Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

erni
13. jan 2013

@weja to je pravda, ja som ten clanok necitala iba noviny kde bolo ,ze je nato zdravotne zle, ja dokonca necitam ani vacsinu obsahov od mamartinky kvoli momentu prekvapenia 😉 aj ked niekedy neodolam 😀 takze podla tohoto co si napisala by to s nim vyzeralo celkom dobre

monika15
13. jan 2013

@erni prave ja by som ich poslala oboch 🙂)))
@weja no zial on nejde len na taku operaciu vsak je stary uz... vsetko sa moze stat.... a neverim ze zotavovat bude len 2 dni.... :((((

labelo
13. jan 2013

prečo davaju hereckam tie parochne?

erni
13. jan 2013

@labelo asi maju mastne vlasy 😀 ale ja som minule u nas v Tescome videla Bozidaru natur-hlava sediva a teda bola elegantna,ovela viac ako v tej parochni a sledovala som ju a teda obcas take zvyky ako pani Janka 😅 mne by teda ona v panelaku rovnako ako Angie nechybala

luna22
13. jan 2013

Ja zase mám rada pani Janku, lebo takýchto Janiek je milión 🙂

stardust
13. jan 2013

Janka je strasne vypatlana...keby jej dali ulohu nejakej inteligentnej zeny, dalo by sa na nu pozerat 😠

stardust
13. jan 2013

A ta co hra tu Slusnu, to je vyskolena herecka? Alebo nejaka, co sa tam dostala po tlacenke?

luna22
13. jan 2013

@stardust prečo? Veď aj som mala takú susedu 😀 Važne takéto osoby existujú
Ja som ju videla naživo hrať v divadle a normálne hrala

stardust
13. jan 2013

@luna22 to verim, ze taki ludia aj v reale existuju...ale stupa mi pri nich krvny tlak do himalajskych vysin 😀

sari24
13. jan 2013

Božiadara Turzonovová v reáli vyzerá perfektne a jej vlasy sa mi veľmi páčia. Pre mňa jedna dáma to je. A ako keby hrala jednu moju susedku, je presne taká istá 😉 Inak jej dali parochňu aj v seriáli Zborovňa - ak ste ho niekedy jedna z vás pozerali 🙂

stardust
13. jan 2013

nechapem, preco jej davaju tu parochnu, ved tie sedive vlasy jej pristanu a hlavne su prirodzene. S tou parochnou mi pripada ovela starsie, ako so svojimi original vlasmi. Keby len nehrala taku blbu rolu pribrzdenej domovnicky, lebo ako herecka je vynikajuca.

slagy
14. jan 2013

@stardust ano, je to jerecka. Hra aj v Pod povrchom 🙂 , niekde vyssie je aj meno 😉

mamartinka
14. jan 2013

@stardust je to Veronika z Pod Povrchom co hra Simonu Slusnu v Panelaku.

mamartinka
14. jan 2013
stardust
14. jan 2013

@mamartinka
@slagy Pod povrchom chodi asi na Markize, ze? Tak to nepozeram, lebo sa odmietam registrovat na ich stranke. Tusim sa tam uz aj plati za online pozeranie, nie?

miskakyska
14. jan 2013

@stardust "pod povrchom" vysiela JOJ-ka 😎

labelo
14. jan 2013

@stardust
Pod povrchom ide na Jojke a možeš pozerat na nete zadara,aspon jedna televizia,ktora nie je nenažraná 😀

mamartinka
14. jan 2013

@stardust Vsetko je presne tak ako pisu baby. 😉

mamartinka
15. jan 2013
tinika
15. jan 2013

hehe lucia mala adoptovanu dceru teraz denisa hmmm

tinika
15. jan 2013

su trapni s tou bilou ta jaky maly obchodik tam bol a zrazu velka billa? a akoze billa čo robi svoje budovy si ide do dajakeho panelaku obchod urobit hahaha ma pobavili a to tam potraviny boli a nesli bo oproti bol velky supermarket a zrazu je tu dalsi :D

tinika
15. jan 2013

ze ja to este kukam :D :D

ewwe
16. jan 2013

cauko baby, aj ja pozeram panelak, no v poslednej dobe nieje uz poriadne co, tiez ma zarazila ta denisina adopcia, tak ako niekedy lucia, tak isto lucia bola hetero a odrazu je s denisou, tak isto je to s tou , neviem ako sa vola, dievca co bolo na voziku, najprv je hetero a potom si daju s denisou pusu a bum uz je lesbicka 😀 scenaristom dochadzaju napady, 😀 o tom, ako poprerabali byty ani nehovorim.. 🙄

mamartinka
16. jan 2013

@ewwe Mirka sa vola Denisina partacka. 😉