Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
8. feb 2012

@labelo aku reklamu myslis?

labelo
8. feb 2012

lussy23
pisala že hraje v nejakej reklame 😉

lussy23
8. feb 2012

@lucka1987 ja tiež chodím na hotelovku, ale som cukrárka, vlastne už chodím na nadstavbu.
@labelo ešte neni na youtube, je nová. Videla som ju prvýkrát včera. Je to reklama na T-mobile a on je až nakoniec.

mamartinka
8. feb 2012

Pozrite Maslak ako City Agent

https://www.youtube.com/watch?v=YpFdY4NzwCg
lenka3007
8. feb 2012

ahojte baby, ja len že som sťastna, ze tam nedovolia Sebastiankovi tolko plakat, ako nechali malu Lauru. Strasne chutny je chrustik. Dufam, ze to neskonci tak, ze sa Sonička rozmysli a daju ho späť do domova...

erni
8. feb 2012

@lenka3007 uz som ti chcela davno napisat, ze tu fotku co mas v profile sa mi velmi podobas na tu "Riu"(Paulovicovu) z panelaku 😀
ja dnes asi budem "neverna" panelaku, na jednotke ide film svet podla Prota aj ked @mamartinka ma navnadila 😀

lenka3007
8. feb 2012

@erni no super 😀 😀 😀 to som dopadla 😀 😀 😀 😀 Neviem ci sa mam tesit, alebo plakať 😀 😀 😀 ale aj tak ďakujem za (dufam) kompliment 😉

mamartinka
8. feb 2012

@erni veru strasne sa
@lenka3007 na Riu podoba.Uz aj ja vzdy pozeram ci tu Ria pise.Uplne dvojca 😉 Alebo mozno si Ria co? 🙂

erni
8. feb 2012

@mamartinka presne,ked som ju 1x videla tak som si myslela,ze to je ona 😀
@lenka3007 preco, ved mne sa ako zena celkom paci..urcite lepsie ako Partlova 🙂

mamartinka
8. feb 2012

@lussy23 nasla som toooooooooooo.Som ja ale sikovna 😉

https://www.youtube.com/watch?v=l26tlizknyc

Na Konci Kolenik. 😉

erni
8. feb 2012

@mamartinka teba to bavi 🙂 predtym ,ked som nevedela jeho orientaciu aj ja by som hladala,ale teraz uz nemam sancu 😀 ...ozaj ta vasa Drogheda, to je ako bola v Australii- vtaky v trni ? 🙂

lenka3007
8. feb 2012

@mamartinka
@erni no ste ma dostali 😀 sa tu smejem a drahy nechape 😀 dakujem za komplimenty 🙂

mamartinka
8. feb 2012

Zaciname nerusit teraz 😀 Vyzerate jak Carovna.Alexandra Fodorovna.Jurij Viktorii.

mamartinka
8. feb 2012

Blichari v Akcii 😀 😀

mamartinka
8. feb 2012

Pato si potrebuje vrznut.Mozem sa pozriet na vasho syna.Na Patka ale to by sme sa museli spitat aby sme ho nevyrusily 😀 😀 Tie Dudkove hlasky milujem.Bez neho Panelak nema grady.A Egon ze ake tupe.Asi Alicka vyberala 😀 😀 A by ma zaujimalo este zo vcera kde Maslak tak zobral krojsanty.Taky sikovny je ze aj napiect vie ked to hned z rury vytiahol?Noro ako slintal by si dal tiez 😀

egyptanka
8. feb 2012

@mamartinka v potravinach mas predpecene bagety, rohliky a croisanty. Staci hodit do truby a mas upecene.

mamartinka
8. feb 2012

@egyptanka viem ale som nevedela ze aj kroisanty su take.Aspon tu v Irsku som to este nevidela. 😉

lubenka131
8. feb 2012

Ja odpadnem bože dnes nemal paneláku chybu ja som sa rehotala jak trafena 😀😀 a tie dudkove hlašky no konec 😀😀 to čo povedal o tej ručnej práci Janke to bol total zader 😀😀 soňa ma dosť vytáča drblina..a jako mne keby nejaký dement uniesol decko tak som určite neni taká kľudna!
Inak s tou Klarikou mi to príde čudné že tak z ničoho nič jak miluje matesa-ako ho bajza nazval!a dnes jak gambana našpulila hubu bože ja by som jej taku šupla že by jej ovisla nadobro!!
A egon vyhral s tym tupe 😀😀😀😀 a taky cerstvy croissan by som si dala mňam 😉

lussy23
8. feb 2012

@mamartinka a ja som to nenašla. Som zle hľadala🙂
Dudko bol ako vždy skvelý

lucka1987
9. feb 2012

@lussy23 tak ja som tu reklamu na t mob.. konkretne magio tv viela aspon 10 krata bezi v telke uz skoro dva tyzdne co ju ja evidujem 😕 no super.. som mala kppec kamosiek cukrarok. inak moja segra ma tiez 20r. a chodila ako casnicka 3 rocna... cize ste boli asi v jednom rocniku.. mozno by ste sa aj poznali 😀

lussy23
9. feb 2012

@lucka1987 my sme boli v triede s hostinskými. Čašníci boli v inej. Ja som tú reklamu videla prvýkrát asi v utorok. No ja kukám len Panelák, Reflex a Amerika má Talent, tak asi preto 🙂

daniela1185
9. feb 2012

ja by som tú Soničku tak nakopala do zadku. Že dnes sa mi ani neodzdravila. Tam sa jej naťahuje s deckom a ona sa jej ani nepozdraví. Tak by som ju nakopala....

mamartinka
9. feb 2012

Dnesny Video diel a obsah.Dnes bude zaujimave zasa http://panelak.blogspot.com/2012/02/panelak-dne...

erni
9. feb 2012

Caute kocky, vcera bol naozaj dobry diel, myslite,ze im ta svadba konecne vyjde? sa cudujem Angie,ze stresuje ved na 4x ci uz 5x ? by som si teda so svadbou hlavu nerobila a este som nevidela chlapa,kt.by kvoli oznameniam na svadbu mal stres 😀
tak ma napadlo,ze by si tam mohla dat napisat: Volam sa Gambanka, beriem si Milanka 😀

nicky655
9. feb 2012

@erni ale mne to pride trapne s tou svadbou-ved uz sa raz vydavala,tak co nervaci.druha by ,aspon teda podla mna,mala byt taka skromnejsia,mensia.
inak,ja ked vidim studewnkovu,by som vrazdila 😠
a s tym matusom.ako pozval tu druhu sestricku??nechapem-ved mal zaujem o klariku,ci?

lubenka131
9. feb 2012

@erni tak ja som si teraz normálne cvrkla gambanka 😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀

lubenka131
9. feb 2012

@nicky655 no ja ked vidim studenkovu až mi riť scucne neznášam ju 😠
inak ja som to matúšove pozvanie tej druhej sestričky tiež nepochopila,načo to bolo dobre?kreten 😖

mamartinka
9. feb 2012

Milan bol zenaty aj z Oxanou?Ked vcera rozoberali tu svadbu tak cosi spomenul Oxanu.To si uz nepametam kedy to bolo.

mamartinka
9. feb 2012

Maslak sa bude chciet dat rozviest.