Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

janka196
27. jún 2008

baby to fakt bol koniec po reklame???? 😨 ja som si odskocila a pridem a uz isla zvucka 😠

bianca
27. jún 2008

jerry tak a este sa Jakubovi vratil otec

westka
27. jún 2008

po reklame uz len zvucka to ma nahnevali 😠 😠 😠 a velmo

janka196
27. jún 2008

westka no veru aj mna 😠

riana246
27. jún 2008

AJ MŇAAAAAAAA 😠 ☹ 😠 ☹

retaux
27. jún 2008

A cez prázdniny nebude bývať? 😢 A myslíte, že chystajú druhú sériu?

dadulka19
27. jún 2008

aj mňaaaaaaaaaa 😠 😠 😠

bianca
27. jún 2008

nie cez prazdniny maju pauzu a podla toho ako to deb...skoncilo tak pokracovanie bude

retaux
27. jún 2008

Dúfam, že nejaké bude...

riana246
27. jún 2008

bude...bude....len si počkáme dva mesiace...

bianca
27. jún 2008

hej ale s tym koncom to posiali.sme tu s mamou cakali celu reklamu,mama ani nedychala a nakoniec ...

dada2007
27. jún 2008

otrasný koniec 😠 😠 😠 😠 🙄 🙄 🙄 🙄

loren
27. jún 2008

no aj mna ide svyhnut 😒

dadulka19
27. jún 2008

to áno,pokračovanie to bude mať od septembra 😒 a do vtedy bude Ivana sedieť vyplašená na stoličke 😖 😲 😀 😝

lucinda7
27. jún 2008

a možno to bude úplne inak a nepotratila 😖

janka1874
27. jún 2008

to akože takto dnes skončilo? to nemyslia vážne ani nevieme ako dopadol Agátin otec a ako Ivana no to je nefér

dadulka19
27. jún 2008

tak to je zámer scenáristu,aby sme si znovu v septembri hačli k telkáču 😀 ..vydierač.. 😀

otrivinkajanka
27. jún 2008

babyyyyy som na nervy nevidela som vcerajsiu a dnesnu cast prosim Vas zhrnte mi co bolo vcera a dnes lebo ma slahne!!!!!!!!

zuzitka
30. jún 2008

stvrtok 26 jun 😉

agatin otec prisiel za kordiakom a mali debatu o agate... proste jej ma dat kordiak pokoj a nema ju kontaktovat uz

michal sa pytal zuzany, ci moze ist na pohreb..... a ona mu povedala, ze sa jej ulavilo, ked sa dozvedela ze michaela je mrtva 😒 rano si michal pripravoval opasky... chalani mali doniest vysvedcenie, takze ak bude 3 alebo 4, tak bude opasok a ked bude 5, tak ma v pivnici krompac a lopatu 😀 😀
zuzana dostala od anglictinara zamilovane texty od Beatles.... 😅

jarmilka a janka sa hadali medzi dvermi, povedala o jarmilke ze je blazon, tak to riesili..... 😝
blichar ju isiel skusat z textov povedal jej: priloz si dieta a koj..... no ona sa rozculila, ze ona sa nebude v divadle predsa vyzliekat... ide volat reziserovi 😀

angie ma bratranca farara, tak vybavila karolovi krstiny. v bare pri biliarde karola otec rene poucil o tych svatych veciach 🙂 prisiel blichar do baru, ten sa vyspovedal...... 🙂
potom riesili kto bude krstny otec - asi kordiak a krstna mama - agata....... karol povedal, ze co na to povie otec Rene, ked mu povedia, ze karol spal s krstnou mamou a krstny otec sa vyspal s karolovou snubenicou 😀 😀

zuzitka
30. jún 2008

piatok 27 jun

karol ma stale problem, nechce agatu za krstnu len preto ze s nou spal.... ale nakoniec suhlasil. kordiak mu priniesol sviecku a kosielku - robil si srandu ze nemali velkost XL 😀
ten priebeh krstu bol smiesny, boli tam male miminka a jedna mamicka sa opytala karola, ze kde ma dieta..... on ze ja som dieta 🙂 a ked mu oblievali hlavu tou svatenou vodou... hi hi hi
potom mali posedienie v bare, tam kordiak vylakal agatu do bytu a chce s nou znova chodit... ona sa ale nevyjadrila

janka ma problem s tym dojcenim na javisku, pozvala rezisera k nim domov a dohodli sa, ze bude dojcit chrbtom do hladiska. nejaky chlap zazvonil u blichara, ze hlada svojho strateneho psa..... 😕

u jakuba zazvonil Jakub Svehla st 😲
ivanka sa rozculovala, ze lastovicky si urobili nove hniezdo /lebo jakub minule musel zhodit hniezdo aj s lastovickami, mamicka im povedala, ze to prinesie nestastie, ak je v rodine tehulka!!!/
takze musel jakubko odstranit aj tie leskle franforce spod strechy, ivanku to rozculovalo. a chudinka vecer dostala bolesti a asi potratila.... ☹

womenne
30. jún 2008

Baby vy ste zavisle 😀 😀 ale aj ja 😀 😀 vyborny serial konečne mme aj my niečo načo sa da pozerat. 😅

zuzitka
3. júl 2008

ahojky 😉

pozeravate aj tie reprizy, co dava teraz jojka? az 2 casti za sebou 🙂
som zistila, ze ja som to nejak nesledovala od zaciatku, tie niektore prve casti su pre mna novinkou 😕

moni1412
3. júl 2008

zuzi, ja som asi prve dve videla, povedala som si ze nic moc, dala som tomu este sancu, ale neoslovilo ma to. potom som bola mesiac v nemocke, tak idem pozerat aspon teraz, dost som ich nevidela :D

jerryjanka
3. júl 2008

ja sledujem ked som doma aj reprizu
a švehlova asi potrati lebo vraj sa ma narodiť len jedno dieťa ale tehule su dve
a bude jeden rozvod

vesi
3. júl 2008

jerry, ja som už dávnejšie písala, že podla mňa potratí švehlová a rozvedú sa...

zuzitka
3. júl 2008

toto sme uz preberali..... 🙂

teraz kukame panelak od zaciatku 😉

zuzitka
17. júl 2008

co je??? 😨 😨

vy cakate az do septembra???? 😀 😀

monkula
17. júl 2008

zuzi ,a načo komentovať komentované? 😀

zuzitka
17. júl 2008

to je pravda.... ale je mi divne, ze baby nemaju nove infosky a komentare k hercom a tak 😀
o janke kolesarovej je clanok v Zivote 🙂

minkak
1. aug 2008

ajojte babulky,dnes som si tak zmyslela na panelak,tak som sem kuk 😉
a tu to predsa len trolilinku zije-tak zuzitka sledujes? 😉
za mesiac je to tu 😉
tak sa tu snad stretneme,zatial pekny augustik 🙂 😎 😵