Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

salma22
14. jún 2010

no peknu pracu si nasli agata s nikou 😖 ,svehlova sa chce zabavat stale asi jej tuk s toho podvadzania 🙄

mamartinka
14. jún 2010

100eu za striptiz 😀 A Ivana vie aj upratovat dom?Bajza otrasny.

mamartinka
14. jún 2010

Fifo.Maria citim problem.Vies ako sa vola moja mama prvym menom?Gizela.No Gol.Gizela Mala.Kubko dnes dobry.Bajza uz nemam slov.Tak predsa zasa Betka.

salma22
14. jún 2010

aj ja som sa pozerala ako puk 😀 svehlova ,,upratovala" hi hi ,ach jaj pomsta byva sladka betka dostala vypoved,a ten vysluch gajovej mamy bol smiesny 😀

mamartinka
14. jún 2010

@salma22 no trapne otazky tej gajovej mamy Julke.A on ako sa smeje fakt teplosky. 😀

salma22
14. jún 2010

@mamartinka xi xi xi som sa pobavila spomenula som si na to... aky sprchovy pouziva....?

mamartinka
14. jún 2010

@salma22 Tiez dobre.A Fifova mama aka prisla strapata 😀 😀 Aka herecka je z nej.A ze chce ist do domova dochocov.Inak to Betka necakala ze dostane vypoved.

zuzitka
14. jún 2010

preco ta Beta furt chodi za Bajzom? 😝
chce ho pretiahnut ... ci?

heleniatko
14. jún 2010

booozeee, ja som si terz pozrela v archive minuly tyzden... to nie je mozne, aka je ta Nika drza, ako vyjednavala so Svehlovou ohladom prace... keby mne povedala, ze ci som padnuta na hlavu od narodenia alebo odnedavna, taku by som jej fukla, ze by sa rozplestila na zemi... je kriza a premudrela studentka vseveduca Nika si mysli, ze su na nu odkazani...

anelehka
15. jún 2010

Jej no vcera to bolo trapne s tou Betou,ja neviem este,ze neukazuju nejaku upratovacku sak aj ta by chcela pretiahnut Bajzu-spajzu,A preco zas ukazoval Imro svokre ten ucet?Sak uz ho zaplatila,nie?Inak mne sa na tuto postavu vobec nehodi Studenkova,taka dama sa robi.

bubbles
15. jún 2010

aka je to pesnicka, ktoru dali po tom, ako boris povedal lucii, ze ma hrozne podmienky pre pozicku - az na tie uroky? chvilu predtym maria slubila pani malej, ze dievca bude gizela..

murinka
15. jún 2010

Lucka bola zlata ako rozbila pokladnicku a dala borisovi tie drobne 😵 😵 😵 vcera som sice pozerala jednym okom a pocuvala jednym uchom ale nepochopila som preco bola fifova mama taka mila k fifovi a k marii 😕 ved bola proti tomu aby sa dali dokopy 😕 alebo mi nieco uslo? 😕 minuly tyzden som tiez velmi nesledovala 😅

duska1122
15. jún 2010

no ja som dlhsie nepozerala ale vcera som sa mrkla a som v nemom uzase, co sa tam deje. to ako angie chce odist navzdy a vobec o tom nepovedala karolovi? a este sa tvari prekvapene ked sa jej opyta? jako rozum sa mi zastavuje.

tinka5
15. jún 2010

heleniatko-Nika to len vratila Svehlovej, to iste jej raz povedala Svehlova..............

lussy23
15. jún 2010

Ahojte. včera bolo dobré. A to šte existuje pokladnička, ktorá sa musí rozbíjať?

mamartinka
15. jún 2010

Ozaj a kedy ma vlastne ta Angie odist za Milanom prec?V piatok ju ma neaky policajt navstivit v civile.

mamartinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
salma22
15. jún 2010

ale ale co to, co to zeby maslak prejavy svoje city?! a ,nechapem preco karol brani angie odist 😕 ved panelak by sa neskoncil, svehlovci su v kazdej casti 😀 je sa na co pozerat-a rozculovat ,zvedava blicharova uz nema koho spehovat-mozno 😒 ...na prvom uz kordiak nieje,a na druhom jakub si uz asi bude davat pozor

mamartinka
15. jún 2010

Bajzu akeho zostarleho robia.Vlasy strasne no hrozny taky stary dedko mi uz pripada 😀

heleniatko
15. jún 2010

@salma22 no podla mna to nie je ok, aby Angie odisla navzdy prec aj s jeho dietatom, nemyslis?

heleniatko
15. jún 2010

@tinka5 co jej mala co vracat, ja si myslim, ze za to, ze im za chrbtom prebrala firmu a skoro ich zruinovala, by sa jej nemali ani zdravit, cuze jednej vychcanej... 😠 😠 😠

lussy23
16. jún 2010

@mamartinka - presne tak. Ja si ho už dokonca mýlim s Fábrym. 🙂 A Ivaka už nechodí do práce? Dávno som ju tma nevidela. Ani Egon k nim už nechodí.

lussy23
16. jún 2010

@mamartinka - presne tak. Ja si ho už dokonca mýlim s Fábrym. 🙂 A Ivaka už nechodí do práce? Dávno som ju tma nevidela. Ani Egon k nim už nechodí.