Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

ssisska
31. aug 2013

Mne pripada ,ze ta Danica a Karol,tam hraju obycajne zufale nuly,do ktorych kazdy kope.Neviem preco im dava reziser ulohy a scenare do tohto serialu,ked su tam uplne zbytocni.A to ,ako im zobrali byt a oni musia byvat v tom otrasnom byte bez chodby,kde vidiet hned obyvacku.Je to pod ludsku dostojnost ake tam oni dvaja hraju ulohy.Danica stale reve,psychicky slaba osobnost,co kazdemu vesia na hlavu jej nevyriesene problemy.A Karol tam musi hrat neschopneho idiota s tupym vyrazom na tvari,co pokasle a pokazi vsetko,co sa da!Hrozne postavy!Hanba!

limetka713
31. aug 2013

@ssisska ty to akosi moc prežívaš, nie? karol je náhodou super postavička, človek sa pri ňom nasmeje..však musia urobiť rôzne postavy, dokonca aj takéto vyčnievajúce a nie všetky na jedno kopyto..

ssisska
31. aug 2013

Ano je to tam katastrofa v celom Panelaku,hraju tam len slabi herci a Danica s Karolom su slabi herci,inak by tam nemali role takych lúzrov.Ja som si kedysi myslela ,ze ta herecka co hra Danicu ma naviac ale teraz som sa utvrdila o opaku.

mamartinka
31. aug 2013

Posledne zbohom prisli dat aj herci z Panelaka http://www.cas.sk/clanok/259310/pohreb-legendar...

mamartinka
31. aug 2013

Pondelok 02.09( Jakub má depresie ) Jakub je na dne, veď prerobil skoro tri štvrtiny firemných peňazí. Ivana ho zvozila a Egon mu neberie telefón. Egon však dokáže zázraky a Jakuba môže zachrániť práve vďaka kšeftu, na ktorom ich firma prerobila. Vrchná sestra Ajuška má nové informácie o svojej dcére, ktorú musela dať na adopciu. Kontaktovala jej otca, ktorý bol v čase, keď ju splodili, ženatý a vrchná kvôli tomu musela odísť z Oravského Veselého. Bývalý jej povedal, že si ju pred 23 rokmi adoptoval nejaký pár z Bratislavy. Masláka rozhodí, keď sa dozvie, že Kristína odišla z nemocnice k rodičom a jeho deťom dala iné mená, ako sa dohodli. Volajú sa Michaela a Karolína Bezákové, po Kristíne za slobodna. Romana sa snaží upratať opitého Dudka a sprchuje ho studenou vodou. Ten si však na ňu dovoľuje, a tak dostane po hube. Baša nevie, ako má Miške vysvetliť, prečo sa doktor Fábry tak často stretáva s Ivanou. Pani Janka sa zrútila, keď sa jej pred reprízou milovanej telenovely pokazil televízor a nik jej nedokáže pomôcť. Fedor zrušil školský koncert kapely Foursome, pretože mal byť zadarmo, a Maxo dnes vyzerá ako blbec. Škole by venoval aj honorár, len aby mohol hrať. Naopak, Fedorova akcia za skvelé prachy dopadla katastrofálne, Stanovi príde zle a padá na zem. Stano sa už druhýkrát zrútil z Fedorových výčinov! Za Maslákom príde kuriér a doručí mu darček, ktorý dal Kristíne po pôrode. Utorok 03.09(Žiadosť o ruku) Koho požiada Maslák z trucu o ruku? Kristína mu napísala, že mať s ním deti bola najväčšia chyba jej života a viac ho nechce vidieť. Maslák zúri a rozhodne sa požiadať o ruku niekoho iného. Kvôli neschopnému Fedorovi sa Stano stále vnútorne zožiera, až znova skolabuje - tentoraz už naozaj. Egon zachráni firmu a získa späť skoro všetky prachy, ktoré Jakub nalial do nevydareného kšeftu. Chce ho však potrestať a navrhne, že zrušia firmu a podelia si ju, Egonovi zostane Božský dúšok a pastilky, Jakubovi stavebná firma a vitamíny. Hoffa s Ivanou orodujú za Jakuba a prosia Egona, aby mu odpustil a netrestal ho. Panika nastane, keď sa Jakub stratí, pretože všetkým je známe, že Jakub v depresii máva samovražedné sklony. Renčin manžel sa od nej odsťahoval a zobral so sebou aj syna Felixa. Inči má obavy, aby sa Renči nenasťahovala k nim, lebo sama dom neutiahne. Vrchná sestra Ajuška je na návšteve u Michala a kecajú o novotách na klinike. Keď vrchná po prvýkrát uvidí Bašku, obe sa na seba akosi čudne pozerajú. Streda 04.09(Jakub sa zbláznil) Strateného Jakuba našli na lešení, ako v montérkach pomáha robotníkom. Manuálne maká na stavbe s Imrem a Gejzom, ba dokonca ich durí do šialeného pracovného tempa. Hoffa mu nerozumie a ponúka mu pomoc známeho psychiatra. Zrejme je to následok traumy, že vďaka svojej nešikovnosti finančne takmer zruinoval spoločnú firmu s Egonom. Maslák požiada o ruku šokovanú Nataly. Tá súhlasí a hneď večer s jej rodičmi dohodnú termín svadby na piatok 20. septembra. Nataly sa v bare pochváli sobášom s Maslákom a na oplátku jej Angie prezradí, že Kristína mu práve porodila dvojčatá, čo jej Maslák zatajil. Nataly je v šoku.Jakub v montérkach na lešení sputí kolotoč bláznivých dohadov, čo sa mu asi stalo a aké to bude ma strašné dôsledky na ďalšie osudy obyvateľov Paneláka. Ak ho Hoffa vyhodila z bytu, Karol s Danicou a rodina Slusných môžu byť v ohrození, lebo prídu o prenajaté byty! Ivanin dlho plánovaný romantický večer s Fábrym prekazí zvonček a Michal stojaci vo dverách. Monča zistí, že Dušan spával so Stanovou dcérou a je hotová z toho, aká sodoma-gomora sa v paneláku odohráva za jej chrbtom. Imro dostane šikovný nápad. Každý hosť sa môže sťažovať barmanovi na svoj život, ale za každých desať minút vypočutých nárekov mu musí zaplatiť jeden drink. Stvrtok 05.09(Ďalšie skazené rande) Ivanin dlho plánovaný romantický večer s Fábrym prekazí Michal zvoniaci pri dverách. Zrejme mu nie je jedno, že Ivana začala randiť s Fábrym a prišiel vyzvedať. Vlastný záujem však zbabelo schováva za Miškine zvedavé otázky. Ivane a Fábrymu tak nevyjde ani ďalší pokus o zblíženie. Angie je poriadne nahnevaná, že po tom, ako odmietla Masláka, ho odmietla aj Kristína a on si chce teraz z trucu zobrať za ženu Nataly. Angie je Nataly ľúto a Maslákovi čistí žalúdok, ako môže byť na ňu taký krutý. Po lešení sa potuluje duch! Dudko ho chytí a zistí, že je to Edo, ktorý potajme fotí Romanu a Dušana. Dudko sa mu snaži chlapsky vysvetliť, že tým, čo robí, si veru Romanu späť nezíska. Imre s Gejzom zúria, že Jakub im zvyšuje tempo práce na zatepľovaní, lebo takto budú raz-dva hotoví a zostanú bez roboty. Janka chce Emilovu cestovnú chorobu z posunu časového pásma riešiť pomocu ľudového liečiteľa Horského. Zúfalá Danica hľadá prácu, no nikto jej nechce pomôcť. Dokonca ani Angie nepotrebuje Danicu ako opatrovateľku k Lukáškovi. Cinege sa vyberie chlapsky vyriešiť Renčine problémy s jej manželom Richardom a dostane od neho po papuli. Hoffa má už plné zuby popleteného Jakuba, vracia mu snubný prsteň a odchádza od neho. Vráti sa, keď si dá Jakub život zase do poriadku. Piatok 06.09(Angie ešte nie je rozvedená) Karolovi sa nepáči, že Angie s Kordiakom ešte nie sú rozvedení a Milan je stále nevlastný otec jeho syna Lukáška. Všetci tlačia na Angie, aby sa rozviedla čím skôr, ale problém je, že všetok ich majetok je zaťažený Kordiakovými dlhmi. Hoffa vracia Jakubovi snubný prsteň a odchádza od neho. Najprv sa chlapec musí dať psychicky do poriadku, až potom je ochotná sa k nemu vrátiť. Maslák sa zoznamuje s rodičmi Nataly a jej otec je veľmi zvedavý, čo jeho budúci zať robí, čím sa živí a akú má prácu. Ajuška s Jogim chcú 11. septembra oslavovať 25-te narodeniny jej stratenej dcéry, ktorú nepozná, lebo ju dala po pôrode na adopciu. Jogi už aj vybavil tortu na oslavu. Jankin pokus vyliečiť Emila z cestovnej choroby presunu časovými pásmami pomocou Horského je zmarený, ale aj tak si ľudový liečiteľ vyúčtuje 15 eur. Ivana sa chystá na stretnutie s mamou Maťka, spolužiaka, ktorého Terezka v škole zmlátila, keď ju ťahal za cop. Problém je, že použila hmaty, ktoré ju naučila Romana. Maxo by sa chcel s kapelou Foursome prihlásiť do aktuálneho ročníka súťaže Česko Slovensko Má Talent. Romanka sa konečne odhodlá zavolať Paťovi do Nórska a povedať mu, že býva u jeho rodičov, ale vtom vbehne do izby Dudko, že Sonička rodí.

eva7780
31. aug 2013

ja som si myslela,ze Angie je s Kordiakom uz rozvedena 😕
tesim sa ,ze panelak zacnu davat skor,aj ked ma zatial az tak nezaujal 😝 ale aspon pri nom nezaspim 😀

majolenka25
1. sep 2013

Baby, a kde zmizol Gejza? Nestíham sledovať každú časť, ale všimla som si, že Imre je tam teraz sám a akosi to už nie je ono. Oni dvaja boli pre mňa oživením seriálu a vždy som sa na nich tešila. 🙂

elenka.k
1. sep 2013

@majolenka25 že išiel k moru na Balaton 😀

majolenka25
1. sep 2013

@elenka.k Takže do deja sa už asi nevráti...

elenka.k
1. sep 2013

@majolenka25 neviem....

mamartinka
1. sep 2013

@majolenka25 tak to by aj mna zaujimalo.Boli z Imrem taka dvojka Hop,Cibi ryby 😀

mamartinka
1. sep 2013

@majolenka25 tak Gejza za peniaze z lestenia co utrzili z Imrem isiel na dovolenku.Imre nesiel ale poslal jeho zenu.

labelo
2. sep 2013

to ako Panelak už na JOJplus nejde v predstihu?už opakuju diely z minula???,tento diel ked prepnem,ktorý tam ide vidim už snad 4 krat im šibe 😝

ennynka
2. sep 2013

@labelo ja neviem ci to tak vobec niekedy chodilo,ja uz davnejsie som tak chcela kukat ze som zapla joj plus reku nemusim cakat do 21.30 a isiel minuly diel uz vtedy z predosleho dna...

labelo
2. sep 2013

@ennynka
chodilo to že išiel o 16,50 dopredu ja som to kukala a teraz že idem kuknut a ten istý diel,oni si robia srandu,ale aj tak to mam ako kulisu vovbec ma to už nebaví,pride mi to už primitivne čo tam riešia, uplne hovadiny polovica postav je tam uplne zbytočná 😒

mamartinka
2. sep 2013

Baby dnes na joj plus z piatka opakovali.Zajtra budu zasa z dnes.

ennynka
2. sep 2013

@mamartinka ved hej ale my o tom hovorime ze mali tam davat predpremieru a nie opakovat z predosleho dna...

mamartinka
2. sep 2013

Pondelok 09.09(Sonička rodí) Z Dudkovho výrazu po príchode zo sály cítiť, že so Soničkou asi nie je všetko v poriadku. Imre s Gejzom montujú barovú tyč v Mončinom byte, aby sa pani domu s Danicou učili pri nej tancovať. Fedor je na infarkt, odkiaľ tie baby berú takého nápady. Budúci zať Maslák sa matke Nataly vôbec nepozdáva a varuje ho, aby jej dcére neublížil. Ona sa nebojí nikoho, ani vplyvných a bohatých mužov. Ivana je nahnevaná na Romanu, prečo učí jej dcéru karate a sebaobranu. Keď Terezka zmláti každého debilného spolužiaka, čo ju kváka za cop, potom ona musí v škole žehliť jej prúsery. Imro sa chystá s Ičim na poľovačku a sníva o tom, že najradšej by zastrelil "akože náhodou" svoju svokru. Manželka Angelička mu prichádza oznámiť, že sa im zadarilo a je tehotná. Utorok 10.09(Žaloba) Malá Lujza Jančová je v poriadku, no Soničke zistili silnú cukrovku a niekto bude niesť zodpovednosť za to, že jej chorobu nezistili skôr. Koho Soňa zažaluje za zanedbanie starostlivosti? Monče sa pri cvičení na barovej tyči stane nehoda. Tyč sa uvoľní a umelkyňa zdemoluje celý byt aj s Fedorom. Doráňaná Monča s golierom na nalomenom krku si však nedá pokoj a spolu s Danicou vyrazia na tréning "poledance", tentoraz však do haly s profesionálnou trénerkou. Ani z ďalšieho pokusu o intímne zblíženie Ivany a Fábryho nebude nič. Ivana sa totiž musí postarať o Jakuba, ktorý sa ožral, pretože má depresiu a narieka, že ostal sám, nikoho nemá a nikto ho nemá rád. Obviňuje z toho Ivanu a zároveň ju prosí, aby mu s Terezkou pomohli. Ráno sa o opitého šéfa musia postarať Imre s Gejzom. Pani Janka sa ponúkne, že Nataly s Maslákom upečie svadobnú tortu. Imro sa teší, že Angelička je tehotná a konečne bude mať dôvod vyhodiť svokru Viktóriu z domu. Streda 11.09(Macko odpúšťadlo) Jakub si u Terezky žehlí včerajšiu opitosť a donesie jej Macka "odpúšťadlo", ktorého mu môže vrátiť vždy, keď urobí niečo zlé, aby si uvedomil, že sa musí polepšiť a vzchopiť. Karol s Danicou si na nový byt nikdy nenašetria, a tak sa zrodí šialený plán. Karol poletí na Kajmany za Milanom, aby urýchlil jeho rozvod s Angie. A keď po rozvode Angie dostane od Milana peniaze, dá ich Karolovi, aby si s Danicou kúpili nový byt. Aké jednoduché! Danica je z toho na prášky a uteká orodovať k Maslákovi, aby Karola stopol, veď minie na letenky ešte aj tie posledné peniaze, čo majú. Soňa Jančová žaluje kliniku za zanedbanie starostlivosti, pretože lekári jej včas nezistili cukrovku a tým ohrozili život bábätka. Maslák sa ako spolumajiteľ kliniky prišiel "mimosúdne" vyrovnať s Dudkom a priniesol mu obálku s 20-tisíc eurami, aby ho Soňa nevláčila po súdoch. Soňa však nechce ustúpiť a je nahnevaná, čo sa deje za jej chrbtom. Prečo sa Jančovi vo funkcii domového dôverníka tak darí? Lebo v paneláku sa dovedna nič nedeje. Pani Janka mu totiž zabudla odovzdať fond opráv. Mama čaká na Nataly pred nemocnicou a potrebuje s ňou hovoriť. Žeby zistila, čo je Maslák zač? Stvrtok 12.09(Prípravy na svadbu) Mama Nataly zistila, že Maslák je bratislavský mafián podozrivý z hospodárskej kriminality a bojí sa o svoju dcéru, ktorá sa má zaňho vydávať. Rozrušená Nataly plače a Maslákovi zatĺka, že je to dôsledok pracovného stresu. Maslák urobí z Vila svojho svadobného asistenta, ktorý má povybavovať všetko potrebné okolo svadby, obrúčok, pozvánok aj hostí. Vrchná sestra Ajuška má ďalšiu stopu svojej stratenej dcéry. Pozná mená a adresu jej adoptívnych rodičov. Terezka už nechce chodiť na tenis, chce trénovať karate, aby mohla mlátiť blbých a dotieravých spolužiakov. Z Jakuba je zrazu nový človek a Ivane s Fábrym želá, aby boli spolu šťastní. Michal dostáva žalobu od Soni za zanedbanie zdravotnej starostlivosti. Nataly chce, aby jej Angie šla za svedka. Piatok 13.09(Tripartita) Jakubovi sa zlepšuje psychický stav a vracia sa k nemu Hoffa, aby podporila jeho liečbu v rámci tripartity zdravotníckych profesionálov. Aj Egon s Ivanou sa dohadujú na akejsi tripartite a všetci na čele s Alicou pátrajú, čo tá tripartita vlastne znamená. Biomatka Gargamela sa chodí Dušanovi vyplakávať, že urobila chybu, keď sa vydala. Jej manžel sa zmenil, správa sa k nej majetnícky a už to nemôže vydržať. Nakoniec od neho utečie a mieri k Jančovcom. Egon sa rozhodne dať Jakubovi ešte druhú šancu a nezruší ich spoločnú firmu. Vrchná Ajuška zohnala adresu adoptívnych rodičov svojej stratenej dcéry a vyberie sa k nim na návštevu s Jogim, ktorý jediný ju v hľadaní podporoval. Sonička sa vyvršuje na Paťovi, lebo sa dozvedela, že Dudko chodí do parku s Gargim a jeho biomatkou. Michal je v šoku, že Soňa ho žaluje za zanedbanie starostlivosti. Michal v ničom nepochybil, iba ju odrodil, veď Soňa nebola jeho pacientka. K Michalovi prichádza Betka. Bratia Vilo a Edo boli Romaninými milencami a teraz sa starajú do jej vzťahu s Paťom. Navyše žiadajú Masláka o pomoc. Má pritlačiť na Paťa, aby zaplatil Edovi peniaze za projekt, ktorý spolu robili.

mamartinka
2. sep 2013

@majolenka25 zajtra mas v deji aj Gejzu uz.

majolenka25
2. sep 2013

@mamartinka Ďakujem za info, škoda by bolo tejto dvojice. 🙂

monika15
3. sep 2013

@mamartinka no ten tyzden fakt zeSUPER 🙂))))