Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

eva7780
18. sep 2010

aj tak nechápem,prečo by si Lucia s Imrom nemohli tykať 😕 ved sú kmotrovci 🙂 neviem si predstaviť,že by som kmotre vykala 😀 😀

lussy23
18. sep 2010

Ahojte. vy ste toho teda popísali! Alicina rozprávka bola dobrá, len j uasi rozprávala tomu kolotoči, pochybujem, že v postielke niekto bol 🙂 Vadí mi, ak osa Šimáčková stará do Silvinky. Však to je sestrička, nie kuchárka, alebo cukrárka.Jakub je truľo. Ivana sa 5krát vyspí s Bajzom a pochybujem , že mala výčitky svedomia a on reve, že raz to Oxanu ☹ Imro bol zase skvelý. Mám ho rada aj s Alicou.
Agáta aj mne lezie na nervy, ale Kraus ju má rád. A Mária, nerodila nejako skoro?

laurinkadanielka
18. sep 2010

@rabiva ano Domika no je teraz doktorka a Zuzka pojde na zakrok a Angie preda byt neakym Polakovcom a ten herec tam už hral dusiho čo robila s nim Jančova projekt jej muž nanho žiarlil

berika
18. sep 2010

@traktor nie len rýchlovečku, dáma Agáta vraj má vysokú ekonomickú a prácu jej hľadá ten úbohý Noro, dobrá ekonómka nie?

zuzul1310
18. sep 2010

@beru30 spím zhruba od dvanástej do ôsmej...malý je spachtoš, takže večer si môžem užiť čas venovaný sebe 🙂 s malým sa super dopĺňame. táto noc bola síce dosť divoká, malý v kuse skákal po mne a "maminka vlasy", "maminka moje moje", "maminka tulky tulky" takže som toho veľa nenaspala. dnes sme boli v zámkoch na leteckom dni.
Inak všimli ste si tú Terezkinu postieľku....už veľmi dlho sa nad tým rozčulujem, že je vysoko ako pre maličké bábo a ešte aj ten hrací kolotoč tam od narodenia visí... Tam keby sa dieťa postavilo tak okamžite letí "cez palubu" a ten kolotoč som musela aj doma malému zvesiť akonáhle sa vedel postaviť, lebo sa naň vešal, baldachýn som tiež prestala používať keď mal pár mesiacov....aspoň rodičia tých deciek by im mohlo povedať, že je to nereálne....

zuzul1310
18. sep 2010

@laurinkadanielka Dík za info...škoda, dúfala som že Zuzka si bábo nechá... a Dudkovej žene by som dopriala lepší život.... vôbec sa mi nepáči ako sa k nej správa...

zuzul1310
18. sep 2010

@traktor Ďakujem 😅 a ja mám Imra tiež rada, neviem si predstaviť panelák bez neho... "Imro je podľa mňa fajn, je s ním sranda, bez neho by to už nebolo ono "

honey023
18. sep 2010

zuzul1310, máš super zhrnutia 🙂 inak dnes celý týždeň dávali riadne zaujímavosti na koniec. Tak teda užime sa víkend a v pondelok sa tu vidíme 🙂

zuzul1310
18. sep 2010

@honey023 Ďakujem pekne, všetky ste strašne zlaté...panelák sa mi páčil od začiatku, ale odkedy chodím sem tak ma baví ešte viac 😉 Tiež sa teším na pondelok 😵

traktor
18. sep 2010

.....babyyy ,uz len 2 x sa vyspinkáme a je pondelooook 😀 😀 😀 😀

egyptanka
18. sep 2010

Inac ja moc nemusim Studenkovu, ale v Panelaku jej ta rola sadla ako rit na serbel ... dobra je 🙂

suzik77
19. sep 2010

@laurinkadanielka ahoj, ja byt na jej mieste, tiez bud idem na zakrok, alebo si vychovam decko radsej sama ako s takym trtkom ako je patrik 😀 a navyse by ma stvalo, ze dava prednost kamosovi predo mnou. podla mna mal pato poslat toho kamosa "palondera" do prdele a bolo by vsetko OK 😉

suzik77
19. sep 2010

@egyptanka taky tak 😀

lussy23
19. sep 2010

@zuzul1310 - úplne súhlasím.
@zuzul1310 - baldachýn, to je taký ten záves nad postieľkou?

Inak nezdá sa vám že Mária rodila skoro? Veď v máji otehotnela nie? To už vtedy bola v 5mesiaci? Inak s ami snívalo o Márií. 😉

lucia78lucia
19. sep 2010

Pamätám si ako každý hovoril, že jéééminku Studenková, ale fakt jej tá rola sadla 🙂 aj tí noví herci, čo tam teraz prišli Oxana, nová vrchná sestra, barmanka... tak aj im dobre sadli role, ešte majú prísť noví susedia na tretie poschodie.

traktor
19. sep 2010

baldachyn je ten zaves nad postielku 🙂 ...nooo..a rodila skoro, ale asi aj v skutocnosti uz ma termin, tak to museli tak urobit..inak, vam sa nezda baby, ze ty chlapi tam akosi oskaredeli ci co?...

zuzul1310
19. sep 2010

@lussy23 Áno, ako písala aj "traktor" (inak super nick) tak baldachýn je záves nad postieľkou a Adela Mojžišová alias Mária mala skutočný termín pôrodu začiatok septembra, takže preto ten skorý pôrod hoci v seriály termín naozaj nesedí. Inak je to herečka z Komárna a je o nej v jednom regionálnom časopise veľký článok (rozhovor s ňou). V reále čakala dievčatko a vydatá nieje, žije s priateľom.

traktor
19. sep 2010

@zuzul1310 😀 😀 😀 ..ja ked som na zaciatku straaaasne dlho sedela za pc a skusala rozne nicky/ volam sa ivana/, tak okolo toho...potom aj ine/a nic nechcelo pridat...a vtedy patko /syn/ povedal , ze vyskusaj traktor / on je velkyyyy traktorista 😉 /..tak som vyskusala a ono to islo 😀 😀 😀 😀 ..len ja som myslela,ze sa to potom da aj zmenit a hups...neda 😀 😀 😀 ...ale uz som si zvykla a moje ozajstne meno mi pride uz divne, lebo kazdy ma vola traky 😀

traktor
19. sep 2010

@zuzul1310 ..a som zvedava ci ju budu ukazovat zo svojim dietatkom...ci uz ju odsunu, ci ako to nakoniec bude...inak skoda , ze dudko nebude dedkom...viem si to celkom dobre predstavit..mohlo by to byt celkom zaujimave...som zvedava, ako to nakoniec bude...

eeevvvkkkaaa
19. sep 2010

@traktor ako to že dudko nebude dedkom, zda sa mi že sa ešte nerozhodlo, či ano? ušlo mi niečo?

traktor
19. sep 2010

@eeevvvkkkaaa neuslo, len tu niekto pisal, ze zuzka pôjde na potrat...ci som zle precitala? 😅 idem este raz mrknut...

traktor
19. sep 2010

@laurinkadanielka to pisala, ze pôjde zuzka na potrat

eeevvvkkkaaa
19. sep 2010

@laurinkadanielka kto je dominika?

traktor
19. sep 2010

@eeevvvkkkaaa dominika je ta mlada..uz lekarka ci skoro lekarka ci co to je...co ju vidno pri tych dvoch sestrickach..

laurinkadanielka
19. sep 2010

@eeevvvkkkaaa dominika bola vrchna sestra a teraz je doktorka

eeevvvkkkaaa
19. sep 2010

aha, už viem.

mihouk
19. sep 2010

@traktor jej aj ja som Ivana 😀
Myslim ze Zuzka, aj ked s tym nesuhlasim, sa rozhodla spravne, lebo nemam dobry pocit z Pata a uz vobec nie z toho jeho kamarata....
Chlapi su tam nejaky divny, halvne ten Kordiak, kukla som si stare casti a pribral v tavri, to viete uzival si leto...

suzik77
19. sep 2010

@mihouk 😀 😀 😀

beru30
20. sep 2010

Ste sa teda rozpisali 🙂 nemozete ani cez vikend vydrzat bez Panelaku 😀 😀 😀
Ty kokos, to kto vymyslel taku kombinaciu ze Dominika a Maslak....fuuuu.....zvlastny parik 😒
Este 11 hodin a zaciname 😝

atinka22
20. sep 2010

Devy zlaté, tak sa teším na dnes.
Nechápem, prečo sa Šimáčková tak obula do Silvinky pre tie vlasy. Nech sa pozrie na seba - má ich ešte horšie. Zrejme je to parochňa. Ivanku by som poslala do "materinej onej", videla som v ukážke aká je nešťastná - že Kubo sa chce rozviesť. Tá krava ozaj nevie čo chce. 😠