Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

majina.b
1. jan 2010

agata / ak som dobre postrehla tak v panelaku 2009 čo išiel o tretej, mala tie rifle oblečené, aj večer o 20,00h

honey023
1. jan 2010

No minulý rok štartoval Panelák 26. januára... teraz to možno bude 1. februára. Televízie teraz oddychujú, tak ako v lete - tiež je všetko stopnuté a vysielajú iba filmy alebo zahraničné seriály 🙂

mamartinka
1. jan 2010

Som pocula aj ja ze ma ist panelak od 1 februara.Nechame sa prekvapit. 😉

mamartinka
1. jan 2010

A Dusan Janco uz ani fuza nemal fcera.Uz ho konecne prisposobili.V KBK nemal fuza a este kdesi hral a ani tam nemal fuza.Len v Panelaku.Zdenka ako pozerala nanho ked odchadzali s Patrikom.Aj pusu si dali.Dusan jej gratuloval k Novemu Roku.

dada1212
1. jan 2010

Panelák aj kopa iných seriálov a relácii nielen na Jojke je stopnutá preto, lebo po Vianociach vždy nastáva inzertne slabšie obdobie, je menej reklám, takže televízie nevedia predať reklamné brejky tak, aby mohli vysielať drahé seriály a mali z toho zisk.

mamartinka
1. jan 2010

29.12 tu bol egyptanka tento prispevok uz davany.

egyptanka
2. jan 2010

jaaaj martinka, sorry nepostrehla som -- 😔

mamartinka
5. jan 2010

A mame tu cas Panelakovsky.Na obrazovke sa objavi koncom januara...http://panelak.blogspot.com/2010/01/prva-inform...

frida330
5. jan 2010

Ja som stretla vcera v avione Angie 😉

honey023
5. jan 2010

Akurát som chcel napísať, že to nebude 26. januára, že článok je aktualizovaný.

lucia78lucia
7. jan 2010

Už je to definitívne potvrdené: http://panelak.blogspot.com/2010/01/potvrdene-p... - V. séria - 1. február.

mamartinka
7. jan 2010

No sa uz tesim teraz.Inak uz davaju aj uputavky na 5 seriu.Blicharovcov a Niku a akesi nove miesto.No uz by mohol aj zajtra ist panelak.Nic v tv nedavaju.

mamartinka
7. jan 2010

A teraz uz bola aj uputavka panelak 1 feebruara. 🙂 Akesi vecssie priestory budu mat v panelaku v rodinch.Aspon u Blicharovcov to tak vyzera.

honey023
7. jan 2010

Väčšie priestory? Ja som len počula upútavku, nevidela... nebola som pri telke. Upútaviek určite bude teraz určite viac, takže snáď zajtra niečo zachytím 🙂

egyptanka
7. jan 2010

super ze uz o necely mesiac ... som sa bala ze to daju niekedy na jar 🙂

lussy23
8. jan 2010

Už sa teším. len dúfam, že Lucky tam budú stále. A aj Imro. 🙂
Mimochodom , videli ste tu reklmu s Imrom? Tam čo je s tým škriatkom. 🙂

mamartinka
8. jan 2010

No Imrisko je v reklame na kosacky.A myslim ze v panelaku bude hrat dalej lebo maju mat predsa z Angelickou babo.Aj to ma hrat v panelaku.

labelo
9. jan 2010

Panelak zacina 1.februara 🙂

trinitka87
9. jan 2010

podla mna to niesu vacsie priestory, byty ako hovorila mamartinka, ale len cast z uvodnej znelky ako natacali novu 🙂