Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

asitka
12. dec 2008

že vitaj....celá si???? 😀

minkak
12. dec 2008

ale heeeej 😀
pozerali sme jojku 😉 a balim darceky 😵 postupne 😉
zuzitka aj tvoj samko je fesacisko 😵 😵 😵 krasne fotecky 😵
korculko OK-MM si zobral dovcu tak bol s nami a potom sme boli trosku na nakup a poobede zase a boli sme pozriet žižinka na namesti 😵 😵 😵
takze dnes nebolo nejako casu a co to tu riesite?????? 😕 😕 😕
nepojde panelak???????????? 😕 😕 😕
a to co ??????som mimo!!!!!!

asitka
12. dec 2008

aj ja by som už mala vytiahnúť korčule...som minule synovi sľúbila, že pôjdeme..... 😀 sa pobavíme 😀

ževraj by nemal ísť 3 mesiace...potom ktosi písal, že len 3 týždne...ja ti neviem.... 😕

minkak
12. dec 2008

no my chodime vzdy v piatok...uz sa neviem dockat kedy zamrzne rybnik na ktory chodime....ale kedy sa dockam,netusim 😖
a co svokrovci? 😉
ale preco?musim to ist niekde kuk ,co sa to deje 😕

leva
12. dec 2008

jej minkak,robila som to iste,pozerala joj a balila darceky 😀

zuzitka
12. dec 2008

.... ja sa k vam dnes nepridam, lebo zas pojdem neskoro spat..... 😝

minkak
12. dec 2008

leva no teda 😅 wau,tiez si taka polepena ako ja???vsade paska,stuzky,papier....ja neviem kedy to dobalim,ja ze sem len kuk a idem pokracovat 😅 dala som si zavazok,ze tento rok si balenie nenecham na poslednu chvilu 😅
tak sa snazim 😉 po kuskoch-kazdy den trosku 😉

minkak
12. dec 2008

aaaale zuzi ☹ a Ty co so robkala?uz mas zbalene? 😅

leva
12. dec 2008

Ja uz mam hotove,to co mam uz pokupene 😉 Ale kusky pasky budem este hodnu dobu nachadzat 😀 len papier a stuzky som musela dôkladne pozbierat aby moja Simi nemusela premyslat ci u nas jezisko bol darceky vecer balit.

minkak
13. dec 2008

ja uz śom zacala kupovat v septembri-tak uz len balit 😉
tiez to kazdy den rychlo spratavam a zase vybalujem.....aby sa nahodou tiez nedivila 😅

asitka
13. dec 2008

svokrovcov by som vystrielala...jak škodnú...škoda, že to nejde... 😀 ale zajtra fičíme odtiaľto...tak to zvládnem....sa teším na nákupy do ikey... 😀 😀 aj ja som dnes darčeky balila...ale celkom mi to išlo....tak som to nejk rýchlo pobalila....bolo to iba 6 škatúl zatiaľ...takže pohoda.... 😀

zuzitka
13. dec 2008

nepytaj sa ma... ja tu uz nie som 😀 😀 😀

ja som dnes nerobila nic..... 😅 len som sa hrala s malym 😀 a ked spinkal poobede, tak som si kukla panelak na nete a potom este VKV na nete... vcera som nic nestihla
no a potom som prerabala trosku blog... a taaak

vdaka za pochvalu za samka ... aj tebe minkak aj tebe asitka ... sme si navzajom pochalili deti ... sme si kvit.. hi hi

zabalene nemam nic este ..... ale toto je tema o panelaku... ci nie? 😝 dojde admin a vymaze nas 😕

dnes dostal karol po papulke 🤐

minkak
13. dec 2008

uz som sa zlakla,ze si odisla bez rozlucky asitka 😀 kde si sa tulala?
a odkial mas svokrovcov?
no teda aj ty si balila 😀

asitka
13. dec 2008

dobrú dievčatá...idem zalahnúť...nech je čím skôr ráno... 😀 nakrrrrmim hladné krky...a švihám z nz kade ľahšie... 😀 😀 😀 dobrúúúúúúú 😀

zuzitka
13. dec 2008

tak dobruuuuuuu 😔

minkak
13. dec 2008

zuzitkampytam,pytam este si nam nedala dobru noc 😀
hej sme si kvit 😅 😵 😵 😵
je to o panelaku ved aj oni balia darceky 😀
no dostal chudacisko 😖 straaasne mi bolo luto angie ☹ to teda dopadla...co sa mala tesit na babo.... 😖

asitka
13. dec 2008

minka...z nz....hej...balila...syn iba tie ozdobné hviezdičky pritláčal na vrch....ale jeden celý baliaci papier mi zničil na lietadlo...také veľké poskladal...že som nevedela, či ho pochváliť, či vykričať, že mi papier zničil 😀 no...ale nejak ma muž medzi tým rozčúlil...tak som aj na syna zabudla 😀 😀 a už fakt idem 😀 sladké sny aj vám....

asitka
13. dec 2008

a ešte mi nedá...angie...si mala zobrať kordiaka....ináč...ako z neho dobrú postavičku spravili 😀 a už tu nie som...dúfam... 😀

minkak
13. dec 2008

ok kocky dobru nocku uz faaaaaakt 😀 😀 😀
asitka no chcel ti pomoct 😉 😵

zuzitka
13. dec 2008

uz som vam dalal dobruuu.. nevidis??? 😀 😀

uz fakt pa pa 😎

minkak
13. dec 2008

no to si teda mohla a aka bola v bare usmievava....a teraz 😖

minkak
13. dec 2008

zuzitka nevidela som ,poslali sme to naraz 😀
ok tak faaaaaaaakt,papa

zuzitka
13. dec 2008

😀

minkak
13. dec 2008

😉 😅 😔 😵

asitka
13. dec 2008

😀 chodte už....to tu zavriem za vás...jak v bare...sa budem hrať na luciu...či imra??? 😀

asitka
13. dec 2008

😀 dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú......

minkak
13. dec 2008

😔

mamartinka
13. dec 2008

nic ma do toho ale toto je tema panelak,a nie balenie darcekov. 😒