Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

ukmima
21. okt 2009

Michal to prehana,co vsetky zeny na nom vidia.......Angie chce aj Karola a zaroven prespi (5 dni u Milana), som zvedava,ci budu len v byte.... za tych 5 dni ju urcite pretiahne..

ukmima
21. okt 2009

a mame to...coro moro...manzel sa smeje, ze ci koli tomuto som frflala 10 casti 😀

lucia78lucia
21. okt 2009

Marta aká podnikateľka 😀 , ale dobre jej dali Emilko s Jankou... no a Michalovi riadne cukalo riťkou, keď zbadal Ninu 😀 ...Angie a Karol, hm... inak oni by sa hodili k sebe aj v reálnom živote. A Jakub je super, keď je nabudený na niečo ako aj teraz, ale Ivanka už určite v najbližšej dobe zotrie pod čiernu zem 🙂

hasleerka
21. okt 2009

baby a to prenájom v blave stojí 700€??? ved to ani mm toľko nezarobí 😨

ukmima
21. okt 2009

ani moj mm tolko nezarobi...to sa cudujem, ze su ludia aj bez chrbtovej kosti..ja by som mu dala najviac 150€, vsak v kazdej rodine si platia najom sami...neviem ci je niekto tu, co ma spnzora 😒
mohli to realnejsie napisat

honey023
21. okt 2009

Inak Marte sa táto robota hodí, ale ako ju všetci odbíjajú, tak 😀 a to ešte bola len u Lucii a Blichárovcov. Neviete ako sa volá ten Zuzanin kolega? Inak Daniela s malou príde ku Kordiakovi tento týždeň, keď tam je Angie alebo až nabudúci?

No moja kamoška, ktorá bola na priváte platili viac ako 20 000 (je možné, že tých 700 €) - nemali na výber, všetko bolo obsadené, na priváte boli tri, chceli byť štyri, aby sa im to platilo lahšie... ale nájomníčka im to nedovolila. Sú aj lacnejšie, ale to treba mať šťastie, alebo potom kvalita bytu rapídne klesá 🙂

hasleerka
21. okt 2009

panelák asi zachvíľu skončí ked už aj Jakub ide kupovať dom

ukmima
21. okt 2009

zajtra by malo byt: Barca ide varovat Angie..Alica povie kto kradol v robote...a Vivien dojde v piatok, ale to uz asi po varovani Barci bude Angie prec od milana...A v piatok pojde Agata s Nanukom na chatu

egyptanka
21. okt 2009

hasleerka, hej a niekedy aj viac, zalezi co chcu. Ale nech sa na mna Angelicka nehneva, normalny prenajom sa da zohnat pekny, ucelny byt aj za 450-500€. Za 700€ by som zohnala prenajom v blizkosti centra.

napr. kuk sem ...
http://www.reality.sk/zakazka/2551-000697/prena...

claudinka
22. okt 2009

ako zareagovala Agatina sestra, ked zistila, ze Agata chodi s Nanukom? v poslednej dobe nestiham kukat..

ukmima
22. okt 2009

nejako to zobrala sportovo...ziadna reakcia, len raz jej ho chcela este prebrat..ale nepodarilo sa...uz sa tesim na dnes, ukazky su dobre

eva7780
22. okt 2009

to by ma ani vo sne nenapadlo,že zdenka bola znásilnená 😕 skor som si myslela,že žiarli na niku

eva7780
22. okt 2009

angie nevypadá,žeby mala výčitky svedomia,keby hej,tak hned zdrhá od milana

nikanika28
22. okt 2009

hehe...kde sa hrabe BH 90210...tu uz to je tiez tak..kazdy s kazdym 😀 😀

eva7780
22. okt 2009

Janka je dobrá 😀 😀

ukmima
22. okt 2009

tak Nina sa nam opila...

lucia78lucia
22. okt 2009

Janka bola dnes ako psychologička 😀 , no Nina pekne začala, snáď ju nezbije 😒 no uvidíme zajtra, že ako to dopadne - smska, Nina opitá, prišla Daniela, Angie vtrhla k rodičom 🙂 a Michal skoro dostal po hube 🙂

eva7780
22. okt 2009

Angie mohla počkať 😠 nech si rodičia užijú 😉 otec bude určite zajtra frflať

deborah1
22. okt 2009

Nikanika,no presne to ma napadlo.Po dlhšej dobe trochu kukám Panelák..a tiež mato napadlo:BH 90210-každý s každým 😖 🙄 😨 😅 😕 😲 😖 😠 😒 😝 🙄 😀

hasleerka
22. okt 2009

egypťanka dík sklapla mi sánka ...aký rozdiel medzi hlavným mesto a tým naším

no som zvedavá čo Nina, ked sa tak pekne pripila

mikalove
22. okt 2009

no fakt každý s každým 😀
angie ked už aj s milanom chrápala tak tam nemusela vláčiť malého 😖

egyptanka
22. okt 2009

Lukasko bude kecat tatovi, ze lezal s krstnym a mamkou v posteli 😀

... ono uz to unika realite ☹

hasleerka
22. okt 2009

no čo narobíme, začína to byť seriál na spôsob tých mexických atd ... aj tie unikajú realite 😀

claudinka
23. okt 2009

tak tak presne ste to vystihli

lussy23
23. okt 2009

No ja si myslím, že Michalová milenka je Nina, Ivana je myslím skôr priateľka a životná láska, to mi ostáva Petra

ukmima
23. okt 2009

ahojte panelacky, mam pred sebou prilohu z plus1den- a hned na 3 strane je nadpis: KAROL SA VRACIA!
Mozno ste si aj vy viackrat polozili otazku, kam zmizla postava zmatkara Karola(Robo Jakab)z Panelaka? no, vieme, ze odysiel pracovat do Spanielska, koli comu trpi jeho manzelstvo s Angie. Jeho letna brigada sa vsak akosi predlzila a mnohi uz pochybovali, ci sa do serialu vobec vrati. Teraz je vsak iste, ze problematicky Karol sa na obrazovke opat objavi. Co vsak stalo za jeho zmiznutim?
Bol to scenaristicky zamer. Nic sa nestalo a nebol som odcestovany. Myslim si, ze to bolo koli tym dievcatam, ktore nstupili do Panelaka. povedal Jakab.
Na obrazovke ho uvidime v piatok.
Na buduci piatok by mala ist Angie zas do Spanielska...tak ho uz asi najde v ubytovni...podla tohto...

ukmima
23. okt 2009

zaciname 😀

eva7780
23. okt 2009

ukmima vyzerá to byť zaujímavé,hádam ho tm nájde
angin otec akú pusu na čele 😀 😀 ale dobre jej povedali

eva7780
23. okt 2009

inak tú čo hrá daniela ja nemusím 😠

eva7780
23. okt 2009

oprava=danielu