeeelmi stupidne a detinske, inac by tam mala pozvat potom aj angie, ako byvalu milenku, ci nie???

minkak
11. dec 2008

srinka to bola len jednorazovka 😀
to sa asi nerata 😀
a bol tam dnes vobec kordiak?tusim ani nie....

zuzitka
11. dec 2008

minkak vdaka 😉 zajtra si to kuknem asi na nete, lebo lepsie 100krat vidiet ako raz pocut 😀 😀

strasne som zvedava, jak dopadne rande /neo a trinity/ 😵

minkak
11. dec 2008

OK aj ja si to este vzdy pozriem 😉
aj ja som zvedava....a hlavne ako bude michal reagovat.... 😕

sirinka
11. dec 2008

minkak no a agata zase nebola milenka ale priatelka...pre mna je toto stupidne...

ale som tiez zvedava, co vymyslia na to bajzovie rande 😀

zuzitka
11. dec 2008

ja myslim, ze michal bude zurit 😠 ked na rande pride zuzana...

minkak
11. dec 2008

sirinka no to mas pravdu 😉
jasne,ze je to blbost,nechapem ....alebo aj chapem co ta lucia tym sleduje...pozna ho 2dni aj s cestou....a co riesi??????ved ked ho chce,nech jedna na rovinu....ale toto a ze ked uspeje bude odmena.......akaaaa?preboha
on tuzi po jej odmene.....

aj ja si myslim,ze bude zurit ako besny........a rozvod bude este skor nakoniec.....neverim,ze sa zamiluje....to je tiez riadne infantilne.........to mohlo len luciu napadnut

sirinka
11. dec 2008

minkak 😀 dobre si to napisala...podla mna sa ani na slovo nezmoze a ked sa dozvie, ze za vsetkym stoji lucia, tak ju pojde normalne preplieskat...

zuzitka
11. dec 2008

ja osobne, kebyze sa dam nahovorit na to ako zuzana, ze pise so svojim muzom potajomky .... ja by som nevydrzala doma byt ticho ...... keby pisal to co pise michal, tak sa raz-dva pohadame a hned by som mu zbalila kufre asi 😅 😅 😅

sirinka
11. dec 2008

zuzitka no podobne...ale kedze som v takej zufalej situacii nebola, ktovie...udajne vela zien si nechce priznat, ze je koniec, aj ked je to nad slnko jasnejsie..

minkak
11. dec 2008

no a kordiak sa prida....take napady.....co ona s nim riesi........no nie???
no ja by som jej teda dala aspon na kordiakovom mieste urcite.....
zuzana by si to asi mala zliznut sama,ved nema skakat ako lucia piska.....nema rozum.....zena-matka -3deti...
ako rozumiem,ze sa snazi zachranovat situaciu....ale takto to mu akurat prida k nenavisti k nej....zase je aj pravda,ze uz asi skusila vsetko
uz by som povedala,ze je to az smutne,ze sa tak doprosuje....asi by som ho kopla niekam uz davno....milenka,alkohol.....a to vsetko....no diiiik

minkak
11. dec 2008

zuzitka tak-tak zbalit kufre....co zbalit vyhadzat von oknom 😀

sirinka tiez neviem.....ale musi to byt urcite tazke....predsa 3deti co to zbudovane....

leva
11. dec 2008

Inak dobre by bolo keby si tam vzala niakeho chalana,posadila sa a keby dosiel Michal,by sa ho opytala,cakas Trinity,dnes asi nema cas 😝 😝 kukal by ako puk,a uz nemusi viac vysvetlovat.

minkak
11. dec 2008

nooooo dobreeee
alebo este lepsie ani nepovedat nic...nech ziarli 😉
ale asi nie,tak to by mu to pekne splechla 😅

zuzitka
11. dec 2008

ak by som sa dala nahovorit na nieco take, tak len preto, ze by som chcela zistit, coho je michal schopny..... a nie kvoli tomu, aby som zachranila vztah..... naivne

minkak
11. dec 2008

naivne presne tak....
ale aj tak a co dalej zistila by si a...???co???stale ten isty haj....akurat by ta to este viac stvalo

sirinka
11. dec 2008

veru, najme kvoli detom je to hruza...
a mimochodom keby mm tak slopal ako tito panelakovi manzelia, tak tiez by videl doma ten curbes, to by bolo horsie ako ivanka... 😀

minkak
11. dec 2008

no presne ,myslim,ze takyto chlap by asi nemal sancu u viacerych.....no ved je to len serial.....zase co by robili....niekde sa stretavat musia 😅

zuzitka
11. dec 2008

ja neviem ako by som to riesila 😨 😨
asi by sme zili v jednej domacnosti kvoli detom......... ale boli by sme si ako cudzi ..... ja neviem 😔

a kedy sa zacali hadat? kvoli comu je taka blba situacia... ze su pred rozvodom???? 😕 nepamatam si..... 😅

asitka
11. dec 2008

ale čo furt bajzovú obhajujete...šak michal už po aférke sekal dobrotu....ona si chcela čosi dokázať...začala si s angličtinárom....ste trochu pozabudli 😀 matka 3 detí....vtedy na ne asi nemyslela 😀 teraz nemusela tajne namotávať manžela na nete...a ak toto skončí veselo...tak to môžu scenáristi rovno zabaliť...lebo v reálnom živote...by sa to nestalo...myslím.... 😕

minkak
11. dec 2008

asitka no ja som teda trosku zabudla-dobrovolne sa priznavam....je to tak ,ale tak maju na tom obaja svoj diel,ale na chlapov sa lepsie nadava 😀 😀 😀 aj tak l jej len dobre robilo,ze je este pritazliva pre take ucho mlade....dalej by asi nesla....
a sekal ako sekal co ja viem.....po baroch......ale inak sa snazil to je fakt....
ale aj ja si myslim,ze realne by sa to nestalo.....