Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

janka.janegova
14. apr 2012

@kvojtanikova to teda je kus...chlapa...

sari24
14. apr 2012

@labelo videla som to, to ako zaspievala Rolling in the deep od Adele, to bolo úžasné 🙂 🙂

strapco13
16. apr 2012

to akoze Angiie vedela ze havarovali a nesla s MIlanom pre maleho???? 😕 😕 😠 😠 😠 😠 to co je za matku
ja by som v momente letela ku svojmu dietatku, aj keby ma nieviem ako ubezpecovali ze je v poriadku

eva7780
17. apr 2012

@strapco13 Angie je kapitola sama o sebe 😠
uz mi lezie na nervy ako sa pani janka pcha na vsetky rodinne oslavy ktore nemaju s nou nic spolocne

zuzkatko
17. apr 2012

Janka vtierka najväčšia na svete a Imro s Denisou akí trápní s tým OSN

kacickah
17. apr 2012

to ako tá Dominika je ozaj blbá aslepá?alebo si stojí na kábli...to nevidí že Maslák má niečo s exkluzívnou milenkou..a čalfová to len hrá alebo je ozaj taká brzda...že striedavá starostlivost ved Karolovi by som ani rybičku nedala 😀 a pani Janka to už prehána to sa musí do každej ritky pchat..by som jej dala 🙄 🙄

lubenka131
17. apr 2012

Mňa to nejak prestáva baviť ked pozerám že"obetujem" farmu tak aj tak celý čas ťukam do mobilu a lapim ma koňovi 😀😀 a inak mm hneď ako zbadal toho čecha -neviem meno hneď hovoril určite bude z ivanu lebo k nej už nemajú koho dať tak som zvedavá 🙂

mamartinka
17. apr 2012
daniela1185
17. apr 2012

Mňa skoro rachlo keď som videla reakciu Angie - supermamy. Ona sa opýta kto zavinil nehodu a nie to, či je syn v poriadku. To je taká krava že nemám slov. A zostala doma myslím si že mi čo sme matky by sme reagovali asi tak že by sme tam utekali a nie tam nechať ísť priatela. Ona sedela doma a čumela ako debil. Zrejme ešte doznievali v nej dovolenkové zážitky. To je neskutočná postava. Tiež taká neskutočná ako Imro. To si Kraus ozaj mohol nechať pre seba tú OSN. Čo mieša politiku do seriálu. Je trápny ja už pomaly prestávam pozerať panelák pozrem si každý tretí diel ale poviem Vám o nič neprichádzam. A tiež je trápny aj Paťo so Zuzkou ako sa teraz nasťahujú k nim. Ak je Soňa kategoricky proti tak by to nemala dovoliť. A ak sa chce tak srdcervúco starať o dieťa s matkou nech ide niekde do podnájmu pracuje a neťahá ich k nim. Ak by som bola na mieste Soni rozhodne to nedovolím. No a už o vzťahu Inči s otcom a Ajkou ani nehovorím. .....

lubenka131
17. apr 2012

JAJ tak dnes Kukam a to čo tam dali to individum tehotné akože tá žena rodiacu ženu ani zahrať nevie a ten jej muž no to bolo maximálne trápne na tej recepcii vrr

eva7780
17. apr 2012

tak gambana sa nam potrebuje zregenerovat s dovolenky - asi ju riadne vycerpala,Danica je riadne premudrela 😝

sari24
17. apr 2012

Ma rozosmiala dnes Angie, že zregenerovať z dovolenky 😀 Nie je náhodou dovolenka na regeneráciu? 😅 A Danica ...drzá je dosť 😀 No neviem, či by som jej dvere od bytu smerom von neotvorila a neposlala ju preč spolu s jej náučnými knihami 😝

kacickah
18. apr 2012

Ja by som Danicu kopla niekde daleko že striedavá starostlivost...by som jej dala.Som sa zasmiala kam chce Cinege dat Inči xixi že záhradný domček xexe riadná šopa 😀 Fábri nemá do čoho pichnút?Ked balí Exkluzívnu milenku..Maslák mu dá....A Gambana to je jaká trupka ona bude uvažovat to by som chcela vediet akože s čím chce uvažovat..Kapacita jej mozgu nemôže byt väčšia ako mozog sliepky 😵 😵

lenocka23
18. apr 2012

@kacickah no myslim ze kapacita jej mozgu predsa len bude o cosi vacsia ako tej sliepky... inak by aj ona sr..la na chodnik... 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kacickah
18. apr 2012

@lenocka23 no neviem niekedy sa mi až môj mozog pozastavuje nad nou.ja som tiež niekedy riadne trafená ale tak určite mám väčšiu kapacitu mozgu 😀 😀

erni
18. apr 2012

mne bolo vcera z tej Angie normalne zle,ona by toho Lukasa dala hocikomu len ,aby nemala starosti , 😝 Milan nie je ani jeho otec a branil ho, Danica si mysli,ze ked to zvladli cez sviatky tak ,ze starat sa o diata 24 hodin je to iste....Miska a Ivana sa mi pacili 😵 presne tak to je,ze NIKTO, NIKDY nenahradi maminu lasku

lucka1987
18. apr 2012

@erni suhlasim s tebou .. ona velmi zle hra matku .. je to ako past na oko . a vobec mi to tam nesedi . k lukaskovi aj ked je to len vo filme, je chladna a ako cudzia sa sprava, nehovoriac o tom, ze kedy moze, vtedy sa vyvlece z povinnosti spojenych smaterstvom ... to ale dava ten serial krasny moralny priklad dnesnym mladym co ? ja to sledujem uz len ked neni co ine, alebo na sultanovi je reklama 😀

zuzkat1
18. apr 2012

ahojte, davno som sem nic nenapisala, ale toto mi neda...ta angie, mam pocit ze je hrozne stastna ze moze dat lukasa nadlho prec...teda ze by mohla...ta striedava vychova je pre nu ako stvorena... mozno aj luki bude mat konecne matku... v danici..mne keby toto dosiel povedat ex tak ho vyrazim aj s dvermi a jeho frajerku zderiem z koze... a nie s priblblym usmevom idem nad tym rozmyslat!

mamartinka
18. apr 2012
lubenka131
18. apr 2012

@zuzkat1 toto presne som sem išla písať no už si to napísala úplne výstižne ty 😉 celé zle cela angie nijaká mama sa podľa mňa takto nezachova ked tu danicu pozná pár dni!
@kacickah no to si myslíš že to sme sem tam každá či?ja teda určite 😀😀😀a ja nie len sem tam ale často

barushkaaam
18. apr 2012

Baby pridam sa k nazorom ohladne gambane. Tiez nechapem ako sa jedna matka moze takto chovat 😠 vzdy len rozmysla komu by Lukasa strcila 😠 dost smutne, ze Kordiak ktory nie je maleho otec sa onho stara oooomoho lepsie ako jeho vlastna matka ☹

eva7780
18. apr 2012

@barushkaaam gamabna by si mohla ruku podat s Danicou a Mirkou ,jedna lepsie trafena ako druha