Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

tinika
12. okt 2011

@adelaida33 ale mal pravdu, ked mu majitel dovoli ta čo chce filip? a to je taky tuto len dosadeny do funkcie vobec ma prekvapilo ze vedel dat taky monolog :D

majina.b
12. okt 2011

@nicky655 včera som to už pisala 25 dni v škole atď...

lubikan
12. okt 2011

@lussy23 asik toto

http://sk.wikipedia.org/wiki/Vennov_diagram

😀

inak by ste sa cudovali,co sa teraz ucia deti..ake zlozitosti..mne kolko x hlava prechadzala dokolecka dokola pri synovyich ucebniciach

uplne hovadiny kt. by stacilo vynechat a zakladnejsim veciam sa viac venovat by ostal cas...som to domotala,nechce sa mi mazat 😀 😀

lubikan
12. okt 2011

@labelo ktoze to len bude..no najnepravdepodobnejsia bude pani Janka 😀

lubikan
12. okt 2011

mne sa inak strasne lubi,ako Janco so Sonou vypoklonkuju Patrika,ze hes hes,ideme sexovat 😀 😀

tinika
12. okt 2011

inac tu dakto pisal ze matus bude dačo mat s maslakovou dominikou, celkom realne, hoci je novomanzelka, kedze muz na nu tlači aby odisla z prace a matus naopak ju v praci podporuje, ved aj na ten onen ju vola do londyna vychvalil ju jaka je dobra... tak sa dame prekvapit

andrea.m
12. okt 2011

@nicky655 deti s iq 140 väčšinou vedia písať a čítať dávno predtým než nastupia do školy

andrea.m
12. okt 2011

@lubikan koľkaták je tvoj syn? filipko je tretiak a veru aj mne niekedy rozum stojí pri domácich úlohach 😝

lubikan
12. okt 2011

@andrea.m druhak 🙄

labelo
12. okt 2011

lubikan
čo je na tom také smiešne? 😒

nadhera
12. okt 2011

@lubikan ked hrali monopoly, tak sonicke vravi - daj kolko mas, zvysok si odpracujes v spalni 😀 😀 😀 dobre hlasky 😀 😀 😀

adelaida33
12. okt 2011

@tinika mne sa zas také nepáči... ale v pohode, je to len seriál.

tinika
12. okt 2011

@adelaida33 ako čo sa ti nepači? teraz mi nedochadza :D

adelaida33
12. okt 2011

@tinika 😀 no také jednanie... ja viem, ze filip je ťuťo a že je do funkcie len dosadený, ale tak normálny zamestnanec ide s takými vecami vždy za prvým nadriadeným... takže vidno aj to, že aj ten nový dr. je tam dosadený a že je taký namyslenejší typ...

andrea.m
12. okt 2011

šak samozrejme že je namyslený.ináč by si nedovolil chodiť do práce so šatkou na hlave. v normálnom zdravotníctve je to neprípustne.

tinika
12. okt 2011

@adelaida33 aha, no jasne aspon min. oznamit primarovi mal a ne ist v den odchodu akoze za nim

tinika
12. okt 2011

@andrea.m a nie este na sukr. klinike ze?

adelaida33
12. okt 2011

@tinika no presne, tak som to myslela, hm 😒 😉

andrea.m
12. okt 2011

no robila som aj v sukromnej nemocnici(teraz som v štátnej)a veru tam by to neprešlo

andrea.m
12. okt 2011

angie sa pýta či? 😲 mám dosť.je to ešte decko a ŕiadne rozmaznané,nevie čo chce

andrea.m
12. okt 2011

matuš odchádza? niečo mi ušlo?

andrea.m
12. okt 2011

😀 😀 😀 ci pana z imra bude mafián 😀 😀 😀

andrea.m
12. okt 2011

michal ideeeeeeeeeeeeeeeeeeeš. a žiarli ivana 😀 umreeeeeeeeem

andrea.m
12. okt 2011

no tak to vyzerá že dnes pozerám panelák sama. a to som po 100 rokoch sama doma a stíham aj pozerať aj písať.to sa mi už dávno nestalo.

majina.b
12. okt 2011

Jurij, v dnešnej časti čo veta, to perla - 100 bodov, zajtra pokračuje s Imrom

lenka3007
12. okt 2011

jaaj jaka sranda tento panelak, ja u toho Dudka nemožem 😀 že "vráť mi spermiu" 😀 inak už by mohli dat Sonicke male brusko, ved už je v kolkatom mesiaci?

lenka3007
12. okt 2011

@andrea.m on ide na nejaky miting ci jak sa to povie aj s maslakovou ženou 😉 😉

adelaida33
13. okt 2011

mi bolo smiešno ako sa maslák pýtal bajzu, na čom fičí 😀 , ked sa snažil vzbudiť v maslákovi žiarlivosť voči dominike, ze ide s novým dr. na ten kongres. akože teraz uz fakt nechápem, ze sú všetky ženy na klinike z nového hotové... 😒 . chudák kubo, ten si myslí, že ivana aj michala podvádza. no a z jurija a imra ani ja nemôžem 😀 , vraj: nebezpečný chlapík z pohrebu 😎 . dudko je aký nahnevaný na kordiaka 😀 a teta janka ako sa má rada, táto dáááma 😀 . no a ten paťo, otras, to je tiež taký "fešák", čo doteraz nechápem, že s ním vôbec niekto chce spať a nie ešte toľko dievčat 😝 😝 😝

lenka3007
13. okt 2011

@adelaida33 😀 o moj mm tak zachvat smiechu dostal, že Imro jaky nebezpecny 😀 😀 😀 Dudko sa dozvedel krutu pravdu, ked pocul Milana. ale aj tak je dobry - vrát mi moju spermiu 😀 😀 😀 😀 😀

claudica
13. okt 2011

Ivana je stále viac trapná... 😒