Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
14. dec 2011

Baby som napisala vyssie ze vo februari sa zacina 9 seria.Omyl.Zacina 9 seria hned po novom roku 02.01.2012 Prepacte.

adelaida33
14. dec 2011

@moonlightka 😀 😀

happy3
14. dec 2011

tak a uz nam ide panelak,tak sup sup k telkam 😉 😀

mamartinka
14. dec 2011

Pani Janka pecie 1 plech len medovnikov ci co to tam mala?

mamartinka
14. dec 2011

Imrisko zamilovany do Lucie Bilej 😀 Ria u Kordiaka a Angie to ani neprekaza ze tam spi?Este aby jej Milanko nevybavil byt Polakovcou v Panelaku.Btka aka kamoska z Miou.

zuzkat1
14. dec 2011

@mamartinka tusim vanilkove rozky... a vela ludi pecie malo ale vela druhov🙂

zuzkat1
14. dec 2011

inak baby...ten michal mi ide na nervy... kazdu by pre...hol.... ale inak sa mu necudujem ja by som ivanu uz preplieskala ked trvala na tom ze uda tu ucitelku...ako aj by som ju chcela udat ale ked je otec dietata a aj to dieta proti tak to nebudem silit...

mamartinka
14. dec 2011

Dudko ideeees 😀 Nema chybu.

mamartinka
14. dec 2011

Bajza nocne u Betus.

happy3
14. dec 2011

jejdanecky ta Iveta je ,ale hnusna 😠

lubenka131
14. dec 2011

@mamartinka dnes mal dudko bohove hlody ked debatoval z kubom 😀😀😀 ma inak presne toto ma napadlo že Ria pôjde podľa mňa do bytu na treťom 😀

a všimli ste si tam ten záber u kočien v robote-snežilo 😀😀😀😀 to kedy snežilo ??

martinka1981
15. dec 2011

Ahojte,
ja tiež pozeram Panelak ale poslednou dobou ma to už moc nebavi 😖 cele je to divne.
Ja som si včera všimla ako Bajza vstaval u Betky z postele a bral si paplon ,že mal slipy 😀 tak načo si ho bral??
A Maslak s Dominikou total k sebe nepasuju 😝

lubenka131
15. dec 2011

@martinka1981 ahoj tie slipy som si aj ja všimla 😀 a hlavne že scéna kde sú v tom najlepšom 😀 zas niečo nezmyselné 😒

katka3012
15. dec 2011

Nie nesledujem ,skor si pozriem ordinaciu v ruzovej zahrade 🙂

zabka88
15. dec 2011

@lubenka131
@martinka1981 aj ja som si ich všimla 😉 baby, kde my mu kukáme 😀 😀 hehe, si myslím že im to ušlo... inak Kubo sa nasral včera, čo to je za chlapa, nevie pohnúť zadkom..

adelaida33
15. dec 2011

@zabka88 mňa kubo tiež naštval, to je taký pako 😖 .

mamartinka
15. dec 2011

Panelak 29.12 Stvrtok( Ohňostroj) Dominika odhalí Maslákov plán. Pani Janka obhajuje Tutokyho návštevu na Silvestra. Angie vyjednáva s Kordiakom. Imrov otec zaspal počas ohňostroja. Michal sa z dietaťa teší. Fedor sa bojí Masláka.

lussy23
15. dec 2011

inak zaujímalo by ma ako sa ten Harry dostal von z paneláka...

ma77
15. dec 2011

@lubenka131 Oni stale ked ukazuju zabery z ulice tak tam je kopec snehu tiež neviem skadial ked zatial je len blato 😀 😀 😀

labelo
15. dec 2011

ja som si všimla v bare,že ked končia smenu tak skladajú stoličky,ale nechápem na čo 😀

lubenka131
15. dec 2011

@labelo presne asi nikdy čašníčky veru nerobili tie ustaté po takej šichte max spraví kasu umyje ked nemá na druhy deň službu a dovi domov 😀
@lussy23 veru ako!?a určite ho predsa nikto nevidel 😀

@ma77 buď ukazujú sneh alebo ten zrýchlený bus 😀

A všimli ste si ked sa betka bavila s miou ako jej už bolo bruško vidieť?

labelo
15. dec 2011

lubenka131
ale chápeš,oni tie stoličky nevykladujú hore,aby mohli umyť podlahu,len ich oprú o stol a ja rozmýšlam,že na čo? 😀

lussy23
15. dec 2011

@lubenka131 mne to nejde do hlavy. určite by ho nikto len tak nevypustil..a vlastne čo sa tomu čudujeme, je pomenovaný po čarodejníkovi, takže vie prejsť cez stenu =D

jasminet
15. dec 2011

@labelo no na co?! aby sme my blbi divaci videli, ze je zaverecna a imro mal rano nejaku pracu pri ktorej moze "sefke" porozpravat akoze vtipnu historku 😉

majina.b
15. dec 2011

bajza deti .: 1+3+(-1)+1 , pokial skončí serial koľko ich bude 😉

a nepochopim načo Lucia ešte plati imrovi nájom, ved Viktoria / svokra im mala vypomôcť 😠 finančne, alebo sa k nej nasťahovať

martinka1981
15. dec 2011

Jaaaj tak nakoniec našili Špajzovi dalšie dieťa??? 😀 😀 no konec!!
Mne sa až hnusi taky chlap 😝
A že Angie nevadilo že si Milanko doviedol domov Riu s dieťaťom tak to tiež nechapem,inokedy robila scenky pre nič za nič a teraz zrazu aka tolerantna partnerka. Pani scenaristi by sa mali nad sebou zamyslieť že skaču z extremu do extremu 😖

lubenka131
15. dec 2011

@martinka1981 presne ja si myslim ze toto sprosto napisali ze teraz angie nema ziarlit ved na toto by ziarlila kazda normalna zenska takze ked ju chceli zmenit z hysterky na normalny mali tam dat inu scenku anie toto 😀
@majina.b podla mna je to trapne ze mu to stale plati toto by sa v reale normalne nestalo myslim a velice ten serial porovnavaju z realitou
@labelo no presne vtipny imro 😀

martinka1981
15. dec 2011

@lubenka131 no som zvedava čo bude dnes 😝
deti hajaju,idem spratať rychlo hračky a šup na gauč vegetiť 😀

majina.b
15. dec 2011

to snaď nechcu zrušiť Egona?? 😠 😠 😠 😠