Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ukmima
9. mar 2009

Jakub ide po Vierke 🙂 ale uz cakam, kedy "oprie"Michal Ivanu, tu netreba nahovarat.... 😀

egyptanka
9. mar 2009

majdzy, ano po Vierke ... uz sa mi to pletie. Hanba mi. 😠

rejocka
9. mar 2009

🙂 no Zuza ma prekvapila s tým Petrom a to bolo fakt dobré,že najprv zahlási počasie a potom sa zobudí 😀 😀 😀 ,a Milan s Luciou čo stále riešia či spolu chodia,spávajú 😠 ,kubko miesto pusy dobrú dostal,už ho prejdu hádam sny s Vierkou 😀,ale tá mi lezie na nervy,provokuje a potom ona nič 😉

teodorka
9. mar 2009

no a co z toho vyplyva ze o deti a poriadok v dome sa mame starat same 😀
ale Zuzana nemala chybu ...to som necakala 🙂

rejocka
9. mar 2009

🙂 😀 fakt,lebo príde Vierka a bude aj keď nechápem čo na nej majú 😅 ,ešte keby Betka tak ok 😀

rejocka
9. mar 2009

🙂tak dobrú nocku 😉

eva7780
10. mar 2009

len aby sa agatin brat nechvali po celom baraku že šmikol zuzanu 🙂 a ivanka začina isto rozmýšlať či má šmiknúť z direktorom,ked je to taka tradícia 😉
nehnevajte sa na mna,že za rána také šmýkavé komentáre 😀 😀 😀

claudinka
10. mar 2009

no tak na tu ivanku som zvedava, co na pana direktora povie 😀

leninka75
10. mar 2009

baby mne ta ivanka ide na nervy!!!!.... k vlastnému mužovi sa správa ako k decku, akoby ho stále musela vychovávať a keď je s michalom tak je uplne normál baba!!!!!

womenne
10. mar 2009

no najskor som si vas prečitala a teraz idem na opakovanie,vidim že sa mam na čo tešit 😀

eva7780
10. mar 2009

leninka to máš pravdu,chudák Kubko,keby som sa ja tak správala k mm asi už nie sme spolu

hasleerka
10. mar 2009

leninka mne sa tá ivana zdá nenormálna už stále, aj pri bajzovi

eva7780 neni sa čo hnevať, ved tam už je celý seriál len o šmýkaní ... zuzanke sa divím že išla s takým frkanom a že vôbec matka troch detí mohla byť na takom večierku, podla mna je to trápne - večierok áno, ale so seberovnými

rejocka más pravdu trocha sa zmýlili, že najprv počasie, potom sa zobudí a zrazu už je v bare

mirela
10. mar 2009

a Angie mama co vypotila? ze cele dni si doma a potom vymyslas konspiracne teorie, mala by si byt viac medzi ludmi ... no neviem ci tyzden so svojim dietatom je vela, ved ona doslova utiekla od maleho ☹, vôbec ju neukazuju ako matku, aspon sem tam by mohli dat zaber s malym, aspon vonku na prechadzke

hasleerka
10. mar 2009

aj angie aj ivanka sú asi niake moderné maminy či čo ... ja ked som mala len jednu, celé dni sme sa kočíkovali po vonku, akurát mama mi navarila,ale žiadna vierka mi neupratovala 😒

maruschka
10. mar 2009

hasleerka, mňa by len zaujímalo, ako dokážu tak dokonale finančne zvládať domácnosť.Napríklad Švehlovci.Jakub najskôr v 50 dieloch totálne zadĺži domácnosť, peniaze si požičajú v banke a kde-kade..Ale zároveň má aj na to, aby celé noci posedával v bare a ešte majú aj opatrovateľku a upratovačku... 😕 😕

A Angie nie je taký anjelik, ako sa tvári..Ja viem, že si nemohla vytvoriť vzťah s vlastným dieťaťom, keď ho vlastne ani nevidela..Ale takto odísť do baru, bez nejakých citov,ľútosti za vlastným dieťaťom, divné, že?!

A Karol sa najskôr javil ako totálny smoliarik..Vo všetkom bol nevinne a všetky tie zlé veci sa zdalii ako nešťastné náhody v jeho okolí, ktoré mali zlý dopad na jeho osobu...Ale je to obyčajný blbec..Ešte sa ide všetkým v rodine priznať/chvalabohu, že to neurobil,lebo by som ho považovala za totálneho idiota/,že miluje Martinu..Bože, taká naivita celého deja.. 😖 😒

www8www8
10. mar 2009
marse
10. mar 2009

tiez si myslim ze Angie isla rychlo do prace, ten malinky ju potrebuje, neviem naco si robia deti take, co sa im poriadne nevenuju, hlavne ked nepotrebuju peniaze, ved deti uz male nikdy nebudu a tak preco si ich neuzit, co uz...

mamartinka
10. mar 2009

inak Lucka Vondrackova mala 8.03 narodeniny.mlady Fodrasz oslavoval a ona akotoze nie?

hasleerka
10. mar 2009

marushka čítaš moje myšlienky ... a angie ked si nestihla vytvoriť vztah tak si ho má vytvárať a nie uchodiť, má zdravého syna, tak kočíkujem od rána do večera a som medzi ludmi ... a okolo tej kubovej roboty, no neviem, prečo on mal platiť za poistovnu za tie akcie ... ktovie aké tam majú platy, ked majú opatrovateľku, ktorá sedí doma s dieťaťom a utiera kvety 😀

mikalove
10. mar 2009

marushka,máš pravdu 😵

teodorka
10. mar 2009

no tie peniaze ani mne nejdu dohromady ... 😖 a fakt je to len o sukani a piti v bare ...no aspon vieme aky sme to narod 😀

zuzitka
10. mar 2009

co to povedal emilko, ked daval milanovi postu ... co s tym uctom za telefon? ... ze janka dostala skoro infakt ... som to nejak nezapocula ... 😅

asitka
10. mar 2009

zuz...že ho omylom otvorila manželka...a skoro dostala infarkt....ale že ked otvorila potom ten svoj...tak bol len o pár centov nižší...tak milanko povedal...že tým, že predtým otvorila jeho sa aspon pripravila na šok zo svojho 😀

zuzitka
10. mar 2009

aha .. dikes 😉

hasleerka
10. mar 2009

tak to by som chcela vedieť koľko bol ten účet 😀 a pri jankiných telefonátoch s marienkov sa ani nedívím účtu, ale to musia mať riadne dôchodky

honey023
10. mar 2009

Kordiak je riadny kamenec 😉

egyptanka
10. mar 2009

nie je Imro ostrihany?