Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

959touareg
12. feb 2013

@bodka13 aha vidis, ja nie som bezny smrtelnik, tak asi preto nechapem. 😉

mamartinka
12. feb 2013

Dnes aj v Pod Povrchom vysetrovatel Maslak http://panelak.blogspot.ie/2013/02/jan-kolenik-...

monika15
12. feb 2013

jaaaaaaaaaaaj tota ivana by mohla uz het hehehehhe
bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

mamartinka
12. feb 2013

To ta Sona dala do studenej rury upiect tortu?Ved neni ani zapnuta rura.Dudko dobry.Pani Janka a cokeby sme tam dali pomilujem ta 😀 Inak tento dnesny diel je akurat co bol Emilko po operacii.

perla200
13. feb 2013

baby a ten maslak to prifaral tej jeho milenke? či ako?

mamartinka
13. feb 2013
perla200
13. feb 2013

@mamartinka a prečo?

mamartinka
13. feb 2013

@perla200 myslim ze ho Nataly nastvala alebo sa starala do coho nemala.Uz si presne nepametam. Tak jej jednu facol.Chodila potom v okuliaroch slnecnych.

perla200
13. feb 2013

@mamartinka to je debil....

mamartinka
13. feb 2013
lucyt1
13. feb 2013

Prvý rok som ho strašne "žrala" a musela som vidieť každý diel, dnes si ho sem tam kuknem ale som z neho strašne sklamaná, lebo strašne dlho naťahujú jednotlivé situácie až mám pocit, že celý týždeň sa preberá iba jedná vec (aj keď uznávam, že nie je jednoduché pri toľkých častiach dať do deja niečo nové ale aspoň o nič neprídem, keď nevidím pár častí 😀 ) ale najviac mi prekážajú tie reklamy, čo tam stále pretŕčajú a už dávno presiahli hranicu skrytej reklamy a predovšetkým snaha stále tam strčiť nejakú známu osobnosť, aby zvýšili sledovanosť . Podľa mňa by prirodzenejšie vyznelo, keby dali šancu menej známym herečkám, ktoré ešte nemajú divadelný prejav /niekedy je menej viac/. Dobre uznávam, k nenáročným divákom nepatrím 😅 ale keď si odmyslím tieto veci, ešte vždy patrí k seriálom, čo sa dajú pozrieť. Ale aby ste nepovedali, že len frflem a kritizujem 😀, tak ich musím aj pochváliť, že tam pridali postavy maďara a cigáňa /zabite ma ale nespomeniem si na mená hercov ani mená postáv čo stvárňujú /.

mamartinka
13. feb 2013

@lucyt1 Imre a Gejza.Sveto Malachovsky a Rene Stur.

lucyt1
13. feb 2013

@mamartinka ďakujem presne ich som mala na mysli😀 To sú geniálny herci

mamartinka
13. feb 2013

To uz im do Panelaka nemohli zriadit aj umyvacky riadu?A zaujimave ze Janka pisala Barteltovi co ma nakupit a nakupoval Emil.Dudko nemal chybu vcera 😀 😀

mamartinka
14. feb 2013
mamartinka
14. feb 2013
mamartinka
14. feb 2013

http://topstar.noviny.sk/article/sebova-30-sakm... Inci,Nataly,Anicka a recepcna Petra.

mamartinka
15. feb 2013
mamartinka
15. feb 2013

Vsetci su v tmavom len Maslak v modrom tricku.