Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

egyptanka
12. okt 2009

Nevidela som minulu cast ... preco sa Lucia tak ozrala??

eva7780
12. okt 2009

Angie by nemala ísť za Karolom a navyše ešte aj s Milanom,a ten jej otec je riadne divný 🤐 i ked sa mu ani nedivím,celé dni je v bare a oni sa starajú o vnuka 🤐

zuzana355
12. okt 2009

evi ja sa nečudujem mojej mame by tiež už po čase liezlo na nervy keby sa vačšne starala o vnučata a ešte aj všetci u nej nasačkovaný a žiadne sukromie 😖 možno z toho taký nervozdný 🙂
jaaaaaj tak ta Lucia si dala a ten fešák za barom čo na nu pokukoval 😀 a ona si ho nepamatala

sticker
12. okt 2009

Ahojte. Chce sa niekomu napísať mi, čo sa stalo tomu chlapovi, čo bývajú miesto Bajzovcov? Ďakujem 🙂

bora8
12. okt 2009

bože mne tak lezie na nervy ten Miazga či ako sa volá..... normálne ja neviem čo si o ňom ten Kraus myslí..... je to slizák slizký a všetky baby majú o neho záujem, čo na ňom vidia??????

eva7780
12. okt 2009

stickers ten mal dáku nehodu,teraz neviem či na dákej stavbe,alebo havaroval 🤐
bora mne tiež lezie Bajza na nervy,nechcela by som doma takého muža 😠 čo sa má viac k bývalej 😝 všimli ste si že Bajzovci majú v kuchyni 4 stoličky?už si tú jednu mohli dokúpiť 😀 😀 i

lucia78lucia
12. okt 2009

Sticker chlapcovi či chlapovi? Ak chlapcovi, tak má za sebou drogovú minulosť a chlapovi, to si sa asi už dozvedela z dnešnej časti, že mal nehodu na stavbe. Bližšie to však nepriblížili.

katka181
12. okt 2009

Ahoj neviete niekto kto hra Mr.nanuka? ďakujem

claudinka
13. okt 2009

ten bajza, tak som ho mala rada, ale teraz ☹ co ten stvara no otras
tiez mi lezie na nervy, dilino

dada1212
13. okt 2009

Mne zase lezie na nervy Zuzana a ešte Blichárová manželka 😲

lussy23
13. okt 2009

egyptanka- Lucia mala ísť s Luckou na výlet, ale tá jej skutočná mama jej ju zobrala. 😒

leva
13. okt 2009

egyptanka lebo mala pripraveny program pre malu Lucku,niake kupalisko a podobne,no prisla si pre nu jej matka a pokazila im ho 😒

leva
13. okt 2009

jeee,som bola na predoslej strane,som nevsimla ze uz je odpoved 😉

leva
13. okt 2009

Ja zasa nechapem preco rodicia engie prehovaraju aby nesla do toho spanielska za karolom,jej mama povie,lepsie nevediet,no uznajte,preco ved ma na to pravo,je to jej zivot a je to pre dobro oboch,ved zit v neistote je na nervy.

dupinka
13. okt 2009

Ahojte panelacky-maniacky!

Nezda sa vam divne, ze rano utesuje Milanko Luciu po opici a hned na to je uz pondelok?? Hm, trochu dlho sa Lucia preberala z opice,..

Inak, aj mne lezu Bajzovci na nervy, take nasilu udrziavane postavy. A ten Nanuk je teda riadny suchar. 😒

ukmima
13. okt 2009

Ahojte Panelacky, dufam ze sa nenahnevate....Ale citam novinky...a pisu: v pondelok 19.10.- PROVOKATERKA: Jarmila je presvedcena o tom, ze maju v byte zlodeja. Jana chce pomocnika do bytu. Kto bude jej obetou???
20.10. ROMANTIKA- Dusan Janco prichadza domov. Zmenilo sa jeho spravanie po uraze.? Zdena ziarli na svoju spolubyvajucu. 21.10.- DILERKA- Nina ubezpecuje Zuzanu, ze nemusi mat o Michala obavy. Angie obvinuje Milana z krizy jej manzelstva 22.10. SIESTE PRIKAZANIE- Kriza u Bajzovcov pokracuje. Alica povie kolegynim, kto u nich kradol. Barca sa chysta varovat Angie. 23.10.PRIEVIDZA- Milos reaguje inak, ako by ktokolvek ocakaval. Ku Kordiakovi pride Daniela s Vivien. Nanuk pozyva Agatu na chatu.........
Tolko na buduci tyzden

lucia78lucia
13. okt 2009

dupinka: ono to bola sobota, nie pondelok 🙂... oni to tak zvyknú a aby potom rýchlo prešli na pondelok, tak doriešia záležitosti z prechodu piatka na sobotu a potom sa postupne vrhnú na pondelok 🙂

elenik
13. okt 2009

Mr. Nanuk je Ľubo Bukový, vyštudoval herectvo. Už v detstve pôsobil v dabingu. Pochádza z Martina, má cca 25 r.

hasleerka
13. okt 2009

bajza ide na nervy aj mne ... načo sa stretáva s ninou aj s ivanou potajomky

zuzitka
13. okt 2009

tá julka to už preháňa, nie? 😕
furt je zdutá ....

aj eva je blbá ... šak povedala, že kašle na agátu aj na jej obchod a zase dolezie ....

čo tak zrazu chcú niku vyhodiť z bytu???? čo tej zdene šibe.....

ukmima
13. okt 2009

dnes nic moc, Bajza mi poriadne lezi na nervy.......a Angie co vymysla, natahuje Milana, ak male dieta....
Sa tesim, ze Lucka zavolala..manzel sa uz tiez namotal na panelak, hodil hlasku, ze nech je uz zajtrajsok 😀 😀

hasleerka
13. okt 2009

zdena asi riadne žiarli na niku ... ja nechápem ako sa môže s nou barča kamáratiť, tá vyzerá byť celkom rozumná ... a dnes sa ukázala ako riadna sviňa že by chcela na kámošku bonzovať rodičom

ukmima
13. okt 2009

Ja som len zvedava, s kym spava Barca...

hasleerka
13. okt 2009

možno ho ani neukážu ... ved pred mesiacom vraj mala niakeho iného

ukmima
13. okt 2009

....nezda sa..stare dobre pravidlo..ticha voda - brehy myje 😉

zuzitka
13. okt 2009

myslíte, že bajza poleze k tej nine? dala mu klúče od domu....

lucia78lucia
13. okt 2009

Zdenka ma sklamala a ľúbi sa mi, že Barča je na strane Niky... no s tým Bajzom to ešte bude zaujímavé, Nina si nedá povedať, snáď sa Bajza uvedomí, však má doma peknú ženu 😉 i keď v poslednom čase majú výmeny názorov. Blichárovci fajnoví 😀 a úplne ma dostalo, keď Angie hovorila, že Michal David nie je jeho originálne meno, vy ste to vedeli? A Ivanka s Kubkom boli tiež zlatí, konečne im to klape aj keď je mamička doma 😀 😝

No nejak som sa rozpísala 😀

hasleerka
13. okt 2009

no mne sa veru zdá že david sa nevolá david, niekde som to tuším počula, ale mi to úplne vypadlo z hlavy ... ja už si ani teraz nepamätám ako sa volá naozaj

ivanka je vypočítava potvora, ked ide do paríža zrazu jej ani svokra nevadí

a bajzovci sa načo zase spolu brali, ked im to aj tak neklape

honey023
13. okt 2009

Angie pravé meno Davida hovorila, ale nepamätám si, pozriem v archíve.