Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
16. jún 2010

Inak baby neviem ci ste si vcera vsimli ale ked Ivana z Kubom rozoberali dovolenku.Kubo spomenul tobogany.A Ivana ze ty si uz videl 18 mesacne dieta na tobogane?To neako nepasuje.Ved Terezka sa nenarodila v decembri,ci sa milim?To by vyzeralo ze bude mat 2 roky v oktobri ci nie ked ma teraz 1 a 8 mesiacov?Inak teraz sa mi paci rola Svehla-Nitsnajderova 😀

lucia78lucia
16. jún 2010

Včera mal Kubko svoj deň 😀

eva7780
16. jún 2010

Boris začína byť riadne divný 🤐

mamartinka
16. jún 2010

Ach Karci.Pita sa ci moze prist z Nikou do nemocnice.Hlavne ze ma navigacne aj ked adresa nieje 😀 Dovie podla akej adresy ju kde najde.A kde mame babicku Jarus?Angie a Maslak?To co z nich zasa bude?A Kubko a znamienko 😀 Zrazu si nieje isty ci je Terezka jeho.No neviem ale uz by to mohlo aj skoncit tusim.Betka sa este asi vyspi z Bajzu spajzu.Bude unho v zupane.Co sa zo Zuzanou rozviedol tak stale neaku smika.Mohli by mu dat uz neaku co by s nim bola ze nafurt.A este nebola dnes ani Julka zo susedom,Fifo z Mariou.

adrioska
16. jún 2010

Mamartinka, ked ma Terezka 18 mesiacov, tak ma 1 rok a 6 mesiacov, nie 1 rok a 8 mesiacov... 😉

honey023
16. jún 2010

No Angie bude mať, čo vysvetľovať... no uvidíme, že ako nám vrátia Milana do deja 😉

mamartinka
16. jún 2010

@adrioska Ale to by mala 16 mesiacov nie?Ci ako to vlastne je?

zuzitka
16. jún 2010

@mamartinka 18 mesiacov je 1rok a pol .... 12 mesiacov + 6 mesiacov .... 😉

markiza
16. jún 2010

@mamartinka , 16 mesiacov = 1 rok (12 mesiacov) a 4 mesiace 😉

labelo
17. jún 2010

mne uz lezie ten Bajza s tym jeho ucesom riadne na nervy,vyzera hrozne ako bezdomovec napr.vcera mal tie vlasy tusim ani neumyte, mastne,fuj 😒 a tie prazdne kelimky s kavou su tiez od veci...

sonulienkas
17. jún 2010

no presne , neverím , že v takom super súkromnom sanatoriu , by nemali kuchynku , kde by si zamestnanci mohli uvariť kávu - mne tie kelímky vadia stále , ked si pamätáte aj Agáta vo svojej večierke tiež stále pila kávu z kelímku - už vtedy to nevyzeralo dobre a mne to vadilo.

lydia22
17. jún 2010

Ahojte aj ja sa k vam pridam,kukam panelak kazdy den,k tym poharikom na kavu-otras a keby v nich aspon daco mali,ale vidno ze su prazdne ale to iste aj u Svehlovcoch,ciste ani stopa po kave a caji.Terezka ma 18 mesiacov.najviac sa mi tam teraz paci Imro.Karol je jak prispaty.

zuzitka
17. jún 2010

karol je trulo .... že NA a podal jej kvet 😀 😀 😀

a blicharovci už neriešia nič iné, len klepy po paneláku ... prečo už k nim nechodí marienka s ernestom?

tak angie odíde či nie? 😝 😝

monkula
17. jún 2010

a mohla tá Angie odletieť, že? 😝

salma22
17. jún 2010

uvidime ako sa angie vyvlecie neprijemnej situacie z policajtmi 😒 nika videla svehlovu ist k fabrimu hm...necha si to pre seba? uvidime co bude dnes tej .... hovorit fabry

deborka18
17. jún 2010

ahojte ja som tu nova pozeraLI STE VCERA PANELAK????

mamartinka
17. jún 2010

@labelo suhlas na Bajzu 😉

aknaj
17. jún 2010

@zuzitka - herec, ktorý hral Ernesta mal v skutočnosti porážku, tuším, a nevie ani rozprávať, čítala som to v nejakom časopise

didiana333
17. jún 2010

@aknaj ano,je to tak...je to nitriansky herec,zato viem....chodí aj do metra ale nerozpráva...je to škoda...on má taký charizmatický hlas,až sexi.... 😉

lussy23
17. jún 2010

Ahojte. Už to začína byť podozrivé 😀 Minule so mtu písala, že v uputávkach stále ukazujú Imra a Luciu. A na druh ýdeň tam ukázali Agátu. Včera som písala, že neukazujú Egona aIvanku v práci a už ju aj ukázali 😀
Mamartinka - Terezka sa narodila v Decembri.
Karol - kde má základy slušnosti? Aj malé dieťa vie, že sa hovorí páči sa a nie na.

zuzitka
17. jún 2010

@aknaj aha, tak aspoň marienka nech k nim chodí na návštevu .... šak janka len cez kukátko čumí a na balkone sliedi ... ona taká nebývala 😝 😀

jasminet
17. jún 2010

@lussy23 aj ja som uz nad tym rozmyslala...sme tu minule hovorili, ze mala tereza stale spava v postielke vo vyske novorodenca a cuduj sa svete - o par dni uz mala matrac posunuty dole 😀

didiana333
17. jún 2010

...asi chodia scenaristi koňa šmííírovať.... 😀 😀 😀

eva7780
17. jún 2010

😀 😀 😀 určite chodia,aj mlieko otočili aby sme nevideli 😉
inak mne velmi vadia tie sestričky v tom sanatoriu,ved ked ja idem ku gyndošovi,sestrička nevie čo skor a tu len sedia,klepkajú a pijú kávu 🤐 akoby žiadnej roboty nemali

egyptanka
17. jún 2010

to ste si vsimli ... ked Angie nastupovala do auta tak si dala Lukyho na kolena ... to akoze autosedacka nehrozi??? 😲