Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

honey023
23. sep 2010

Tá Natala, vŕŕŕ 😀 Dudko, dal včera fajn autogram na ten obraz 😀

sharlotta
23. sep 2010

@zuzul1310 ta jeho zena zomrela, nie?

Ten Kordiak je pekna svina. 😠

tatiana1985
23. sep 2010

baby vcera som panelak nevidela...alica co zas riesi?? 😀 😀

s.i.m.k.a1
23. sep 2010

ja toho Kordiaka roztrhaaaaaaaaaaaaaaaam 😠 😠 😠

traktor
23. sep 2010

....kazdy s kazdym..sodoma gomora 😀 😀 😀 ....ale tak k angie mi maslak pasuje viac...

traktor
23. sep 2010
monkula
23. sep 2010

inak, Angie bola úžasná... najprv sa na masláka vrhne a potom nekomplikuj to 😝

eeevvvkkkaaa
23. sep 2010

bože, to čo bolo dneska? Tak som sa rozčúlila na nich.

s.i.m.k.a1
23. sep 2010

@traktor preto ako bali Natalu a ete jej aj hovori, ze dokedy sa skamaratia tak Angie uz u neho nebude byvat.. a ze chce bonznut Maslaka... ale aj mne viac pasuje Maslak.. a ovela lepsie sa k nej chova...
@eeevvvkkkaaa aj ja som sa riadne rozculila, nervy mam na nich... 😠

vejula
23. sep 2010

baby aj vam sa zda že je to stale o tom istom??? Angie len ake kšefty zas... Milanko zas flirtuje Alica a ten jej dušok.. Jedine čo ma dnes prekvapilo bol Michal nakoniec, už som aj na neho zabudla

suem
23. sep 2010

Mozte mi prosim, niekto zhrnut obsah dnesnej casti? Dakujem. 😵

atinka22
24. sep 2010

Ja by som tiež poprosila o súhr... 😅

traktor
24. sep 2010

...mne sa vcera velmi pacilo, ked bola s ivanou terezka a prisla svokra 😀 😀 😀 ..ze prisla baba 😀

suzik77
24. sep 2010

@traktor jezibaba 😀

traktor
24. sep 2010

@suzik77 😀 😀 😀 😀

zuzul1310
24. sep 2010

@sharlotta je to možné, ale marí sa mi že spolu už vtedy chodili so Soňou

zuzul1310
24. sep 2010

@suem
Včera som zhrnutie nestihla, tak dopĺňam dnes
Milan pozval tú ťavu Natalu na spoločný víkend....
Lucia pristihla Angie a Danisu ke´d umiestňovali kameru, a lucia nepôjde na to Imrove vinobranie kam ich s Luckou a Borisom pozval, vraj niekam idú...
Imrova svokra sa zjavila práve keď hovoril, že by bol rád keby Dávidko vyrastal na dvore a prasiatkami a sliepočkami.... tak ho veľmi rýchlo zrušila.
Angelika chce dať Dávidka do súkromných jaslí a Imrovi sa nepáči že k nim už nebude chodiť Janette
Ivana raňajkovala s Terezkou, prišla kubova mamička tak sa klasicky pohádali a odišla...ale bolo to dobré Ivana hovorí Terezke "to bola baba, krstné meno Ježi, priezvisko baba"
Dobrý bol pán Emil, vyvrel Jankine kamarátky na balkóne a nakoniec im skrivili dvere tak sa dobíjali dnu....
Angie s Maslákom sa zasa bozkávali kým Milan dole balil Natalu a plánovali spolu víkend, nechápem prečo sa Angie nedá dokopy s maslákom, povedal že sa o nich postará a nepošle Milana k vode ak ho neľúbi, keby ho mala rada tak sa k nemu správa inak a ani on nemá dôvod baliť inú....proste na hlavu.
pri ďalšom vstupe sa Angie hádala s Milanom, prišiel Marcel a vynadala mu, že ťahá Milana do pochybných kšeftov, potom odišla do baru (mala službu), Marcel prišiel za ňou a Denisa ich nahrala na videokameru ako sa mu ospravedlňovala a že mu vynadala iba preto lebo nevie ako sa má k nemu správať pred Milanom.
lucia sa snaží vysvetliť Borisovi čo vo svojom podnikaní robí zle, ale on to chápe ako útok na jeho osobu a nevyzerá to tam dobre.
Alica u pani fábry nepochodila, dostala iba zoznam autíčok,čo primár má, nebola vôbec presvedčivá a predstavila sa ako Mészárosová (Sylvinkine priezvisko), , ale na konci Fábry zastavil Sylviu a pýtal sa jej prečo bola u nich doma za jeho ženou....tým skončila včerajšia časť

suem
24. sep 2010

Dakujem 🙂
Metal Ti patri, ved ja uz ani pozeravat nebudem, ked budes zlata a zhrnies mi to. 😉
Zivis sa pisanim? Pekne ti to ide, slovosled, linia pribehu... hmmm.

zuzul1310
24. sep 2010

@suem nie písaním sa neživím, len ma to baví.... a mile rada ti napíšem zhrnutie aj nabudúce.... 🙂 Veľmi pekne ďakujem za kompliment 😅

stvura
24. sep 2010

@zuzul1310 no napis zhrnutie, lebo nejako nestiham pozerat a uz to i straca uroven....boze tolko zvratov a udalosti neexistuje asi nikde, uz mi to zacina trhat zily....
To s tou babou bolo dobre....aj moj maly vola svoju babku baba....

zuzul1310
24. sep 2010

@stvura môj malý tiež volá svokrovcov baba a dedo 🙂

lussy23
24. sep 2010

@zuzul1310 - o to bude zaujimavé

beru30
24. sep 2010

Jedina vtipna scena vcera bola ked Emil zamkol tetusky na balkone 🙂 inak sa to vyvija stale horsie a horsie. Sona furt rype do Zuzky, Angie sa pomaly straca v trojuholniku, Alice uz nadobro sibe, na kllinike nuda alebo teror.......fakt neviem co si mam o tom mysliet, ale zatial sa na to vzdy tesim, ale robia z toho tusim kriminalku alebo dramu a tie zanre nemam rada 😒 a ja sa chcem smiat ako predtym 😀 😀

traktor
24. sep 2010

@beru30 keby isli pomalsie a zamerali sa na jedno..aj viac dielov by bolo...ze do konca zivota 😀 ..a celkom by sa mi to pacilo...ze starnut zo serialom 😀 😀 😀

zuzul1310
24. sep 2010

@traktor to by sa páčilo aj mne
@beru30 podľa mňa to bola tiež najlepšia scéna a tiež úplne súhlasím s tým vývojom seriálu, je to stále horšie a tiež sa mi to prestáva páčiť.... ale poctivo pozerám. 😅

beru30
24. sep 2010

@traktor tak to by bolo fakt super starnut s panelakom.....babicka Alica, dedusko Kubko....len akosi ta mlada generacia chyba, tak by sa to tam malo konecne rozrodit 😀

traktor
24. sep 2010

@beru30 mozno stara svehlova zacne...porodi si vnuca sama...ked vcera tak nalozene dostala 😀 😀

mihouk
24. sep 2010

Moze mi niekto povedat co na tej Ivane ti chlapi vidia???? chudak Bajza, bolo mi ho tak luto, teraz ked to nie je zakazane, tak ju nezaujima, ona musi mat stale nejakeho zenateho (Janco)???
A dnes ma sklamal aj moj milovany Fabry, akosi chlapcovi stupla slava do hlavy, vzdy som si myslela ze je to sivna, ale gentleman k zenam a profesional, to ze hucal na Silvinku na chodbe pred recepcnou, to robia iba chudaci a slabosi......velke sklamanie z mojej strany.

zuzul1310
24. sep 2010

@mihouk Presne, hrozne som Michala ľutovala, chcel od milostivej pomoc, oporu, ktorú mimochodom on dával jej keď sa mu chodila vyplakávať a čo dostal veľkú figu a kopanec...sprostá krava 😠 Fábry je tiež magor a ono sa mu to raz určite vráti.
Ale pekne poporiadku 😉
Denisa a Angie umiestňovali kameru vo chvíli keď prišla Lucia, uhrali to, povedali jej že chcú spraviť výzdobu na vinobranie a zohnať víno, ktoré budú ponúkať v bare...naletela...uverila...som zvedavá na výsledok
Ako som spomínala Michal na návšteve u Ivanky neuspel a miesto pomoci v boji s alkoholom sa mu dostalo veľké NIČ, Ivanka si predsa nebude špiniť ruky s nejakým alkoholikom, pani psychologička má predsa na viac...si pamätám ako za ním priliezla ešte keď robil v čechách na klinike a ako za ním doliezala kým bol ešte primárom a ona žila s Kubom....
Michalov problém je vážny, Zuzana mu už nechce dávať Mišku a to je preňho to najcennejšie, takto sa z toho nedostane a nemá mu kto pomôcť a podržať ho...bojím sa, že skončí zle ☹
Zuzka sa po roztržke so Soňou a zmierením sa so svojimi rodičmi rozhodla ísť na potrat a už je aj po zákroku... Paťo bude v pondelok v hlbokom šoku...chúďa chalan a z časti aj Soňa, pomáhali jej prichílili ju a ona bez slova vysvetlenia ide na zákrok a im to oznámi ako hotovú vec.... vďačnosť nadovšetko 😒
Jančo dohaduje s Maslákom obchody s plagiátmi...ešte nech sa dostane do basy... niekedy by si zaslúžil...(aj pri večeri ako sa zachoval k Soni a aj na konci ako flirtoval s Ivanou)
Roztržka medzi Soňou a Zuzkou pri večeri (obede?) skončila tak, že aj Paťo aj Dušan sa postavili na stranu Zuzany a Soňa po výroku, že jedna z nich má odísť a ak chcú aby zostala Zuzka tak ona sa zbalí a odíde, ani Dušan ani Paťo neprotestovali a nič jej na to nepovedali...(ja na jej mieste by som si už naozaj zbalila veci a odišla) Ona sa starala od malička o Patrika, je mu ako vlastná mama, Dušanovi pomáhala v kariére a vo všetkom a ani jednému z pánov tvorstva nestojí za to, aby sa postavili na jej stranu a podporili ju... nevďační chudáci 😠
Naša krásna mladá nerozhodná blondínka sa konečne po dlhom váhaní rozhodla...a víťazom je.....(bubny a potlesk prosím) MARCEL MASLOVIČ medzi priateľmi prezývaný MASLÁK má tú česť pokračovať v Milankovích šľapajách a starať sa o našu krásnu blondínku a jej synčeka...koľká to česť...
Milan si dohodol stretko s "kamarátom" policajtom a chcel natrieť Masláka" ale dal si podmienku...chcel si na čierno zarobené prachy nechať..."kamarát" policajt ho z omylu veľmi rýchlo vyviedol... šiel na to spôsobom našej vlády "Štat musí niečo dostať, ale jemu stačí iba 30 percent, zvyšných 70 si rozdelia oni dvaja s Milankom spôsobom 20 percent Milanovi (obyčajným ľuďom) a 70 percent "kamarátovi" policajtovi (našej ctenej vláde). Milanko má na výber buď to priíjme alebo poputuje späť za mreže...tak sa necháme prekvapiť.
Fábryho výstup a nazvanie Sylvinky "ceckatou fuchtlou" síce vtipné bolo, ale chúďa teraz v tom bola naozaj nevinne a bude sa jej musieť na základe Betkinho príkazu ospravedlniť.
Vstup na detské oddelenie kde robia Klárika s bývalou vrchnou (nikdy si neviem zapamätať jej meno) som celý veľmi nechápala, pripadal mi nepodstatný a o ničom.
Náš milý párik Agátka s Norom dnes nemali rýchlovečku...ale hádali sa o čom inom ako o jedle...Agátka nechcela ísť papať na salaš, Noro tam rezervoval stôl (musí to byť asi nejaký honosný salaš keď tam treba rezervovať stôl), Agátka chcela ísť na čínu...tak jej Noro povedal že jej spravia na salaši čínu zo žinčice (bolo to vtipné, čo je v poslednom čase dosť vzácne)
Kubko učil svoju setrtkárku robiť na PC...samé o sebe dosť choré...ale aspoň vidno čo má byť jej hlavnou pracovnou náplňou, práca na PC to určite nie....Oxanke už nestačí aby ju Jakub balil.... už sa k nemu chce nasťahovať...rýchly spád...dievča nezaháľa
Alica zistila že na vode "Božský dúšok" už nie je jej fotka....
Ivanka chce oživiť štvrtkové žúry, ale pre zmenu vo dvojici s Dudkom...
K Blichárovcom príde nevesta Amy s dcérou (ich vnučkou) Jessycou a Amy chce aby si pani Janka zahrala s ňou vo filme, ktorý príde natáčať...
Dnes to bolo naozaj vyčerpávajúce,ale dva dni budem mať pauzu, tak som si to vynahradila 😉 , stretneme sa v pondelok, ale určite sem nakuknem aj cez weekend.

mihouk
24. sep 2010

@zuzul1310 ako vzdy super zrhnutie, nechcem sa ti do toho montovat, ale musim ta trosicku poopravit. Ivanka nedala Michalovi-alkacovi velke NIC, tak krava, akoze psychologycka mu naliala poharik, skoro ma vystrelo ked som to videla, ona je fakt blba.