Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

honey023
27. feb 2009

lekno: sa smejem ešte teraz 😀

mamartinka
27. feb 2009

no aj ja som sa sulala na tom Erich Maria.a co hovorite na Ivanku a Jakubka?a Karci z Angie sa tiez maju radi.nie.

egyptanka
27. feb 2009

..."Kubko, to ako na čo si ma rozbabral, keď si ma potom nechal tak" 😀 😀

mamartinka
27. feb 2009

no to tiez bola dobra hlaska.

lasenka
27. feb 2009

egyptanka - 😀 😀 to bolo fakt dobreeee

www8www8
27. feb 2009

egyptanka: 😉 všetko podstatné sa dozviete v ďalších častiach 😉

rejocka
27. feb 2009

🙂 no to o tom rozbabraní bolo dobré 😀 ,a Vierka čo provokuje Kubka nech ju zdvyhne 😝 ,dúfam,že si s ňou nezačne 😠

lekno
27. feb 2009

Dnes boli samé posteľové scény 😝 😅

honey023
27. feb 2009

áno, aj to bola dobrá hláška s tým rozbabraním 🙂 ...Inak, čo hovoríte na Agátu? Ale odmyslite si tie prvé časti, keď bola smutná, odutá a bez nálady 😀 . Predstavte si, že akože je teraz úplne nová postava a v Paneláku ešte nehrala. Mne sa zdá, že je to o dosť lepšie. Teraz mi príde taká normálna a celkom tie scénky s bratom i bez brata sú dobré.

mikalove
27. feb 2009

zuzane čo ten otec urobil ked ho nepustila dnu? ivana s michalom na káve 😝 betka im ten odchod ešte osladí a emil taky vzdelaný a že erich-maria 😀

rejocka
27. feb 2009

🙂 no už aj u Karolovcov sa k niečomu schyluje-hádam sa už Karol ukľudní 😀 😝

lekno
27. feb 2009

No dúfam, že aj Karol len nerozrobí a nenechá tak 🤐 😝

mikalove
27. feb 2009

😀 😀 ,možno má lepšiu vydrž ako karči intercity 😀

lekno
27. feb 2009

😀

egyptanka
27. feb 2009

www8, aj ty nas tu rozrobis a potom nechas tak? 😀

lekno
27. feb 2009

egypt 😀

mikalove
27. feb 2009

po porode sa nebudeš sťažovať 😀 😀

lekno
27. feb 2009

Potom sa už len dorobí 😀

rejocka
27. feb 2009

😀

www8www8
27. feb 2009

egyptanka: tak toto bolo fakt dobré 😀 , sa smejem 😀

egyptanka
27. feb 2009

... a vy neviete, ze hned po porode podla vzoru "Panelak" sa chystam do prace? ... ved tak sa to teraz robi 😀

lekno
27. feb 2009

egyptuš, veď píšem, že potom sa už len dorobíš (narobíš) 😀

rejocka
27. feb 2009

správne,správne egyptanka 😀

www8www8
27. feb 2009

Inak v Blave je to bežné... akurát Zuzka Bajzová bola slušná mamka a ostala 3-4 roky doma.

egyptanka
27. feb 2009

lekno 🙂
som rada, ze som pobavila

dadulka19
27. feb 2009

tak rozbabraná Ivana bola dobrá 😀

...a mám pocit,že už má Agáta trochu lepšiu výslovnosť 😎

jaja0110
28. feb 2009

No tak akurat som si kukla panelak a nechapm jednu vec, preco Zuzana tu malu Misku stale vlaci na rukach??? Ved to je take neprirodzene take velke 3. rocne decko a furt na nej visi ani keby chodit nevedela... 😀 ...vztahova vychova je sice pekna vec ale uz to trocha prehanaju 😝

horallka
28. feb 2009

A ja som si tiež všimla jednu vec v súvislosti s Miškou a Zuzanou- Miška napriek tomu, že má tri roky, neprerečie ani slovi a k Zuzane sa vôbec nespráva ako k mame-vidno že je to len hrané. Radšej mali vybrať nejaké živšie prirodzenejšie dieťa, ktoré by sa správalo detsky, primerane svojmu veku, ale Miška tam je len ako dopnlik alebo kulisa.
Ináč, stále som nepochopila, prečo sa s ňou Bajza rozviedol. Postrehol to niekto?
Ačo sa týka Angleiky a Imra, veľmi mi pripomínajú scénku z Mr. Beana, keď balil t babu, tak Angelika sa na ňu strašne podobá, nielen výzorom ale aj správaním. No, Imro sa na Mr. Beana moc nepodobá, ale podľa mňa Kraus odkopíroval od Mr. Beana.
Tú Agátu tam vôbec nemuseli ťahaťč naspäť, je úplne od veci, vôbec sa tam nehodí, tak akosa nehodí Kordiak s Luciou.A tiež je do veci, ako mladý Fodrász balí Zuzanu. To už radšej mohol Zuzanu.
A tie scénky s Ivankou a Kubom mi v poslednom čase dosť pripomínajú mňa a môjho priateľa- he. To Andy vystihol, myslím, že zachytil odraz doby- v poslednej dobe je čoraz viac žien, ktoré sa v posteli snažia viac ako ich chlapi. He

horallka
28. feb 2009

Chcela som napísať, že to už radšej mohol baliť Zuzanu Kordiak.

hasleerka
28. feb 2009

neviete koľko majú bajzvých dvojky a či medzi tým zuzana pracovala ... ved som včera nepochopila, ked zuzana odišla z domu a jej otec nevidel iba malú mišku ... aktovie čo sa teda medzi nimi stalo?