Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

melory
11. nov 2008

mohli by dat rekapitulaciu ako sa zoznamila ivanka s jakubom.....to by ma zaujimalo, preco su spolu, ked jakubko je tak v jej ociach neschopny.

mamartinka
11. nov 2008

lucinka1104 mamicka mala v byte toho poistovaka pastiera.obcas bol za jakubom.

lucinka1104
11. nov 2008

melory myslím, že oni boli od začiatku spolu.....
teraz davajú od začiatku na prime ja som prvé čast nevidela 😕

melory
11. nov 2008

ako vies???

mamartinka
11. nov 2008

no lebo mamicka mu chcela volat bolo tam spomenute.a ked aj obcas u jakuba bol mamicka sa onho hned zacala zaujimat.myslim ze to bol on.

melory
11. nov 2008

a vies, ze asi ano??? jakuba poraziiii

mamartinka
11. nov 2008

no uvidime.

melory
11. nov 2008

agata a jej segra su ticho....

mamartinka
11. nov 2008

kordiak bude mat zajtra rande s tou angelikou.

melory
11. nov 2008

ahaaa, tak kordiak, nie karol.... 😵

mamartinka
11. nov 2008

kordiak.dnes si bude davat inzerat do novin.melory pozri neake stranky dozadu pisala som co bude tento tyzden v panelaku.

melory
11. nov 2008

a ty si telepatka??? ci maznel robi scenar...rada si pozriem

melory
11. nov 2008

mamartinka • snž • 8. nov 2008 o 14:30 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
pondelok panelak-medzi michalom a ivanou to iskri,stretavaju sa v bare.ako zareaguje jakub?Jarmila ma v bite priatela.Nadpis-Straka. Utorok-inzerat. -Betka ponukne karolovi pravnu pomoc.dunca caka velky den.Milan podal inzerat do novin. Streda-Baloniky. Milan ma prve rande z angelikou.Bajzovcov zaskoci objav v detskej izbe.Dvojicky to poriadne prehnali. Stvrtok-Prepad. Angie sa podari zohnat peniaze na pravnika.Ako zareaguje Karol?Ivana sa stava obetou prepadu. piatok-Angie odchadza. Ako zareaguje Angie na prepad rovnako tehotnej susedy?Bajzovci su v rozpakoch,musia vysvetlovat vycinanie dvojiciek. Toto od pondelka v panelaku.
nasla som toto...skade to mas?

lucinka1104
11. nov 2008

píšu to aj v televízii , že čo bude

aha tak pastiera 😅 ďakujem

melory
11. nov 2008

aha, program nemam....ani telku...tak aspon mam net a tu si precitam....dnes je neskoro, tak budem rano pozerat

mamartinka
11. nov 2008

melory.das si www.cas.sk.myslim ze som to aj niekde uz pisala.tam mas program na kazdy den ano.najdi si tam panelak a vedla toho take i.prejdi si na to sipkou a uz si len precitaj.ozaj vy nemate telku?a ta telepatka mam byt akoze ja?to co tam mas ze ktore pravidla porusuje.zrus.ja to mam vsetko z toho casu.

mamartinka
11. nov 2008

melory a co pozeravaju deti ked nemate tv?to mislis vazne?

melory
11. nov 2008

tak vec vyjasnena....budem pozerat tu, ak sa ti chce niekedy napisat co bude 😉
deti pozeraju dvd-cka na pc co maju v izbicke.

sirinka
11. nov 2008

no, dnes nic moc cast...taka nemastna neslana...

minkak
11. nov 2008

no sirinka nemasna -neslana,ale zase aspon duncovi sa blizi pekny dnicek 😀
a kordiakovi asi tiez,ked si dal ten inzerat...a co riesil zase s tou karin o co mu islo?chcel aby ho videla ako bol pekne namalovany 😀 som sa na nom zase nasmiala,ked vysiel z tej spalne a zbadala som ze este to nema dole a isiel telefonovat a potom kuk do zrkadla na zlaty bol 😀

no a este ma pobavil kubko,ako je hotovy z mamicky..... 😅 tak teraz uz ma aj ona dovod sa ponahlat do noveho bytiku 😉

slaviq81
12. nov 2008

Jakubko strasne ziarlil, keby to bola Ivanka tak by ho to urcite az tak nevzalo...

vesi
12. nov 2008

videli ste rande s Angelikou? 😀 😀

bmmz
12. nov 2008

chudatko

melory
12. nov 2008

este nie...deti zaspia a idem na to.
co??? chuda ona ci on?

sirinka
12. nov 2008

nuz...angelika...markiza anjelov 😀

melory
12. nov 2008

a preco?? baby nenapinajte

sirinka
12. nov 2008

melory...no typicka knihomolka, workoholicka, co ani na inzerat sa nezoznami...ale s imrom si asi padli do oka...

melory
12. nov 2008

🙂 s imrom??? predpokladam, ze bola "krasna"

sirinka
12. nov 2008

melory no ved to to...

melory
12. nov 2008

tak to si za chvilku alebo zajtra vychutnam.....