Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
3. apr 2013

Baby inak ake zaujimave.Minule som pisala ze by mohli tu Betkinu malu aj ukazat a oni akoby si to tu precitali.Zrazu ju ukazuju.Len keby Ivanka vedela ze chova Mizu ditko by ju aj z ruk snad pustila 😀

juliana77
3. apr 2013

fantasticky serial, neuveriteľné výkony, tie panelákové príbehy nemajú chybu, tak silne motivujúce pre mladé rodiny,začínajúce vzťahy, niečo úžasné, ešte dobre , že som za posledných cca 60 časti videla až 20 minút a skutočne ma to nadchlo. 🙂 🙂 🙂 🙂

hasleerka
3. apr 2013

@mamartinka a prečo bajza nepovedal ivane že má dieťa s betkou ... to sa mu stalo za ich vzťahu či ako????

mamartinka
3. apr 2013

@hasleerka zatial to Ivana este stale netusi ani nevie ze Alzbetka je Mizova.A ano to uz bol s Ivanou ked bola Betka tehotna.

luna22
3. apr 2013

@mamartinka takže nie si z jojky 😀 Mňa by skôr zaujmalo, ako môže fungovať nemocnica veď sú tam len 3 doktori a sestrička jedna? Za to managerky majú dve. Síce to je ako v živote 🙂

monika15
4. apr 2013

@luna22 smiesne ne... 🙂 hehehehehe

mamartinka
4. apr 2013

@luna22 ze z jojky.Zas az tak daleko som nepresla 😀 Inak ze aj Matus odide a budu hladat zanho nahradu.Zeby zas Fabry uz zostal namiesto neho?

mamartinka
4. apr 2013
luna22
4. apr 2013

@mamartinka ja by som dala už novú postavu.

mamartinka
5. apr 2013
mamartinka
5. apr 2013

Tak natoto sa tesim Cinege pojde za pracou do Rakuska,Ajka na klinike Liskovi bude ponukat zatial Jogiho ako nahradu a Dudko dostane od Stana Slusneho do zubou za Sasu lebo jej najde v mobile spravy od Dudka.

mamartinka
5. apr 2013

Pondelok 08.04(Jediovia a Skywalkeri) Pani Janka vyrába špeciálnu tortu s postavami z Hviezdnych vojen, ale Jedi sa jej veľmi nevydaril, vyzerá ako kríženec Gejzu s Imrem. Emil zháňa svietiaci meč k torte Luka Skywalkera, lebo ten Jankin sa mu nepáči. Maslák vymýšľa rôzne experimenty, aby zistil, či je Anička skutočne policajtkou v utajení a komu na fotkách odovzdáva tajomné obálky. Do paneláku prichádza polícia, ktorú zavolal Egon a násilím vniká do Jakubovho bytu. Imre s Gejzom sa na úteku zamotajú do záclony a druhýkrát musia opravovať rovnaké dvere. Sandra sa v nevhodnej chvíli dobýva k Dušanovi do bytu, ten jej zabuchne dvere a odkáže jej, aby skončila s pochybnou prácou a išla bývať k rodičom. Rodina Slušných dostala nečakanú návštevu, prišla ich navštíviť Simonina mamička. Duško žiada Soňu, aby si dieťatko dala zobrať. Utorok 09.04(Svokra) Stanova svokra na návšteve u Slušných naďalej vyvoláva dusnú náladu a, čo je najhoršie, vôbec sa nechystá odísť. Keď sa dozvie, že jej dcéra Simona je bez práce, rozhodne sa ostať dlhšie, než plánovala, aby nastolila v ich domácnosti chýbajúci poriadok. Ako ju vyduria preč? Dušan žiada manželku, aby šla na zákrok, ale pre Soňu je vlastné dieťa ako zázrak z nebies. Šokovaný Patrik sa dozvie, že bude mať súrodenca... Stano vedie dcéru Sašku domov, no tej sa do paneláku príliš nechce. Niet divu, keďže sa ukáže, že ich Saška je Sandra, alias Mimi, alias Dudkova frajerka! Angelika a Imro opäť sedia pred terapeutom a Imro dostáva poriadne zabrať kvôli tomu, že je strašný bordelár. Hoffa sa spoznáva s doktorom Fábrym a okamžite je jasné, že sa stretli dvaja kohúti na jednom smetisku. Maslák hádže pred Aničku fotky a chce vedieť, kto to na nich je. Emil zháňa svietiaci meč Luka Skywalkera k Jankinej torte s postavami z Hviezdnych vojen. Stvrtok 11.04(Meč a prsteň) Pani Jana s hrôzou zisťuje, že jej chýba svadobný prsteň a jediné miesto, kde mohol skončiť, je tortový Luke Skywalker. Anička pod ťarchou dôkazov odhaľuje identitu muža, s ktorým sa stretáva. Maslák je nahnevaný, že sa jeho sestra nechá okrádať. Stano Slušný predstavuje Duškovi svoju dcéru Sašku, a ten je z toho tak šokovaný, že sa musí ísť opiť do baru. Patrik ju stretáva na chodbe a spoznáva v nej Sandru, alias Mimi z eskortnerj služby! Sandra prezradí mame, že prežila nešťastný vzťah a potom začala fajčiť, piť a chodiť po žúroch. Preto prestala zvládať školu. Stano dostal za úlohu vyduriť svokru z ich bytu. Jakub nechtiac prezradí Ivane, kto môže za to, že Miška ostala zamknutá v jeho byte. Jakub prichádza k Fábrymu, aby ho vyhodil z Hofffinej kancelárie. Maslák je vážne naštvaný. Zmizli mu prachy, ktoré mal uložené na tajnom mieste, a ako prvú podozrieva Aničku. Piatok 12.04(Hrdina bublina) Jakub sa hrá na rytiera a vlastným telom hrdinsky bráni kanceláriu svojej milovanej Ingrid, kam sa vtrepal doktor Fábry. Podarí sa mu z nej Fábryho vyhodiť? Hoffa hľadá medzi epedami gauča ovládač, no namiesto neho vyťahuje čiesi nohavičky. Pani Janka stratila prsteň. Ak nie je v torte, vzala ho Esmeralda? Imre a Gejza bránia česť Esmeraldy a pani Janka si jej obvinenie z krádeže poriadne zlizne. Maslák drží Aničku pod krkom, lebo mu zmizli tajné peniaze a hlavnou podozrivou je práve ona. Anička svätosväte prisahá, že ona nič nevzala. Maslák zúri a volá chlapcov. Paťo zistí, že Sandra a Mimi z eskortnej služby sú identické osoby. Sandra aj Dušan to všemožne zapierajú. Nataly sa zvíta s doktorom Fábrym a mladá, pekná manažérka ho očividne veľmi zaujme.Terezka rozpráva, ako super bolo na dovolenke s Hoffou, a Ivana s hrôzou počúva, koľko rôznych divokých a životu nebezpečných atrakcií navštívila. Ivana vynadá Hoffe, že ohrozila život dieťaťa.

mamartinka
5. apr 2013

Pondelok 15.04(Tajná svadba) Inči sa prizná, že sa s Jogim tajne zosobášili. Jogi dostane od Cinegeho po papuli, lebo ho nepopýtal o ruku dcéry. Renči aj Ajka sú zo všetkého v šoku a chceli by sa stretnúť s Jogiho rodinou, ale to bude problém, pretože Jogiho rodičia svojho syna nepoznajú, ba vôbec netušia o jeho existencii. Duško tvrdí Sandre, že Stano vie o jeho tajnej frajerke úplne všetko, teda až na to, že tou frajerkou je práve ona. Sandra sa dozvedá aj to, že jeho žena Sonička je v druhom stave. Angelika a Imro mali posledné sedenie v manželskej poradni a úbohý terapeut je z nich dvoch totálne na odpis. Jakub ide na kliniku, aby Ingridke vybavil vlastnú kanceláriu, a odvoláva sa na Masláka. Liška sa zľakne a hneď ochotne vybavuje. Problém je, že kanceláriu chce zobrať Nataly. Nataly nadáva Marcelovi, že kvôli nemu príde o kanceláriu, a Marcel ju obviňuje, že mu vzala peniaze. Janka našla stratený prsteň v umývačke riadu a teraz ju trápi, že z krádeže obvinila Esmeraldu a podozrievala aj Imreho s Gejzom. Emil trvá na tom, aby sa im všetkým ospravedlnila. Janka pripraví majstrom exkluzívny koláčik na uzmierenie. Imre a Gejza jej blahosklonne odpustia, a dokonca jej darujú náhradný prsteň. Soňa pripravila pre Fedora malú meninovú oslavu a pozvala celú rodinu. Keď všetkým prítomným slávnostne oznámi, že je tehotná, Svetlana dostane kontrakcie. Utorok 16.04(Všetky Maslákove ženy) Maslák v amoku vyhadzuje z bytu Aničku aj Nataly. S čímže sa mu Anička najnovšie priznala? Aničku vydieral jej nevlastný brat, a tak potiahla Maslákovi peniaze zo zásuvky s ponožkami. Cinege má veľkú novinku - odchádza na mesiac za prácou do Rakúska. Pod tlakom sa prizná, že tá výhodná ponuka prišla z Fischl, kde býva a jeho bývalá žena, čo sa Ajke vôbec nepáči. Svetlana má pocit, že začína rodiť, a oslava Fedorových menín sa mení na záchrannú akciu. Michal sa opíja v bare s Jakubom, až kým ich nevyruší telefonát od Jančovcov, že potrebujú jeho pomoc pri pôrode. Soňa chce vybrať peniaze z termínovaného účtu a Duško sa zľakne, lebo ho už zrušil a peniaze dal Mimi. Milan volá Angie a chce, aby za ním došla aj s malým Lukym. Rozvodové papiere jej chce dať osobne. Čo spraví Karol, keď sa o tom dozvie? Svojho syna si predsa uniesť nedá! Nataly sa chystá zvolať poradu doktorov, lebo Matúš odchádza a bude treba nájsť nového primára. Stano využíva príležitosť a prelustruje Sandre mobil. To, čo tam objaví, ho vôbec nepoteší. Stvrtok 18.04(Noemova archa) Pani Janka dostala za úlohu spraviť tortu v tvare Noemovej archy a prvú inšpiráciu hľadá u majstrov Imreho a Gejzu. Egon jej ponúka umelohmotné zvieratká, ktoré mu ostali z nevydarenej akcie s vitamínmi, ale Janka potrebuje jedlé postavičky. Maslák a Nataly si vzájomne vymedzujú pravidlá ďalšieho spolužitia všakovakými časovo ohraničenými podmienkami. Angie si chce spraviť výlet za Milanom na Kajmany, ale Marcel ju varuje, že to môže byť veľmi nebezpečné. Cinege odchádza za prácou do Rakúska a lúči sa s rodinkou. Chvíľu to dokonca vyzerá, že je dojatý. Vrchná sestra ponúka Liškovi Jogiho ako dočasnú náhradu za Cinegeho. Maslák dáva Nataly ponuku s obmedzenou platnosťou. Ak sa k nemu do jedného dňa nevráti, už nemusí chodiť vôbec. Nataly sa však vytasí so svojimi podmienkami. Stano volal do školy a konečne sa dozvedel, čo všetko tam Saša vystrájala, než ju vyhodili. Stano lustruje Sašin mobil a v šoku takmer zamdlie. Duško ide otvoriť nedočkavému hosťovi a hneď ako otvorí dvere, Stano mu dáva jednu do zubov. Piatok 19.04(Primár vs. primárka) Nataly ponúka Fábrymu pozíciu primára s poznámkou, že aj doktorka Hoffstädtterová je plne kompetentná vykonávať túto funkciu, ale predsa len, je to žena. Hoffa počúva za dverami a vrhne sa do boja o primariát. Stano dáva Duškovi nakladačku, aby uchránil česť svojej dcéry, ale potom si spolu vypijú. Soňa sa vracia domov a čuduje sa, čo tam robí Stano a prečo má Dušan rozbitú hubu. Dušan si narýchlo vymýšľa nejakú výhovorku, ale Sonička mu, samozrejme, neverí. Cinege odišiel pracovať do Rakúska a vrchná navrhne Liškovi za neho náhradu. Jogi sa Liškovi predstavuje ako Eugen Pečátka mladší a ukazuje sa, že Liška sa dobre pozná s jeho otcom. Jogi, ktorý na klinike nahradil Cinegeho, dostáva v práci prvú úlohu - odstrániť z Fábryho menovky titul primára. Duško, ktorý spreneveril rodinné peniaze pre Mimi/Sandru/Sašku, nemá inú možnosť, ako si požičať od Masláka. Pani Janka sleduje cez dvere, ako Maslák vypláca Jančovi „veľký balík“ peňazí, a rozpútava ďalšiu konšpiračnú teóriu.

pindo1810
6. apr 2013

@mamartinka mi to jeho zvonenie mame.ja mam telefon sony xperia

pindo1810
6. apr 2013

http://mobcup.co/ringtones/350942/clockwork-xperia nech sa paci tu mate maslakove zvonenie na stiahnutie

luciferkax
6. apr 2013

Baby, ja mám dve otázky, kdže začiatky málokdy stíham 🙂

1. Videla som koniec, ako Ivana povedala Betke, že majú spoločné dieťa s Michlaom 🙂 čo na to Betka? a odkiaľ to ivana vedela?

2. videla som, ako anička prichádza k maslákovi zo zbranou a? čo bolo dalej, ? kedťe teraz normálne fungujú? :D

Ináč, mne chýba v Paneláku Nataly a tá Kristína mi je ale totááááááálne nesypmatická, ešte viac, ako pani Janka :D

mamartinka
6. apr 2013

@luciferkax za 1 To myslela Ivana Matusa ze ma s Betkou dieta.Ona nevie ze Alzbetka je Mizova.A Anca so zbranou to sa Maslakovi len snivalo.To mal v sne.

luciferkax
6. apr 2013

@mamartinka ahaaaaaa, vdaka 🙂
Tú jednotku som pochopila, že vraví Ivana Betke, že s MIchalom majú spoločnéd ieťa, tak ma to šoklo, že odkiaľ to vie :D

ssisska
7. apr 2013

Mne sa nepaci ,ze ta mala Misa ma uz mozno 8 rokov a stale ráčkuje.Nech ju najprv Kraus posle k logopedovi a potom necha hrat v serialy.Preboha ved to je hanba ked nevie vyslovit r poriadne vo svojom veku!

limetka713
7. apr 2013

@ssisska nevidím dôvod, prečo by to mala byť hanba..ked to nevadí jej rodičom ani Krausovi a celému štábu, tak nie je čo riešiť..koľko dospelých ráčkuje alebo šušle a čo..nikto normalny to nerieši

ssisska
7. apr 2013

@limetka713
Ano ale mne to pili usi a totalne jej vyslovnost irituje.Nech navstivi logopeda!To chce rackovat do dochodku?!Preto ten serial nepozeram!

limetka713
7. apr 2013

@ssisska ako som už písala, koľko aj dospelých ľudí ráčkuje ( a zrejme budú aj do dôchodku) a sú to takí istí ľudia ako ty a ja..ja si o u nej napr. všimnem len niekedy a vôbec mi to nevadí, tak ako napr. v seriály Dr. Dokonalý tá jeho dcéra šušle (zrejme bud. herečka, v skutočnosti dcéra režiséra) a presadila sa a nikto to podľa mňa nerieši..ked ti to tak vadí tak to nepozeraj, ale nemôžeš takto hned odpísať človeka na základe reč. vady..