Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

pipera
24. máj 2010

@eva7780 nika sa uz davno odstahovala

pipera
24. máj 2010

@majina.b od kedy tam byva? musim deti ukladat skor 🙂

eva7780
24. máj 2010

nožem si vybrať 😀 😀 😀 ved nemala penazi,neviem ako teraz utiahne sama najomne 🤐

majina.b
24. máj 2010

od minuleho týždňa, asi od štvr. časti

pipera
24. máj 2010

a s kym caka maria sestricka to dieta?

majina.b
24. máj 2010

mária - tehu jednorazova žurkova zaležitosť, otec neznámi

pipera
24. máj 2010

@majina.b dakujem :D

majina.b
24. máj 2010

ok - pipera

salma22
25. máj 2010

nika si nasla mravce - od kedy tam asi boli xi xi, no a mamicka somnou suhlasi ze sa ma jakub roviest hadam to aj urobi- ved chce aby ju jakub zmlatil ta nie je normalna ale tvdsi na nu by mohol byt, fabry sa sa stara do toho co nema ...ale robi dobre...bajza by sa asi do teraz nepriznal.... je to nekonecny serial

mirela
25. máj 2010

panelak mam rada, ale vidno, ze uz tocia velmi dlho a postupne im dochadzaju temy, uz take nezmysly vymyslaju, ze ma zacinaju vytacat .... napr. scena o neposkvrnenom pocati a knaz na sukromnej gynekologickej klinike, alebo Milan je prec 2 dni a byt si berie otec, akoby to bol pes ... 😕

lenka3007
25. máj 2010

mirela máš pravdu.... sa mi páči že svadobný dar "deka"... no bola som na dosť svadbách ale deku nikto ešte nedostal...

lenka3007
25. máj 2010

že "gumený" kňaz... 😀 😀 😀

mamartinka
25. máj 2010

Cineger bol dobry s Fabrym na chodbe.Ako sa rozpravali o vtipoch.

mamartinka
25. máj 2010

Zajtra ma Dusky meniny.Snad zasa Alicka nieco vymysli

pipera
25. máj 2010

@mamartinka panešlak je v poslednej dobe nijaky nasilu,ale Alicka je fakt dobra :D KOCENA :D

mamartinka
25. máj 2010

@pipera Dnes ma byt neaka bitka.Zeby Nika zo Zdenou ked za nou prisla?Vlastne ano.To ma byt asi dnes ta scenka kde sa mali pobit Zdena z Nikou.mali vyrazit tie dvere.Ale tie vyrazene dvere tam tusim neukazu.Toto je ono http://panelak.blogspot.com/2010/05/nakrucanie-...

pipera
25. máj 2010

@mamartinka :D :D :D toto som nevidela. :D

mamartinka
25. máj 2010

@pipera Dnes to asi bude ale ta scenka tam nebude s tymi vyrazenymi dverami.Len sa budu hadat asi.Je to tam napisane.

lussy23
25. máj 2010

Odkial Zdenka vedela, že Nika tam býva? Teda, som zvedavá na tú bitku.
A tie mravce boli pekne dlho v tom byte a nič tam nenašli, chúdence 🙂
Bajza: ,,Nie gumenný" a Dominika aký výraz 😀 😀 😀 😀 (tu by sa hodil smajlík so vztýčeným palcom)
Štvrtok má byť diel - Lucka to myslí s frajer vážne
Dúfam, že tam nebudú nejaké nekalosti.

mamartinka
25. máj 2010

To by aj mna zaujimalo odkial to hned Zdena vedela.Inak ten diel ze to Lucka mysli s frajerom vazne pojde asi o malu Lucku.Aspon ja si myslim.Ved vcera povedala Lucii a Borisovi ci k nim moze Risko prist.Ze on je do nej.Jej frajer.

pipera
25. máj 2010

tazko najde druheho taheho deb... dobraka ako si ty 😀 😀 😀 😀

dianka08
25. máj 2010

caute caute, prosim vas prezradte mi, s kym caka Maria dieta...nevidela som vsetky diely 😉

majina.b
25. máj 2010

dianka08
mária - tehu jednorazova žurkova zaležitosť, otec neznámi

dianka08
25. máj 2010

jeej, to vazne? 😀 tak takyto tip som nemala ani omylom...vdaka 😉

mamartinka
25. máj 2010

No dnes to bolo paradne Zdena,Nika a este aj Fodrasz utrzil jednu 😀 😀 A Ivana riadne spita 😀