Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lubenka131
16. feb 2012

@lucka1987 no ona v seriáli je v nejakom 3-4 mesiaci pretože oni hrajú že seriál je presne robený ako u nás dni a tam povedala niekedy na začiatku januara betka michalovi že je tehotná-na začiatku tak nemôže byť v seriáli zrazu v 8 mom mesiaci ako u skutočnosti ked to tam hrajú jak ako aj u nás že valentín a podobne..takže tam to trošku potentovali ked jej zrazu ukazujú ozajstne brucho a riešia materskú no čo už

@martija aj mne sa dudko lubi 😉

@nicky655 hovorím aj ja gambana sa chová jak 5ročná!a s tou zuzkou mi to už lezie na nervy oni nemajú už čo dávať tak každú zápletku čo dajú naťahujú jak gumu na trenkách ha hovorím telenovela už tak moc nenatahuje ako panelák..

A k tým tehotenstvam už nejako neviem nič dodať len že ubohe že je tam každá tehotná hneď aj zo dva krát!pekný príklad pre mlade baby čo to sledujú 😨

lucka1987
16. feb 2012

@lubenka131 no ale ona rozpravala o tej materskej este tak tri tyzdne dozadu... a nemoze byt v seriali napr v 5 tom a zeby sa to ze je tehozna dozvedela az v nejakom 3 tom mes? lebo uz aj brusko jej velke ukazuju ... a vravela len ze na materksu ide len o par tyzdnov skorsie.. co predpokladam ze to je napr v 30 tt. / v seriali / no ale sak to je jedno viac veci tam nesedi takto casovo...

lubenka131
16. feb 2012

@lucka1987 presne ako hovoríš.nesedí!a veru asi to je tak myslené ako ty hovoríš.a šak ono je to ozaj jedno nejak to museli ukončiť keďže ona je v skutočnosti už ozaj na materskej..

mamartinka
16. feb 2012

29.02 Zuzka vysvetľuje Paťovi, prečo sa stýka s neznámymi mužmi.Tak dieta v tom asi nebude.Uvidime.A Ivana prichádza za doktorom Matúšom, aby zhodnotil jej zdravotný stav, keby sa rozhodla mať ďalšie dieťa.

erni
16. feb 2012

ahojte, co sa tyka Luknara-Dudka tak ja som pocula tiez ,ze je v reali velky pohodak,dokonca trochu exibicionista 🙂
Vraj ,ked hra nejaku eroticku scenu,tak nema problem prist taky holy potom za reziserom ,ze ci sa vydaril zaber 😀
podla mna on je vyborny herec, velmi sa mi pacil vo filme "kraska v nesnázich"
bez neho by ten panelak bol o nicom 😉

lussy23
16. feb 2012

@mamartinka no neviem. 1.3 sa v obsahu píše: Patrik sa chce starať o Zuzkino dieťa. Akú majú perspektívu chudobný študent a žena bez práce?

mamartinka
16. feb 2012

@lussy23 No uvidime co s toho nakoniec vyde.
@erni Dnes bude opet Dudko bodovat.Je proste super herec.

lucadra
16. feb 2012

@erni Ahoj, myslím že on už ako mladý s tým nemal problém. Napr vo filme Záhrada sa mi zdá že bol nahý a v pohode. Suhlasim bez neho by to bolo o ničom. Len škoda že Soni dávaju taký sprostý scénar. Robia z nej obrovskú kravu. Ale aspon vidno aký sú dobrý herci ked to vedia tak dobre zahrať. 🙂

lucadra
16. feb 2012

@lussy23 Fuha a čo to Mijine tehotenstvo? No som zvedavá ako to všetko popletú a koho s kým a hlavne sa teším ked sa Ivana dozvie o Betinom tehotenstve s Michalom. Je trápne ako všetko natahuju a hlavne sa mi nepáči aké dali niektorým postavam scenare.

eva7780
16. feb 2012

aj tak sa mi nezda,ze ked je Pato zo Zuzkou pride Mia a on zrazu zabudne na nu? 😕 ktovie ci vobec bola Mia na potrate,ked sa hned rozisli a vobec ju neukazuju 🤐

lubenka131
16. feb 2012

@eva7780 včera sa vrchná vyjadrila ževraj ma mia skúšky alebo čo..trápne najprv ju odtiaľ odpracu a potom ju tam znova dajú .. 😖
@lucadra presne ako píšeš na jednej strane vidieť že sú dobrý herci niektorý o čo vlastne aj ide ale na druhej strane mi bola soňa viac sympatická ked jej nedávali takéto kraviny hrať 😲 a ešte sa vrátim k tým hereckým výkonom podľa mňa "exkluzívna milenka "nataly je síce šupa ale hrá to biedne-je vidieť ako je to nasilu,až niekedy počujem trému v hlase..možno tým že začína ešte len..

lucadra
16. feb 2012

@lubenka131 Pravda, ale Nataly mi oveľa viac pasuje k Maslakovi ako Dominika. Ta mi je hrozne nesympatická. Ani neviem kto je horší, či Dominika alebo Angie. Ale Angie jednoznačne vedie 😀 😀 😀

eva7780
16. feb 2012

@lubenka131 dost dlho,uvidime ako to dopadne

lubenka131
16. feb 2012

@lucadra áno to je pravda nataly sa k menu určite hodí viac.ale asi preto mu tam dali za ženu tutku dominiku lebo takýto mafoši chcú väčšinou za ženy také jak maslak-poslušne,pekne múdre čo im decká vychovaju a nebudú sa ťahať von na zábavy ,a samozrejme že potom to milenky hladá 😀 dominiku by mohli ako postavu zrušiť..a o angie ani nehovorím jak ju môže milan vôbec trpieť ?veď ona po nom len vrieska,oduva gambu 😀

kacickah
16. feb 2012

ajuška ake šaty vytiahla 😉 ale ked bude kríza budú dobré 😀 😀

lubenka131
16. feb 2012

@kacickah smejem sa aj ja na nej aj na jozefovych hlaškach 😀

nemal náhodou dudko umývať za janu?ale tam lepia fajnovy zvuk tomu dali 😀 a ten imro-že normálne frapé 😀

mamartinka
16. feb 2012

No co hovorite na Spajzu.Ze 7 clenna rodina by uz boli.Tak Ivana uz snad dostane tusaka o co ide.Aj z Betkynim sa uz rata.

kacickah
16. feb 2012

@lubenka131 jozef nemal chybu 😀 a Ivana akože fakt nechapačka 🙂

mamartinka
16. feb 2012

Inak dnes dobra cast.Sa smejem na Dudkovi a dlazka zo samponom umyta ako vrza 😀 😀 Aj Ajuska dobra. 😀 s Cinegem.

kacickah
16. feb 2012

@mamartinka a Sonička čistá depka by ju mohli trošku prebrat 🙂

kacickah
16. feb 2012

do prdele kde som sa to ocitla 😅 😅

mamartinka
16. feb 2012

Inak vsimli ste si Ivanu.Aka strasna,biela.Vzdy taka uz rano upravena a teraz akosi taka aj zostarla.No hrozne dnes vyzerala.A bude dalsi vajcak u Spajzu 😀 😀 Inak som nepochopila trocha u Bajzov.Rano sa rozprava z Ivanou pocita kolko deti narobil a kolko ich ma,baby nikde a zrazu Misku zo skoly dovedie.Akosi som nechapala.Kubko Silvinka dvaja rovnaky.A Gambana uz spisuje zoznam.

lubenka131
17. feb 2012

@mamartinka no to s tou miškou som si ani nevšimla

mamartinka
17. feb 2012

Pondelok 20.02(Pokuta) Pozvú Milan s Angie na svadbu aj Riu s Karolom? Betka dáva Michalovi ultimátum a dôchodcov Blichára s Barteltom predvoláva polícia na výsluch za nelegálnu rybačku. Len aby si tam niekoho z nich nenechali! Zuzka nechce vyzradiť, prečo jej vzali vodičák. Soňa chce dať pokrstiť Sebastiána, hoci ešte nie je adoptovaný. Mirka stále nevie ako dokázať, či je Zlatko na baby alebo nie. Po plese dokvitne Cinegeho dcéra, lebo jej druh ju vyhodil z bytu. Vrchná je v šoku a Mia je tehotná! Emil dostal pokutu 1500 eur. Utorok 21.02(Laska je Laska)Chlapi majú vážne problémy s láskou. Do Masláka sa nešťastne zamilovala jeho vlastná milenka Nataly, k Cinegemu sa nasťahovala jeho dcéra Inči, lebo ju frajer vyhodil z bytu. Mia čaká Paťovo dieťa a nechce ísť na zákrok. Egon s Alicou pred všetkými zatajujú svoj ľúbostný vzťah a Milan s Angie sa nevedia dopočítať svadobných hostí. Streda 22.02(Milan Straca Nervy) Maslák pred Silviou vôbec nezatĺka, že medzi ním a Nataly čosi je, no žiada ju, aby o tom Dominike zatiaľ nevravela.
Ukáže sa, že Zlatko nie je gay. To si len Mirka nesprávne vyložila isté súvislosti. Milan zvozí Angie, že je posadnutá svadbou, a chce, aby mu aspoň do apríla dala so svadbou pokoj. Dokonca žiada Masláka, aby mohol robiť u neho, lebo doma nemá pokoj.
Vrchná, Cinege a Inči v tichosti hodujú pri večeri.Egon Dúfa, že večer by mohlo byť čosi viac, no Alica sa zdráha.
Dušan zvozil Patrika, že mu nedvíhal, keď Rozentál bol u nich na prezentácii projektu, a zároveň mu dáva za úlohu spraviť vysvetlivky k návrhu, ktorý nakreslil.
Maslák sa snaží presvedčiť Silviu, že s Nataly je koniec, no zdá sa, že Silvia nemá potrebu riešiť jeho vzťahy...
K Blichárovcom prichádza na návštevu profesor Bartelt. Pani Jana ho hneď zvozí za to, do čoho ich zatiahol, no je to predovšetkým Emilova vina, že dostal pokutu. Angie je z Milanovho výbuchu dosť rozrušená. Snaží sa ju uchlácholiť, no stále je nervózny, lebo nestíha a neustále ho niekto ruší...
Po Patrikovi si Dušan berie na paškál Soňu. Tlačí ju, aby sa konečne dala dokopy, no Soňa má stále problém dostať sa cez ten nešťastný potrat.
Jana a Emil sú hviezdy! Ako ruskí novo zbohatnutí pytliaci sa dostali do bulváru...
Zuzka sa zdôverí spiacemu Paťovi, že ho ľúbi, a Maslák zasa Nataly, že sa chce rozviesť. Stvrtok 23.02(Rusky Pytliaci) Pani Janka chce zažalovať bulvárnu tlač pre fotky a článok o ruských pytliakoch. Egon si chce získať Alicinu náklonnosť židovskými raňajkami a šoletom. Vrchná sestra Ryšavá večer nájde v svojej posteli Cinegeho dcéru s novým frajerom. Je načase vyriešiť jej bytovú otázku! Už aj Dominika v ďalekej Číne začína šípiť, že keď skajpuje s Maslákom, jej manžel má v byte cudziu spoločnosť a všetci sa na nej prenáramne bavia. Medzitým Maslák ľahkovážne prisľúbil svojej milenke rozvod.

mamartinka
17. feb 2012

Pondelok 27.02(In flagranti) Aj videotelefónom cez internet môžete pristihnúť svojho manžela in flagranti na druhom konci sveta. Dominika pri skypovaní z Číny podozrieva Masláka, že ju podvádza, nevie však, s kým. Je to Silvia? Egon s Alicou podľahnú vzájomnej vášni. Cinegeho dcéra si domov vláči cudzích chlapov. Kto vybaví Paťovi opravný termín skúšky na vysokej škole? Pani Janka zháňa finančné zdroje, aby zaplatila elektrinu pre Katkinu mrazničku, Emil aj Jančovci sa dozvedia radostné správy. Utorok 28.02 Duško má problém Emil sa dozvie, ako polícia uzavrela jeho škandál s rybačkou. Jančovci sa dozvedia radostnú správu, Iveta je tehotná. Ale prečo sa Dušanovi skrúti žalúdok? Jurij chytí Milana pod krk, za pokazené kšefty hrozí všetkým basa. Paťo skúma, čie je Ivetino dieťa. Ivana sa dozvie, že Betka je tehotná a kladie Michalovi nepríjemné otázky. Streda 29.02( Vchodové dvere) Maslák núti Milana pracovať na riskantných kšeftoch. Angie sa bojí. Kto rozbil sklo na vchodových dverách paneláka? Zuzka vysvetľuje Paťovi, prečo sa stýka s neznámymi mužmi. K Jančovcom prichádza prichádza sociálna pracovníčka s adopčnými papiermi. Dušan váha! Ivana prichádza za doktorom Matúšom, aby zhodnotil jej zdravotný stav, keby sa rozhodla mať ďalšie dieťa. Stvrtok 01.03(Patrikove starosti)Milana vmanévrujú do príliš riskantného kšeftu. Kam však ujde s Angie aj Lukáškom, keď mu pôjde o život? Jana v zúfalej snahe nájsť zdroj peňazí na opravu vchodových dverí chce predať Emilovo masážne kreslo. Patrik sa chce starať o Zuzkino dieťa. Chudobný študent a žena bez práce však nemajú bohvieakú perspektívu... Ivana absolvuje zravotnú prehliadku u doktora Matúša. Iveta gratuluje Dušanovi k adopcii a prezradí mu svoj pocit, že dieťa, ktoré nosí, je jeho. Fedor a Monika sa vracajú k Jančovcom! Monča sa vystatuje, akú má fajn prácu, no z jej popisu je jasné, že sa zamotala do pyramídovej hry.

ciusinka
17. feb 2012

Podla toho, co som citala na teletexte, tak Mia nebola vtedy na zakroku a rozhodla sa dieta si nechat, ale nechce, aby sa Pato akokolvek podielal na vychove..

nelicefo
17. feb 2012

Dudko posledný čas boduje 😀

erni
17. feb 2012

@mamartinka akurat som vcera nevidela,ako to myslela s tym 7xotcom, uz som pochopila 🙂
..inak s tou Ivanou som si to vsimla aj ja, makeup spravi vela 😀 normalne vyzerala staro
@lubenka131 aj mne sa Cinege paci, niekedy sa mi zda ako keby jemu aj Dusanovi pisal scenar niekto iny,nez ostatnym....a mozno to tu chodia citat,lebo aj Sonicka mala vycitky,ze nic neciti..este by ma potesili,keby si Matus zobral Angie a isli by byvat mimo serialu 😀