Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

eva7780
20. okt 2009

Michal je prelietavý ako včelička 😠
čo sa stalo pri stahovaní s Kordiakom?nebola som pri telke

zuzana355
20. okt 2009

no zbohom Nina prišla 😵

ukmima
20. okt 2009

Kordiaka "seklo", operovali ho na pruh...
Michal podla mna miluje Ivanu...Nina by mala Zuzanu presvedcit, ze sa nemusi bat o Michala...A Zdena by uz mohla dospiet....

majina.b
20. okt 2009

koho miluje Michal?

zuzana355
20. okt 2009

no žeby to bola naozaj Ivana 😕
no len aby nepovedala Zuzane že mala ťuťumuťu s Michalom 😒 no takého kasanovu mať doma 😠

majina.b
20. okt 2009

ja si myslím že to nebude Ivana, niektorá ina

Nina nepovie o pomere s M. Zuzane nič

eva7780
20. okt 2009

milankovi sa robiť nechcelo 😀 😀 😀

honey023
21. okt 2009

jj, Milanko to dobre rýchlo vzdal 😀 asi vedel, čo ho čaká... odniesol si to Imro s Emilkom... a Nina podľa mňa zase začne piť a Bajza sa dosť skoro spamätal 🙂 , ale aspoň, že sa spamätal... a nová Juliška sa vám ako páčila? 😉

majina.b
21. okt 2009

julka na ne spoznanie, riadne omládla

duska1122
21. okt 2009

no mne sa zdala v pohode aj ked to nebola ona, ale keby som hu videla prvy krat tak by som hu brala normalne i ked jej parfem sm necitila. viete co sa mi zda cudne ze napr jana vie vsetko co sa deje v panelaku ale pritom s nikim s nich sa nestretava, a ty herci sa stretavaju stale s tymi istymi hercami napr z. hassova sa nestretla s d. morovou, a su susedy, viem ze sa nemusia stretat ale uz je to nuda stale sa hra v tych istych miestach tie iste situacie. napr svehlovci bud su to rano ranajky ivanina robota alebo vecer pri zehleni, ved su rodina maju terezku to akoze nic ine nerobia. ved keby neviem ze maju dieta tak to so serialu ani nezistim.

starwendulka
21. okt 2009

Mne sa páči viac Ordinácia. Súhlasím s Duškou. Mohlo by tam byť viac detí. Aj keď viem, že také malčké deti je ťažké zohnať. Lucka a dvojičky sú už väčšie, tie tomu aj chápu a tak. Ale odkiaľ sú tie deti???? Lebo malá Lucka hrá aj v keby bolo keby. A na Paneláku neznášam od začiatku Agátu! Ja nechápem, čo tam ešte robí, prečo ju tam Kraus furt drží!!!!!!!!!!!!!!! On ju ma akosi rád, hlupák!
Má sa dať dokopy s Petrom a nie hrať v seriáli s Maďarkou, od ktorej je o dve hlavy vyšší. JJe mi z nich zle v Kutilovi i v Susedoch mi bolo. Vy máte aký názor?
prosím nevymazavajte mi to! Nie je tam nič neslušné.
!

duska1122
21. okt 2009

no kutil je hruuuza pozerala som dve casti a stacilo mi ma tam strasne vlasy agata. v susedoch sa dalo v prvej serii, ale potom sa ten serial tak zmenil ze mi to ani nepripadalo ako zo skutocneho zivota. a to iste aj panelak trocha sa im to vymyka s reality

claudinka
21. okt 2009

veru tak duska

duska1122
21. okt 2009

😉

ukmima
21. okt 2009

vsetky mate pravdu..rada pozeram panelak, ale uz mi to niekedy pripada dost nerealne...kazdy den je vlastne v tom case zapnuta jojka, lebo uspavam maleho...tak zaroven pozeram....Nina mi tam nezedi, Bajza je prilis brrr ku kazdej zene, Zuzana je uz trapna a prilis ziarliva, Angie stale nieco riesi, aj moj mm bol vonku a nebezala som ho po 3 mesiacoch kontrolovat...Milanko by sa uz mohol prestat starat o angie, Ivana s Kubkom su uplne nerealny manzelia, a to uz nehovorim o tom aky su rodicia...
Mlade zubrienky tak trosku ozivili scenar...ale niekedy sa uz neda pozerat ani na tie.
Barca ma sklamala, ze spava so starym, zenatym "ujom". Zdena by uz mohla dospiet a Nika by nemusela byt tak hrrr do sexu..
Akurat stary ujo Blichar nema chybu...Imro by mi tam chybal( uz sa tesim na to ich dieta), len Angelicke brusko nerastie...a Lucke prajem Lucku...
Uz som len zvedava koho Michal tak miluje...Kedze Ivana bude potrebovat zistit t.cislo na detektiva, tak si myslim, ze da spehovat Michala....
Mali by si nas precitat jojkari, aby to tam trosku ozivili...lebo zanedlho ich nebude mat kto pozerat...
Ordinaciu nepozeram....prestala ma bavit...a kedze mame digi tv, pri dazdi, vetre a pod nepriaznivym a priazdnivym podmienkam nemame signal...tak mam smolu...
Joj chytim aj na staru antenu...a to pozeram v spalni... 😀
Pekny den, ale napriek vsetkemu sa vzdy tesim na dalsiu cast...
Jaj, este mi vadi, ze neukazuju toho Michalovho syna, vsak aj ked je v skole, niekedy by ho mohli ukazat...a ta hlaska minule, ze by chcel prispievat na studium...a Nina ho vobec nespomina...
A Dusan so zenou mi tam vobec, ale vobec nesedia....

majina.b
21. okt 2009

ak by to bolo viac z realneho života, tak kto by to pozeral...

Mala Terezka ma asi 10 mesiacov ani vysokej stoličky, ani chodak, ani hračky a dlho ani Terezky..

Lucia osvojenie za par týždňov, len v serialy...
zamestnavateľ plati najom to počujem prvý krát, a ešte taky vysoký...

Zuzana super upravená zena....bez výpomoci v domácnosti

Nika samá akcia a brigáda a čo študium..

Aj tak je panelák super

ukmima
21. okt 2009

Zaciname....

bzuco
21. okt 2009

starwendulka...blahoželám k malému 😉

ukmima
21. okt 2009

Terezka je asi kludne dieta, ked este nema vytiahnutu postielku 😉

eva7780
21. okt 2009

jáááj emilko to má ťažké 😀 ale je maximálne tolerantný 😉

duska1122
21. okt 2009

terezka je ako anielik ani nezaplace.. no tak jana im dala zabrat. michal skoro odpadol ked uvidel ninu tak mu treba jaky je vyorany s toho

eva7780
21. okt 2009

bajza aký vyplašený 😀 😀 😀 tak mu treba 😝 nina mohla povedať pravdu 😉

eva7780
21. okt 2009

angelika je nenáročná 😕 nieže by bola rada,že im bude iný platiť byt

eva7780
21. okt 2009

angie sa správa ako nesvojprávna,ved mohla povedať nie 🤐 a nikde neísť

ukmima
21. okt 2009

angelika je bezociva, vsak 700€ je krasny peniaz...co si tych 300€ nedolozia oni...vsak keby isli do podnajmu, tak si musia platit sami...

ukmima
21. okt 2009

jaj a je to nefer voci Angie...tej Lucia neplati nic...tkze Imro by zarabal cca 700€+500€ zhruba, urcite viac nie...a pochybujem ze Angie zarobi u Lucii 1200€...a Imro je tam len ako kulisa....je nepouzitelny

miska002
21. okt 2009

ahojte.....no michal bol inač v strese ked zbadal ninu ............ 😝

eva7780
21. okt 2009

Marta asi moc nezarobí 😀 😀

wild.horses
21. okt 2009

no, dnesnu cast asi nekuknem... uvidime zajtra ci mi nieco uniklo 😉

eva7780
21. okt 2009

angie si mohla vymyslieť inú výhovorku