Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mikalove
10. jún 2009

nevedela som,je celkom sympoš,len to jeho chovanie mi vadí 😒

mikalove
10. jún 2009

mamartinka,to je ten byt čo hladali v novom bývaní?

mamartinka
10. jún 2009

to neviem ti povedat.ja to moc nepozeravam to nove byvanie.

egyptanka
10. jún 2009

mikalove, nemyslim si, lebo ten byt hladali do noveho serialu, kde bude hrat Diano Moorova taxikarku a maju mat dospele dieta.

mikalove
10. jún 2009

áno? ešte som nepočula,tá Diana už bude hrať všade,o chvílu bude okukaná

egyptanka
10. jún 2009

mikalove, ako onoho casu Zuza Fialova

mikalove
10. jún 2009

čo na nej ten Juraj vidí 😕

andrea.m
10. jún 2009

on na nej neviem ale ona sa raz vyjadrila že ešte pri žiadnom mužovi sa necítila byť tak ženou ako pri mokrom

mikalove
10. jún 2009

tak aj ja ho potom chcem,ten pocit by sa zišiel hlavne teraz na MD 😀

ada085
10. jún 2009

ktovie ci diana neziarli na tu krasavicu s ktorou Mokry tancuje. nooo, mne by to urcite nebolo jedno

honey023
10. jún 2009

Ten nový byt, čo hľadali v Novom bývaní, tak hľadali do toho nového seriálu Keby bolo Keby (KBK)... a tento byt, ktorý bude patriť Lucii postavili na Kolibe 🙂 , kde sú všetky byty Panelákovcov. A je možné, že ten dom - čo je v Kutyilovi prerobia na dom Zuzany a Michala, ale kto bude bývať v byte Zuzany a Michala, hm...?

mikalove
10. jún 2009

ja som čítala že nejaké študentky,ale neviem či sa mi to nesnívalo 😀 😀 možno pre milanka nachystané,agata skončí zase v blazinci,už jej veľa nechyba

veronikahel
10. jún 2009

a na ktorom akože bude bývať lucia?? 😕 alebo to bude mat podkrovny, ked tam ma aj schody...
mikalove, tie študentky maju byvať u angie a karola. karol ma ist pracovat do zahranicia a angie bude byvat u rodicov. prenajmu byt angiinej sesternici a jej kamaratke

ada085
10. jún 2009

baby a neviete dokedy pojde panelak? do konca juna?

mikalove
10. jún 2009

asi,lebo cez prazdniny davali len reprízy po 2 časti,ak si dobre spomínam

honey023
10. jún 2009

veronikahel: Ten byt je síce postavený medzi jednotlivými panelákovými bytmi, ale Lucia bude bývať inde ako kde bývajú panelákovci, tak ako napr. keď ukážu dom rodičov Angie alebo rodičov Agáty. (alebo to spravia možno tak ako píšeš, že možno bude mať podkrovný byt, ale to asi nie).

mirela
10. jún 2009

inac mamicka to prehana, nechapem naco isla za Karolom 😝, to si mohla odpustit ...

veronikahel
10. jún 2009

honey, no môže byť že inde. ja som to hneď pochopila, že v paneláku, keď je napísané "v paneláku" 😀
Karol zavolal strakovi, možno mu on ponúkne tu prácu v zaharaničí ...

mamartinka
10. jún 2009

baby vy ste ten clanok co som rano o 9.54 pisala necitali?ved Luciin byt bude na prvom medzi Svehlovcami.

honey023
10. jún 2009

mamartinka: ale oni to mysleli tak, že je postavený (ako kulisy) medzi bytom Švehlovcov a barom.

zuzitka
10. jún 2009

to akože fakt Vierka???? 😕

veronikahel
10. jún 2009

skôr mlady fodrazs... ten bol aj u milana aj u zuzany... ale zeby zostal sam... nakoniec to najdu niekde zapatrosene, nie?

eva7780
10. jún 2009

ja si tiež nemyslim že by to ukradla vierka 😕

majina.b
10. jún 2009

asi to bude agata, ked mala psycho problem, a teraz na to prišli, že niečo chýba

mikalove
10. jún 2009

aj ja si myslím,že vierka to nebude

mamartinka
11. jún 2009

tak o dva tyzdne.dvojicky budu v nemocnici Bajzovich,Zuzana bude tocit reklamu na tampony.Michal bude varovat Terezku.Jarmila bude ohrozena na zivote.Zuzana bude chystat damsku jazdu v bare.chce sa rozlucit so slobodou.dvojicky to riadne prezenu.tak asi tolko.

majina.b
11. jún 2009

ako Vierka (L.Siposová) schudla... ale že kradla ....v panelaku...