Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

zuzitka
6. okt 2010

natala má dnes meniny 😝

ona má frajera alebo čo to tam trepala kordiakovi?

zuzul1310
6. okt 2010

@eeevvvkkkaaa Kordiak bol ženatý s Danielou, ale tá spávala aj s Maslákom, otehotnela a Milanovi povedali že dieťa je jeho, po rozvode sa dala Daniela dokopy s Maslákom aby boli jedna šťastná rodina a spolu vychovávali Vivien, ale dlho im idylka nevydržala a rozišla sa aj s ním. Najviac som ľutovala to dievčatko Vivien, myslela si že Milan je jej ocko, aj ho tak volala a potom že jej ocko je Maslák a potom odišli aj od neho....otras ako sa môže niekto tak zachovať voči vlastnému dieťaťu.

mamartinka
6. okt 2010

@zuzitka ano Natala povedala Kordiakovi ze ma frajera.Dobre ho napalila sa mi to pacilo ako mu to povedala. 😀

zuzul1310
6. okt 2010

@zuzitka áno poslala Milanka do kelu a povedala mu že ide do Tatier na týždeň s frajerom. Milanko nič nemá takže nie je vhodná partia.

zuzitka
6. okt 2010

@zuzul1310 a bol aj maslak ženatý s danielou, rozviedli sa?

weiya
6. okt 2010

@zuzitka moja dcerka je Natalka 😠 😀 😀 🙂

zuzitka
6. okt 2010

@weiya tvojej natálke prajem všetko NAJNAJNAJlepšie 😀 😀 😀

mamartinka
6. okt 2010

@weiya pripajam sa aj ja a gratulujem Natalke k meninkam.

weiya
6. okt 2010

@zuzitka
@mamartinka talka dakuje 😉

honey023
6. okt 2010

...ale musíme uznať, že to tá Natala hrá dobre 😀

beru30
6. okt 2010

Jáááááááj ženy,
ani si neviete predstaviť ako ste mi chýbali 🙂 Ďalšie dva dni bez netu ☹ včera som bola "žobrať" u susedov a pozerala som Panelák u nich, ale priniesla som aspoň pukance 🙂 Ale cez reklamu som bola pozrieť dieťa či spí, lebo som zodpovedná matka 😉 všimli ste si, že včera bola iba jedna reklama? alebo sa mi to zdalo? mala som pocit že strašne dlho pozerám, ale super keby to tak ostalo.
A zase môj obľúbený Imriško, že ani nevedel že bola u nich svokra, lebo pekne hajal 😀 a chce rozpredať veci od Angie, zavolá Ičimu a chce od Angie protéziu (províziu) 😀 😀 😀

mamartinka
6. okt 2010

@beru30 Imrisko bol dobry vcera.

mihouk
6. okt 2010

@beru30 ty to mas nejake pomylene, ze zodpovedna matka.... ved zodpovedny rodic ma monitor a chodi do baru a nie k susedom 😀 😀 😀

lussy23
6. okt 2010

@weiya - pridávam sa, natálke všetko naj. Aj ja dám svojej dcérke meno Natálka, možno, mám ich veľa 🙂
Vy ste tu toh oteda popísali! Ale pozerám, že ste tu riešili ajiné veci 🙂 Ja som včera pozrala Ordináciu, bolo to zaujímavé. Panelák mám natočený apostupne to budem kukať. Včera som práve videla časť, kde Alica prišla za Egonom a nadávala mu a Kubo prišiel za Ivanou povedať pravdu. Páčila s ami Terezka, konečne bolo poznať, že tam majú dieťa.
Inak mne s anepáči, ž epouživajú nadávky pred tými deťmi. Minule povedal Milan, že s*re a Angie práve držala Lukáška v narúčí ☹

zuzul1310
6. okt 2010

@lussy23 ani mne sa nepáči keď na seba ziapu pred dieťaťom a nadávajú, keď som akokoľvek naštvaná na drahého tak to riešim mimo malého ušiek, dieťa nemá počúvať hádky, krik a nadávky. Alebo včera Ivana vyspala sa s Kubom a ráno hovorí Terezke "Včera tu bol tatino a mamina s tatinom robili fuj fuj...." to bolo akože na čo dobré, to som vôbec nepochopila???

jankamamka
6. okt 2010

Natalka je krasne meno 🙂 aj ja mam doma 21 mesacnu Natalku. 🙂
Som zvedava co prinesie panelak dnes.Vcera som nevidela,stacili mi vase komentare 😀 asi som na nich zavisla 😀 citam ich vzdy ,ked mam cas 😀 😀 😀

eeevvvkkkaaa
6. okt 2010

no otras, Ivana.to jej fuj fuj, hrôza.
@zuzul1310

vesi
6. okt 2010

@monkula presne tak 😀 dúfam, že ju zožral pes a už ju nikdy nevytiahnu 😀

vesi
6. okt 2010

teda tú Karolovu bundu myslím 😀

traktor
6. okt 2010

dnes ma panelak akosi nebere... 😅 co to?...

iinuska
6. okt 2010

mna pobavila scenka so sedackou 😀

vejula
6. okt 2010

@traktor ani mna ani som ho nedopozerala 😖 dosť že nudaaaa.

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miska1981
6. okt 2010

inak viete, ze ti noví susedia co sa do panelaku nastahovali su aj v realnom zivote partneri? 🙂

dnes fakt slaby odvar, nejako sa mi zhnusil maslak.
kordiaka mi bolo luto, ale kazdemu sa v zivote vsetko vrati a jemu teraz.
oxany mi bolo trochu luto, som nevedela, ze aj kubko dokaze klamat.
a uz aj agate trosku vymysleli dej, bude ju hladat policia 😅
a dudko neviem co to malo znamenat, na co on len ziarli ked ma sonicku v pazi 😉

mihouk
6. okt 2010

No dnes vazne o nicom, ta nova susedka mi nejako nereze, taka namyslena huska, no uvidime co sa z nej vykluje.
To s tou rukou v Maslakovom vacku som ani ja nepochopila, to je aka drzost, to nerobim ani mojmu manzelovi a nie to chlapovy s ktorym ani nie som. Divna cast, som zvedava ci Agatu najdu, zeby jej dali domace vazenie???? 😀 😀 😀

suzik77
6. okt 2010

ja som az teraz dopozerala ten koniec na nete, lebo sa mi nedalo v tv kvoli malej. k tomu vrecku sa vyjadrim strucne. uz nie raz, ked som mala takuto "chvilku" s partnerom a mal rifle, tak som mu tiez pri objati strcila ruky do zadnych vrecak. a bez toho, zeby som tam nieco vedome hladala... skratka, tiez mam taky zvyk - chytat za zadok hahaha 😀

zuzul1310
6. okt 2010

Dnešný diel len v rýchlosti zhodnotíme
Milanko policajtovi neposkytol žiadne významné info o Maslákovi.
Maslák povedal Milankovi aby sa udobril s Angie (chce dostať do postele Dominiku. Sa mi páčil rozhovor Noro a Marcel
Marcel opisoval že má problém sa rozhodnúť medzi Angie a Dominikou a norov a odpoveď bola " Možno je to len pnutie v gatiach a tvoj mozog to vyhodnotil ako zamilovanie, skús sa s ňou vyspať a ak do nej budeš zamilovaný aj po týždni tak na tom niečo bude" Sila... 😀
Betka dostala od Miloša prsteň, nasadil jej ho na ľavú ruku takže nie je snubný a s tými slovami by som radšej diamantový prsteň nikdy nedostala. A to si ešte išiel zobrať prezervatívy pred sexom pre istotu, hoci oni och nikdy nezvykli používať a tak z toho bola Betka dosť mimo, že na čo ich má u seba, keď ich s ňou nepoužíva.
Dominiku pozval Maslák po rozhovore s Norom na večeru do Viedne (cesta do postele vedie cez dobré jedlo vo Viedni 🙂 )
Nový susedia kúpili byt na treťom, sťahujú sa, teda vysťahovávajú veci z bytu, Imro s Karolom si zamakali a nábytok rozpredal Imro v Sološnici. Úprimne nechápem Angie prečo byt predávala a prečo radšej býva u rodičov ako vo vlastnom byte ktorý má v jednej budove ako zamestnanie. Radšej bude na krku rodičom ako bývať sama a stáť na vlastných nohách...čudné
Karavan neukradli, odtiahla ho mestská polícia, pán emil s Milanom išli preň autom pána Emila a karavan narazil do Emilovho auta keď ho ťahali a tak má narazený predok a Emilove auto má poriadne narazený predok.
Oxana manipuluje s Jakubom, ten sa chystal na večer vo dvojici, keď sa tam dovalil Egon, že predal byt a sťahuje sa do firmy (tiež je to na hlavu)
Ivana zasa chlastala, teraz s Dušanom a jemne mu naznačila, že ak bude mať sex len raz do mesiaca tak sú jeho návštevy nebezpečné, lebo ak nebude nikto iný tak môže byť aj on...
Na konci Angie bozkávala Masláka a v zadnom vrecku nohavíc mu našla lístok od Dominiky "Teším sa a srdiečko pod tým"
Super sa mi páčilo predstavovanie "Ja som Angie, ja som Katka, ja som Denisa a som lezba" Iná sranda, Polák vypľul šampus a Katka od toho tiež nemala ďaleko 😀 😀 😀 . Keď už boli v náladičke tak si ešte aj pusu dali aj na líca aj na ústa 😖 no ale každý máme iný vkus...

vejula
6. okt 2010

@suzik77 na pdobne tiež mi neprišla ta ruka vo vreckach až taka čudna tiež to zvyknem mm robiť 🙂

@zuzul1310 vdaka za zhrnutie 😉 perfiš 🙂 ta ivana je fakt inaaaaa 😖

zuzul1310
6. okt 2010

@vejula s rukami vo vreckách partnerových nohavíc súhlasím, tiež som sa nad tým nepozastavila práve preto, prišlo mi to normálne...
nemáš za čo, už mi to chýba ak to náhodou nespravím. 😉