Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lussy23
11. dec 2010

@mamartinka - tak som mala pravdu, že to bude psík 🙂 Ale nechápem, ktoré Milky alebo Milkovia vyhodili na ulicu také krásne šteniatko. ☹
Včera sa mi nepáčilo, že Ivana nechala Terezku samú, keď je chorá. Mala ju mať na rukách, veď sa mohla udusiť. 😢

mamartinka
11. dec 2010

@lussy23 🙂 😉

mamartinka
12. dec 2010

Panelak Piatok 31.12 Silvestrovska cast.O 20.00 Dušan Jančo nebude na Silvestra s manželkou Soňou. Milan Kordiak spoznáva novú lásku. V bare sa stretáva Ivana Švehlová s doktorom Michalom Bajzom. Aj tento rok kúpil Emil Blichár svoju milovanú pyrotechniku, bez ktorej si nedokáže predstaviť silvestrovské oslavy.

mamartinka
12. dec 2010

Tak este to tu nebolo.Precitajte si uplne dole riadok.Posuskava sa ze Martinu by sme mohli zazriet aj v Panelaku.Tak predsa som sa nemilila ze este tam by ju mohli dat. http://www.cas.sk/clanok/186975/martina-z-farma...

mamartinka
13. dec 2010
monkula
13. dec 2010

@mamartinka mne by sa hodila do nejakej hororovej časti Paneláku... Maskovať ju nemusia, strašidlo zo seba urobí aj sama..
len mi je smutno, že kadejaká pseudo "hviezda" zaujme národ viac, než človek konajúci dobro.. 😒

mamartinka
13. dec 2010

Ale zatial tam hrat nebude.Aspon ze to 😝

mamartinka
13. dec 2010

Skrucaneho dcera v panelaku.Kristina Greppelova. Zacne sa pacit Patovi.

claudica
14. dec 2010

No ale to už bude trochu zvrátené, nie? Veď je to jeho sesternica, či nie? Niečo som zle pochopila???? 😝

majina.b
14. dec 2010

@claudica sesternica, ale nie po krvná, je to Sonina neter, a Paťo nie je jej syn

claudica
14. dec 2010

@majina.b Ježííííš, ozaj... To mi nenapadlo. Ďakujem 😵

didiana333
14. dec 2010

No sa nám ten panelák nejak "zvrhol" ved tam už bude vážne že "každý s každým" No už ked som zazrela,ako sa Angin otec zakukal do Lucie,že kto to je? No to už len bude, 😠
A z masláka sa nejak vytráca to jeho mafianstvo...to kde videli,aby orodoval mafián za kamoša,ktorý ho zradil??? Už dávno by mal Kordiak gulku v hlave... 🙄
No a Angie včera veru zahviezdila...že kupiš mi ten byt??? Porizmyšlaj nad tým,ved su Vianoce.... 😀 😀 😀 😀 to také sliepky existuju???? 😀 😀 😀 potom by mohol Maslak aj mne kupiť byt,ked su tie Vianoce,nie? 😀 😀 😀 😀 😀 😝

mamartinka
14. dec 2010
lussy23
14. dec 2010

@mamartinka - Skrúcaný má dcéru? Tak to som nevedela!

mamartinka
14. dec 2010

@lussy23 neviem ci v skutocnosti ma dceru ale tato bude hrat v Panelaku jeho Dceru.Ci je aj v Skutocnosti jeho dcera to neviem. 😉

majina.b
14. dec 2010

@lussy23

Skrucany ma i bežnom živote dceru z 1. manž, a 2 synov z Tlučkovou

majina.b
14. dec 2010

Martina - sestra angie, tej tu žuvačku asi implantovali ako 33 zub 😀

weiya
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ani3012
14. dec 2010

@majina.b 😀 😀

monkula
15. dec 2010

Ja už Panelák nepozerám, asi ta kjednu časť za mesiac... ale čo ma v upútavkách dostalo, bola naša naivka, a kúpiš mi byt? Pán Kraus mal ako podmaz pustiť pesničku od Rytmusa - Zlatokopka, aspoň tú časť, kde nenadáva... 😀
A vy tu riešite, že sa Ludvo zapozeral do Lucie, ale to rpedsa neznamená, že sa Lucii bude ten starý kohút páčiť...

ani3012
15. dec 2010

@monkula to bolo v tom seriali strašne trapné..som sa hanbila aj za Mirku Partlovú 😀 si neviem predstaviť nejakú ženu takto žobrať o byt alebo peniaze..a nie to ešte bývalého farjera 😝

atinka22
15. dec 2010

Neznášam Angie aj Martinu - v akomkoľvek stave.
Martina - strašná parochňa, žuvačka (akože Amerika) 😒
Angie - blbá krava (i keď tu už má trocha lepšie vlasy) - závislá od mužov 😝

mamartinka
15. dec 2010

http://www.pluska.sk/soubiznis/spravy-klebety/n... Kordiak sa nam zotavil a vratil.Ale bol Maslak prekvapeny kto mu stoji u dveri.A Karolko nahodil novu bundu 😀 Zasa az do jara snad v nej bude chodit.A Terezka strasne zlata.

mamutka
15. dec 2010

ja sa neviem dopocitat kolko izieb moze mat 2 izbovy byt, ked rodicia Angie bedakali, aby uz odisla, ze v 2i. im tesno a teraz sa dohadovali, ze kto pojde spat na gauc zo starych......ved v oyvacke maju dcerenku s vnukom, nie?

ta hlaska od Angie - kupis mi byt? by ma prekvapila volakedy, dnes aj ja mam v rodine taku, ale ona na to ide svojsky - chlapce, najdi si dom, plat ucty, nastahujem sa tam s tebou a mozno spolu zacneme chodit, ked uz tam budem, nie? zatial jej to vychadza 😀 😀 😀

mamartinka
15. dec 2010

Marienka papagaj 😀 😀 😀 😀

zuzkaprofant
16. dec 2010

ahpjte ide vam jojka cez net mne uz druhy den nie neviete kde si mozem pozriet panelacik

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
weiya
16. dec 2010

@majdzy666 nejde baby ani mne,vyhadzuje my tam ze robia nejaku udrzbu...