Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
28. máj 2012
bubbles
28. máj 2012

epizoda 803 - zamilovana ivana, islo to vo stvrtok.. PROSIM Vas, pocas 13. minuty ide nadherna pesnicka, neviete nahodou nazov, interpreta, hocico? ako sa angie rozprava s milanom, ide to potichucky a okolo 13:30 sa to rozbehne.. ale potom ide druhy obraz a pesnicku uz nepocut
http://panelak.joj.sk/panelak-epizody/2012-05-2...

eva7780
28. máj 2012

@mamartinka ten z Nitry?ale ten vyzeral inak,ak si dobre pamatam

radkatalajkova
28. máj 2012

Kočky, prosím vás, už dlhšie som nesledovala Panelák a tak by ma zaujímalo, či sa tam už niečo spomínalo okolo toho, že má Kordiak odísť, či ide na nejakú zahraničnú cestu ?! Alebo sa mu niečo stane? vôbec nie som v obraze. Ď

mamartinka
28. máj 2012

@radkatalajkova Nespminalo sa v Panelaku este ze Kordiak odide.Len bolo o tom popisane v mediach.
@eva7780 Myslis suseda Vasa.Ten bol prvy potom bol tento Dano.

radkatalajkova
28. máj 2012

@mamartinka Juj ďakujem moja, šak som to nevidela ani nepamätám 🙂 A už mi to sledovanie aj trošku chýba a tá Dominika je stále s Maslákom?

mamartinka
28. máj 2012

@radkatalajkova Dnes odneho odide zbalena.A Maslak jej da na rozlucku auto a byt 3 izbovy.

radkatalajkova
28. máj 2012

To naozaj ?? 🙂 😀 ani si nevieš predstaviť , ako si ma touto správou potešila 😉 som už len na to čakala , som o tom aj niečo čítala . A 3-izbový byt? By sa bez toho neobišla? Pche a ešte keď ťa tu tak mám, tak Maslák vie, že to dieťa nie je jeho? Veľmi pekne ďakujem

mamartinka
28. máj 2012

@radkatalajkova Dobra si.Ale kludne ti to napisem.Nie Maslak este nevie ze dieta nieje jeho 😉 🙂

radkatalajkova
28. máj 2012

@mamartinka Fíha, no budem si to ja musieť posťahovať, veď vôbec nič neviem, som musela aj zisťovať, čo sa stalo angie otcovi. Ďakujem veľmi pekne

mamartinka
28. máj 2012
radkatalajkova
28. máj 2012

@mamartinka ale naozaj, šak ja som pozerávala všetko hneď od prvého dielu , ale tak už nie je toľko času, budem musieť jedine stiahnuť, ale sa budem musieť u Teba informovať vždy 🙂 😉

majina.b
28. máj 2012
kacickah
29. máj 2012

No ja nemôžem tak keby som sa ja rozvádzala tak by som nedostala od manžela ani pohár vody a Veverica dostane auto byt...To jaká spravodlivost 😀 ale najlepší bol koniec ked si prišla pre svoje veci a Exkluzívna milenka vyliezla zo sprchy byt na jej mieste ich zabijem...Dudko chudák nepichne a nepichne.A Pato mi už lezie na nervy totalne neschopní s o seba a Zuzku sa postarat by som ho kopla.Chceš rodinu sa staraj 😠 Cinege že aký fešák.... 😀 😀 😀

radkatalajkova
29. máj 2012

@mamartinka ahoj moja, tak by si mi mohla prosím ťa v skratke napísať, čo sa stalo vo včerajšom diely? Videla som iba to ako kordiak povedal svoje Andie mame a toť všjo 🙂 ☹

bubbles
29. máj 2012

@majina.b dakujem, ale presvihla som uz ten cas, neodpovedaju na pesnicky tyzden dozadu :(

daniela1185
29. máj 2012

Presne tak Veverica ja aká útlocitná a v bruchu má číňanka. To keď sa Maslák dozvie ...... zobere jej byt aj auto. Inak ste si všimli dostala klúče aj byt niekde v Rači a chcela tam ísť sama. To by ako našla? No Paťa by som prizabila aj s celou perepúťou. Furt sú tam. Nemuseli odchádzať. Ale načo tam zas Sonička volala Miu keď sa dohodli že sa nebudú stretávať. To nechápem. Asi majú málo problémov. A tá trapná scéna Inči s doktorom to bolo čo? To keď si budem chcieť niekoho naraziť pôjdem do nemocnice a pozvem ho niekam? Ozaj ja som prišla na to prečo sa všetcia trepú do Bratislavy. Dľa scenára tam nikto nič nerobí a všetcia sa majú dobre. Teda aspon tí vychodňári určite. Jedna predávaj hrnce druhý masíruje a furt majú peneži. Dudko robí hovno má sa dobre a Milan nepotrebuje k učtovníctvu ani papiere. Teda aj ja tak chcem žiť...

jazminn
29. máj 2012

@daniela1185 to máš naozaj pravdu, v Blave sa nič nerobí a každý sa má dobre...drahé auta, dovolenky...

dadka212
29. máj 2012

@jazminn no bohužial iba v seriáli...

mamartinka
29. máj 2012
mamartinka
29. máj 2012

Tak pozrite co bude 11.06 v Panelaku.Jancovci budu mat vnuka Samuela. Zoznámte sa, Samuel Jančo! U Jančovcov zavládla panika. Mia začala rodiť a chce, aby bol Patrik pri tom. Maslák vyfúkne Milanovi podkrovný byt a Egonovi zloží zálohu. Angie sa dozvedá dve zničujúce správy - podkrovie nebude a jej mama tajne predala dom. Urban stráca o Ivanu záujem, lebo si myslí, že v podkroví bude bývať jej bývalý manžel Jakub. Cinege s dcérou Inči sa celkom dochrámu na bowlingu. Jančovci majú vnuka! Soňa je dojatá, Dudko namäkko a Patrika musia kriesiť.

radkatalajkova
29. máj 2012

@mamartinka Juj moja, no ešte že si to napísala 🙂 Apo§ sa mám načo tešiť 😉

graceful9
29. máj 2012

bóóóže, tá natala mi strááne leze na nervy,,,

lussy23
29. máj 2012

@mamartinka podľa mňa bola lepšia ako Markéta, či s kým bola v dueli.

uctovacik123
30. máj 2012

Tá Gizka sa podľa mňa na žiadnu prostitútku hrať nechce, ona len chce získať naspäť peniaze, ktoré vložila do hrncov u Monči, a nedarilo sa jej s predajom. A takto šikovne, cez fedora, ich má naspäť. šikovnica je to 🙂
a Angiina matka ako aký dom potajme predala? niečo mi ušlo? oni totiž bývali v byte!!! nie v dome. keď angie odišla od karola tak bývala u rodičov a v byte, trojizbovom tuším. tak ako sa teraz dostali k domu, by ma dosť zaujímalo. hlavne, že keď otec potreboval peniaze na operáciu, tak helfol milanko kordiak, a ku svadbe mu angiin otec dával tučnú obálku, ako veno pre angie 🙂)) joooj, ten panelák ide už ozaj dole vodou 🙂) a napriek tomu ho pozerám 🙂