Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mirela
28. apr 2010

dadka, pisali sme sucasne 🙂

dadka212
28. apr 2010

🙂

kvetinkaaa
28. apr 2010

aha diky uz som aj pozrela do programu, ze ma to hned nenapadlo : )
tak mozem ist vysávat 😀

lussy23
28. apr 2010

Ja dnes asi obetujem kusok Modrého z neba. Som strašne zvedavá, čo Dušan spraví. 😉

mamartinka
28. apr 2010

Panelak 12.05 Streda(Bitkari)Alica sa u Jancovcov sprava k Dusanovi mimoriadne vlastnicky.Emil nevie zapojit novy televizor.Janka je z toho na prasky.

mamartinka
28. apr 2010

Panelak 13.05.Stvrtok(Podliak)Boris vysvetluje Lucii,preco nieje bohacom.Doktor Tibor Fabry chce od Ivany kontakt na Jakuba.Imro doniesol Angelike darcek. Panelak 14.05 Piatok(Impotent)Filip sa nevie rozhodnut,co ma urobit so svojou laskou.Maslakovi sa nepaci spravanie Milanovho otca,co mu da jasne najavo.

labelo
28. apr 2010

tak to vyzera,ze supertalent ide na JOJ a PRIME a tiez na MARKIZE a NOVE 😝

mamartinka
28. apr 2010

labelo to preco pises do tejto temy?

honey023
28. apr 2010

Dnes aké hovadiny tam zase robili 😀 aspoň sme sa nasmiali... labelo: len na JOJke a Prime pôjde pravá originálna verzie "Got talent" bolo to písané. Licenciu dala Fremantle Jojke a Prime, Markíze nestihla využiť opciu.

mamartinka
28. apr 2010

Bubo dnes aku masaz od Jarus 😀 Angie co predvadzala Milankovi?A Jancovci bomba dnes 😀 Ako Sona spovedala Patrika a Dusko za dverami nacuval 😀 Sa mi pacilo ako mu Sona vzdy buchla po dverach 😀 😀 Kubo a Mravce 😀 Dnes bol bombovy panelak.Ta Alica nema tiez chybu.Sa jej Denisa zapacila. 😕 Karol bude zasa robit pre Jakuba?

mamartinka
28. apr 2010

Inak dnes som na joj citala na panelaku take prispevky,diskusiu co sa tam moze pisat o panelaku.Jedna baba tam pisala ci by nemohli odtial zmiznut tie nadavky,hresenia co sa tam objavuju.Napriklad ako minule zo Zdeny nieco vyslo z ust.Ze jej 2 rocna dcera pozera panelak a ze tie nadavky potom opakuje.Sa nad tym prispevkom tam kazdy pozastavil.Ze 2 rocne dieta a pozera panelak.Ako napriklad dnes Jarus na bubovi robila masaz 😀 To ked take 2 rocne pozeraju neviem.

siouxsie
29. apr 2010

na vcerajsi diel panelaka som sa tak tesila a nakoniec som ho cely prekecala so svojim drahym. precitli sme sa az pri zaverecnej znelke 😀 tak vobec neviem, co sa udialo. ani si nejdem citat vase reakcie, idem si to rovno skuknut do archivu. 🙂

dadka212
29. apr 2010

Aj môj 3 ročný syn to pozerava s nami ja na tom nevidím nič zlé on nechápe že si o neho Jaruš obtiera prsia ja mu poviem že ho masíruje veď aj ja masirujem tatina aj malého...práveže keď tam nadavaju alebo bijú sa tak maly kričí na nich nech prestanú že sú hlupi zee tak sa nesprava takze pre neho je to aj vychovne 😀 v niektorých rozpravkach sú horšie veci ako v paneláku....

No ja som hlavne zvedavá ako sa rozhodne Ivana s Michalom...a tuším teraz zas z Alice spravia lezbu 😀

alica007
29. apr 2010

Prajem vam pekny den. Volám sa Alica a som tu nova. Panelak sa mi velmi paci, aj ked je tam vela nedomyslenych veci.
Ivana Svehlova je strasne zla zena. Chudak Jakub tam likviduje mravce a dusi sa a ona randi s Michalom Bajzom!
Najviac sa mi Paci Jakub a Maslak.

dancat
29. apr 2010

ahojte,stale vas citam a sa smejem na vašich postrehoch,lebo ja take veci vôbec nevnímam,ale včera ked Jakub išiel k panovi Emilovi pre sprej proti mravcom a potom že ide k Jančovcom a zvonil v byte oproti Emilovi.Šak Jančovci sú predsa ich susedia,byvaju na jednom podlaži so Švehlovcami nie?......konečne som si niečo všimla heheheh

lucia78lucia
29. apr 2010

Včera super časť 🙂 dnes to tiež vyzerá nádejne... dancat, ale zvonil na správne dvere Jančových lebo Milanove (ktoré sú oproti Blichárovcom) by mali na dverách dve menovky 🙂 Milanovu a menovku Angie, ktorú tam nedávno nalepila.

mamartinka
29. apr 2010

Dnes Emil.Janka co keby si dunco vrzol? 😀 😀 A Fodrasz co pride reklamovat kabelku k 3 anjelom?Dnes to bude zasa zaujimave.

salma22
29. apr 2010

ahoj mne sa paci Emil a tie hejo vysvetlenia pre jeho zenu je fakt suprovy........ a ma vytaca Švehlova ako sa chova k Jakubovy 😠 vrr a uz sa tesim na cast kedy sa dozvie pravdu o tom ze ho podviedla hadam ta cast bude nad moje ocakavania 😀 ,a vcerajsia cast ako Janco sa vykrutil so stretkom s Denisou a Alicou.....naivnejsiu zensku som este nevidela 😔 a ze tomu uverila vrrr aj mlada rysula ako sa chova k Patrikovy jooooj... ale pozeram a mam rada ten serial 🙂

lencici
29. apr 2010

Mne lezie na nervy Patrik mať takého puka syna tak ho asi prizabijem....

mamartinka
30. apr 2010

Imrisko Janet su dobry.Slivovica-Solosnica 😀

lenrie
30. apr 2010

ahojte baby,prosim pordate,moc rada pzoerma panelak asem tam si vas precitam a mam starsne rada tie pesnicky,co idu ako podmaz,prosim neviete ako sa vola ta pesnicka,co isla vcera ked maria sa pytala Filipa,co by povedal na to keby mali dieta??????dakuejm vammmmmm

mirela
30. apr 2010

lenrie - vcera viac krat zaznel Michal Lorenc, Taniec Eleny z filmu Bandita, nepamätam si presne ci to bolo v tej chvili, ale je to dost mozne 😉

mirela
30. apr 2010

Karol a Nika su uuuzas par 😝 , Lukas bol vcera zlaty ked bol v tej velkej koseli s motylikom 🙂

lenrie
30. apr 2010

mirela,dakuejm ale nie,tato to nebola ☹ je to ina pesnicka,hravaju ju aj v modrom z neba....ale dkauejm aj tato je super,ale tusim to tu uz niekto pisal
karol a Nika-no comment 😀