Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

monika15
7. sep 2013

@mamartinka ty kukaj :
http://www.cas.sk/clanok/259864/serial-klan-nie...

to uz nejde heheh no ta to super... ja som videla tie 2 casti a stale to hladam a nikde neni ta reku co sa deje s archivom no a teraz toto 🙂)) hehehehhe

majina.b
7. sep 2013

včera som videla v seriály na markíze hrať Kordiaka /A Barta/, no musím uznať, že ho markíza riadne pochovala. Tam jeho hviezda nezažiari.

mamartinka
7. sep 2013

@majina.b myslis v Chlapi neplacu?

daniela1185
7. sep 2013

@sari24 No ale Masliačik má zlaté prasiatko a Nataly je ochotná urobiť všetko a aj všetko odpustiť. Zrejme chceli vystihnúť dnešné zlatokopky čo všetko chúdence musia pretrpieť.

hasleerka
7. sep 2013

@majina.b no ak myslíš chlapi neplačú tak tam hrá riadneho hajzla ... ale hrá ho dobre

monika15
8. sep 2013

@hasleerka
@majina.b
hej hej tam no tam hraje fakt ze sviniara heheh

majina.b
8. sep 2013

@monika15
@hasleerka
@mamartinka
Ani neviem názov seriálu, ale hraje tam z Maštalírom, videla som cca 15-20 min. Skôr ta moja poznámka išla k jeho STAR, aka bola na joj a čo je na markíze. Uznám nedá sa porovnávať(seriál), ale akoby sa prepadaval.

linduska_
8. sep 2013

Fábry sa vyspí s Hoffou počas nočnej na klinike?? Tomu neverím,blbooooosť 😀 😀

sari24
9. sep 2013

Baby ja nerozumiem, Emil má čo za ochorenie alebo čo mu vôbec je?

hasleerka
9. sep 2013

@sari24 emilko boli v austrálii a ešte sa nevrátil na náš čas... v noci je hore a cez den spí

stardust
11. sep 2013

minuly skolsky rok ma iritovala v Panelaku D. Morova, tento rok je to Karolova frajerka...ta herecka je Slavka Halcakova?

eva7780
12. sep 2013

@stardust mne neskutocne lezie na nervy spolu aj s Karolom,celkovo tato seria ma az tak zatial nezaujala 😒 ta herecka je Danica Jurčová,
http://filmovizia.blogspot.sk/2010/12/danica-ju...

ennynka
12. sep 2013

NEVIETE nahodou niekto kde sa da zohnat ta misa na ovocie co ju ukazuju u Jakuba Svehlu v byte?

juliana77
12. sep 2013

Bolo by na čase zmeniť názo seriálu Panelák na Prepadák.

stardust
12. sep 2013

@eva7780 ja to pozeram len na vypnutie mozgu...ale tie dve postavy su strasne neprijemne, mal by ich nechat Andy Kraus osvietit.

stastenka42
12. sep 2013

Akoze tou stupiditou to fakt zaklincovalii...U Emila sa zastavil cas,a cely jeho herecky vykon je vstavani a spani...a ta hlupa Danica s vecne prepotenymi trickami s este vacsim debilom Karolom no comment...cele zle,zle,,,naozaj prepadak...to by mali stiahnut a radsej pustit ten Klan...tu sa uz nema co udiat,je cas to skoncit...