Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

eva7780
23. okt 2013

ten panelak ide riadne dole vodou 🤐 tá babka čo Danica opatruje u nich býva?nereálne mi príde aj to ich sporenie ...odložiť 3000 mesačne 😕čo by som za to dala a extra rýchla návšteva Pata v Holandsku je tiež pritiahnuta za vlasy,však Soňa mohla poslať peniaze na účet aspoň by ušetrili za cestu ,mimochodom Romana by mala dať tu košeľu do prania ....

gubcikova
24. okt 2013

baby všimli ste si že dunčo bol v pondelok ostrihaný ked ešte jej pán hofšteter to hovoril že ako je ostríhaný a v zápätí bol dunčo zo srsťou

gubcikova
24. okt 2013

@eva7780 a dožvie načo mali ten kufor

eva7780
24. okt 2013

@gubcikova ja som si aj myslela,ze to nie je Dunco 😉 ked bol ostrihany

lenkanelka
24. okt 2013

tak Dudko nema na skolku,a nalezne necha 500evri,fakt realne🙂 🙂 😀

ssisska
24. okt 2013

Ja panelak nepozeram len som si pozrela na 5 minut a neskutocne ma vytaca ta netalentovana herecka(hlavna sestra po boku Dr.Bajzu),strašna amaterka,ved ona je tam tak zbytocna ako aj ta jej vedlajsia uloha.

luy
25. okt 2013

už dlho to nekukám,asi tak od januára,len čítavam a sem tam ked uspávam malú prepnem na minutku,ale už to nie je ono,stratilo to šmrnc,humor,z ľudí tam robia primitívov,z lekárov nejké sexuálne ,,božstvá",zo sestier ked nie handru,tak primitívku /čo inak mimochodom už pár rokov sestra bez vzsokej neexistuje a uniká im ,že lekár nie je nadriadený sestre ale kolega,nemaju inak nič spoločné len zamestnávatela/,z mafiánov robia raz dobreže nie duchovného čo každému pomáha a na druhej strane v dalšej časti vraždí,každý s každým tam spáva.Už ani dôchodcovia nie su tabu v nevere 😀 😀 😀 jaj pošlo to dole vodou,takže už aj ked prepnem tak prepínam radšej na spektrum

gubcikova
26. okt 2013

@lenkanelka a monča?ukradli im vence a dá karolovi 500€ a s čoho?

ennynka
26. okt 2013

@gubcikova tomu ani ja nerozumiem 😕

gubcikova
26. okt 2013

@ennynka celé už n hlavu postavené

ennynka
26. okt 2013

@gubcikova niektore veci su nedomyslene...

lenkanelka
26. okt 2013

@gubcikova tak mozno je u nich 500 ako u nas 5 😀 😀

nadhera
27. okt 2013

prepacte nedalo mi nepridat - pani janka

https://www.youtube.com/watch?v=sPk9sNvUTdI
romana19
27. okt 2013

@nadhera toto by som radšej pozerala každý den, ako ten primitívny, neokrôchaný a dementný seriál. hanba hanba hanba.
@luy Trefné. úplne skreslená realita.

nadhera
27. okt 2013

@romana19 povodne som hladala ludovky 😀 😀 😀 pani dochodnicka je super herecka ,krasna zena aj v starsom veku - len v panelaku ju dako nemusim ,ale paci sa mi,ako je stale nahodena, primalovana, vygoralkovana

romana19
27. okt 2013

@nadhera Tá doba nám ponúkla Herečky, ktoré dokázali aj niečo odovzdať divákovi, no dnes neviem ako nazvať dámy, ktoré omielajú niake naučené scenáre.

A dnes máme možnosť porovnať Krásu a Krásu u ženy, a tie ženy voľakedy boli skutočne Krásne a prirodzené. 😉

jankohrasko
28. okt 2013

baby, trocha mimo, uz nepozeram panelak 1/2 roka.. ale vcera som videla uputavku.. preco musi Nataly rychlo otehotniet?? 😀 😀

graceful9
28. okt 2013

@jankohrasko lebo k maslakovi sa chce vrátiť kristína (má s ňou dvojičky) a nataly si ho chce dieťaťom udržať

merikac
28. okt 2013

baby, som tu sama, ktora videla kazducku jednu cast? ak som nestihla hlavny vysielaci cas, tak som si isto pozrela reprizu, porpripade na webe 😀 A to vobec niesom TV maniacka - nesledujem ziaden iny serial, ked si pozriem nejaky film,je to ako vianoce,,,,,ale panelak- to pre mna ako .........chodit pravidelne na wc 😀 😀

monline
28. okt 2013

@merikac 😀 😀 ešteže ho dávajú toľkokrát, inak by si trpela zápchou 😀 ale máš pravdu, niekedy obsah zodpovedá tej činnosti, ktorú opisuješ 😀 ale napriek tomu aj ja pozerávam, teraz, ked je búrlivé víno, tak panelák pozerám v noci alebo na další deň...ale veľakrát vidím 2 časti za týždeň, no prečítam si obsahy odtiaľto a som stále v obraze 😉

merikac
28. okt 2013

@monline 😀 😀 ze aka smiracka, teba by som tu necakala,,,,,,,, ja som panelak este aj v porodnici pozerala na stojaka po porode 😀

monline
28. okt 2013

@merikac a to si na seba ani nebonzla 😀 ja mám túto tému v obľúbených už roky, denne nakuknem a vždy si čítam aj tie prehľady popredu a potom mame poviem, čo sa udeje, ona je asi taký istý fanatik ako ty 😀

jankohrasko
28. okt 2013

@graceful9 dakujem 🙂
@merikac ja som 5 rokov nevynechala ani jeden diel, ale uz 1/2 roka nepozeram.. prestala som zo dna na den..